2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
20 Temmuz tahmini doğum tarihi. Ben 37 ye kadar çalışırsam 19 ekime kadar uzuyor. Arada 5 hafta boşa gidiyor tabi
Benim de 17si tahmini tarih. 24 te izne ayrılmayı düşünüyorum ama 32 de dönmek konusunda kararsızım. Çünkü yerime bir öğretmen bulunmuş olacak. Çocukların düzeni iyice sasacak. 5 hafta da az değil hani bizim için. Çoğunun yaz tatiline geldiğini var sayarsak acaba idareler bu konuda nasıl davranacak

Sen bıraktın galiba
Deniyorum oda denemişmi bi sorayım dedim
denedim canım
2 gün
Geceden de almayınca berbat geçti biraz. O yüzden devam edicem.
Yaaa ben dün bugun içmedim amaaaa biraz sıkıntılk geçiyo evdeyim diye içmiyim dedim allahdan kusmuyorum ama mide fena
Herkesde bağımlılık yapıyo bırak bi kaç gün kötü olurusn sonra alışırsın dedi , inşallah alışırım

Kızlar bu haftalarda hareketleri hissedenler nasıl hissediyorsunuz yani bebek hareketleri nasıl oluyor acaba ben hissediyorum da anlamlandıramıyor muyum diyorum. Bana tarif edebilir misiniz rica etsem benim ilk gebeliğim bilmiyorum

Kızlar bu haftalarda hareketleri hissedenler nasıl hissediyorsunuz yani bebek hareketleri nasıl oluyor acaba ben hissediyorum da anlamlandıramıyor muyum diyorum. Bana tarif edebilir misiniz rica etsem benim ilk gebeliğim bilmiyorum
Gözün seyirir yaaa istemsiz atar böyle bi kaç kere, ilk öyle hissettim ben karnımda öyle bişi atıyo gibi

Allahdan evdeyim oyuzden dayanabildiğim kadar dayancam pazarteside ayrı bi doğuma gidiyorum yine busene bizzz akrabalarca üreme senesi ilan ettik, inşallah orda kusmam
Yok bisey olmaz insallah masallah doguran cok bu sene sanki genel olarak cevremde falanda cok ve agirlikta erkek bebek

Kusma bende de olmuyor. Ama heleki akşama doğru çekilmez oluyor. Ben geç saatlerde yatıyorum bir de.
O yüzden şimdilik iyiyim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…