2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
20 Temmuz tahmini doğum tarihi. Ben 37 ye kadar çalışırsam 19 ekime kadar uzuyor. Arada 5 hafta boşa gidiyor tabi
Benim de 17si tahmini tarih. 24 te izne ayrılmayı düşünüyorum ama 32 de dönmek konusunda kararsızım. Çünkü yerime bir öğretmen bulunmuş olacak. Çocukların düzeni iyice sasacak. 5 hafta da az değil hani bizim için. Çoğunun yaz tatiline geldiğini var sayarsak 😅 acaba idareler bu konuda nasıl davranacak

Sen bıraktın galiba :dondurma:
Deniyorum😂😂😂😂 oda denemişmi bi sorayım dedim😂🤪
denedim canım
2 gün
Geceden de almayınca berbat geçti biraz. O yüzden devam edicem.
Yaaa ben dün bugun içmedim amaaaa biraz sıkıntılk geçiyo evdeyim diye içmiyim dedim allahdan kusmuyorum ama mide fena😂😂
Herkesde bağımlılık yapıyo bırak bi kaç gün kötü olurusn sonra alışırsın dedi , inşallah alışırım🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Kızlar bu haftalarda hareketleri hissedenler nasıl hissediyorsunuz yani bebek hareketleri nasıl oluyor acaba ben hissediyorum da anlamlandıramıyor muyum diyorum. Bana tarif edebilir misiniz rica etsem benim ilk gebeliğim bilmiyorum 😐

Kızlar bu haftalarda hareketleri hissedenler nasıl hissediyorsunuz yani bebek hareketleri nasıl oluyor acaba ben hissediyorum da anlamlandıramıyor muyum diyorum. Bana tarif edebilir misiniz rica etsem benim ilk gebeliğim bilmiyorum 😐
Gözün seyirir yaaa istemsiz atar böyle bi kaç kere, ilk öyle hissettim ben😍😍😍 karnımda öyle bişi atıyo gibi

Allahdan evdeyim oyuzden dayanabildiğim kadar dayancam😂😂 pazarteside ayrı bi doğuma gidiyorum yine😂 busene bizzz akrabalarca üreme senesi ilan ettik, inşallah orda kusmam😂
Yok bisey olmaz insallah😎 masallah doguran cok bu sene sanki genel olarak cevremde falanda cok ve agirlikta erkek bebek😅

Deniyorum😂😂😂😂 oda denemişmi bi sorayım dedim😂🤪

Yaaa ben dün bugun içmedim amaaaa biraz sıkıntılk geçiyo evdeyim diye içmiyim dedim allahdan kusmuyorum ama mide fena😂😂
Herkesde bağımlılık yapıyo bırak bi kaç gün kötü olurusn sonra alışırsın dedi , inşallah alışırım🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Kusma bende de olmuyor. Ama heleki akşama doğru çekilmez oluyor. Ben geç saatlerde yatıyorum bir de.
O yüzden şimdilik iyiyim:)

X