2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar o değilde ben bütün hurafelere kafa atmış oldum ya😂 Yüzük testinde ileri geri giderse erkek, kafana anlamadan tuz dökülünce burnunu ellersen erkek, bıçak makas testinde bıçağa oturursan erkek, önceki çocuğun göbek deliği doluysa erkek, önceki çocuk ilk baba derse erkek, eşin kahve ve eti çok tükettiyse erkek, canın protein çekerse erkek, bebek sağdaysa erkek, o hesaplama bu takvim herşey erkek ama gelin görün ki sonuç kız😂
Benim de öyle yüzük Çin takvimi kızı gösterdi. Rüyalar vs. Ama erkek ❤️ Sağlık tabiki ama içimde hep kalacak bir kız Özlemi o başka. Ayrıntılıda dedim belki değişir ı ıhh ilkinden daha minnak bir pipi gördüm adam nasıl bir zoomladıysa 16. Hafta ekranı kaplatmış gözüme sokarcasına 😂😂

Aktaramayacaksan izne çık bence en azından önden dinlenirsin, kendine zaman ayırırsın
Zaten canım bu ay ağrılı geçiyor benim eğilince masa masa çocuklara yardımcı olurken zorlanmaya başladım. Şimdiden ağırlaşırsam ilerde ne olacak bilmiyorum. 36 yaş hamileliği de böyle oluyormuş demekki. Çok aşağıda hissediyorum. Ayakları aşağıda dedi doktor bazen tekmeleri alttan alttan hissediyorum rahim ağzına doğru

Ay bide kalp atışı çok hızlı değilse ve ikili testte bhcg düşükse erkekti o da tutmadı😂
Erkek beklemem için de çok sebep varmış ya kabahat bende değil😅
Aaa onlar da tutmadı benim kalp atışı 160 civarıydı. Müdür yardımcısının da eşi hamile, hocam gelin değişelim diye takılıyor, ikinci benim kız olursa ben de erkek istiyorum diyor. Ay vermem gelin olarak alabilirim dedim sanki gerçekten değişecek gibi bir his uyandı bu hormonlarla içim kötü oldu 😂 Adam alcak oğlumu gibi hissedip karnımı tutmuşum konuşurken 😅

Zaten canım bu ay ağrılı geçiyor benim eğilince masa masa çocuklara yardımcı olurken zorlanmaya başladım. Şimdiden ağırlaşırsam ilerde ne olacak bilmiyorum. 36 yaş hamileliği de böyle oluyormuş demekki. Çok aşağıda hissediyorum. Ayakları aşağıda dedi doktor bazen tekmeleri alttan alttan hissediyorum rahim ağzına doğru
Ben de çok aşağıda hissediyorum. Küçükler daha rahim de çok büyümedi o normaldir. Okulda salgın da çok arttı. Bizim karantina da olan temaslı ve pozitif öğrencilerimiz var. Aktarma durumum olmasa kesinlikle 24te ayrılırdım.

Yani bende bizim burda çok düz beyaz bir takım sordum, dolap şifonyer beşik sadece, peşin 13bin dediler şok oldum 😳 bunu görünce banada çok uygun gibi geldi, inşallah vardır böyle bir yer hayal ürünü değildir 😂😂😂
İyice araştır öyle gel bak bari ama sanmam yaaa okadar reklam parası vermişler karşına çıkıyo😃😃 belki biraz kalitesiz olabilir ama doğrudur keisnlikle😍😍😍 hani mdf olucağına sunta flndır okadar

Kızlar o değilde ben bütün hurafelere kafa atmış oldum ya😂 Yüzük testinde ileri geri giderse erkek, kafana anlamadan tuz dökülünce burnunu ellersen erkek, bıçak makas testinde bıçağa oturursan erkek, önceki çocuğun göbek deliği doluysa erkek, önceki çocuk ilk baba derse erkek, eşin kahve ve eti çok tükettiyse erkek, canın protein çekerse erkek, bebek sağdaysa erkek, o hesaplama bu takvim herşey erkek ama gelin görün ki sonuç kız😂
Aynen bende öyle oldu..bütün testler erkek çıktı ikizler..fakat ikiside kız 😅😅

24 hafta iznine ayrildiktan sonra 32 itibariyle calisabilir raporu alip calisip calistigin kisim aktariliyor deniyor ama. Öğretmenler de bunu yapmıyorlar mı bi kaç hafta için düzen bozulmasin diye mi??

İyice araştır öyle gel bak bari ama sanmam yaaa okadar reklam parası vermişler karşına çıkıyo😃😃 belki biraz kalitesiz olabilir ama doğrudur keisnlikle😍😍😍 hani mdf olucağına sunta flndır okadar
Videolarda mdf diye anlatmışlar hep ama gidip bir görmek lazım tabi 😃🙄

Kızlar selam 🙋‍♀️ maske kullanımından kaynaklı acayip geniz akıntım var. Boğazlarım o kadar dolu ki özür dilerim ne yutabiliyorum ne çıkartabiliyorum. Bildiğiniz bitkisel bı çözüm var mı? Dr uma persembe gideceğim. İlaç kullanılır mı? Bu durumda olup kullanan oldu mu aranizda🍀
Bende de geniz akıntısı var KBB ye gittim burun spreyi verdi zararı yok hamileyken ben de kullandım dedi. Çok iyi geldi bana ilk kullanımda kesti akıntıyı

Ben perinatolog görmesi taraftarıyım, kendi açımdan özellikle. Bebeğimin beyninde kist gözüktü doktor korkulacak birşey değil dedi 26 haftada kayboluyormuş. Tam ne olduğunu anlamam için görünmem lazım
Aynı durum benim bebeğimde de var. İlk Oğlumda da görülmüştü 28.haftaya kadar kendiliğinden düzeliyor, gördüğüm kadarıyla da erkek bebeklerde daha yaygın.

Ben de çok aşağıda hissediyorum. Küçükler daha rahim de çok büyümedi o normaldir. Okulda salgın da çok arttı. Bizim karantina da olan temaslı ve pozitif öğrencilerimiz var. Aktarma durumum olmasa kesinlikle 24te ayrılırdım.
Ne kadar aktarabiliyorsun. Aramızda iki hafta var sanırım

Geldi bezler😂Bune yaaaa bi avuç kadar yicem totişini doğunca ,delircem 😂😂😂😂

Eklentiler

• 23DB4DC0-6D06-43F7-B474-ADB96ED45D6F.jpeg
    23DB4DC0-6D06-43F7-B474-ADB96ED45D6F.jpeg
    99,8 KB · Görüntüleme: 70
  • DD0CFF1E-A1C3-4772-8DC2-B803594CF572.jpeg
    DD0CFF1E-A1C3-4772-8DC2-B803594CF572.jpeg
    76,2 KB · Görüntüleme: 69
X