2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar ben hamileliğimin başında sağlık ocağına kayıt açtırmıştım hatta kan idrar tahlilleri yapmışlardı 17. Haftada arayacağım dedi ama arayan soran yok bende uğramadım çok kalabalık yok yere mikrop kapmayayım dedim 17. Haftada bişey var mı ki?
Ayrıntılı için ben daha 15 haftalıkken aradım fakülteyi ve ancak 21 haftaya yer buldum sekreter tam zamanında aradınız geç arıyorlar haftası geçiyor dedi. Tam 1 ay sonra ayrıntılı görcez inşallah kuzuyu. Burada özelin ultrasonu bile berbat her şeyi tamam mı bir sıkıntı var mı diyorum iyi iyi diyolar devlette ben görmedim bile hatta bi yüzünü gösterdi o da uzaylı gibi bişeydi😂 Fakülte 230 tlmiş ayrıntılı, özel hastane prof 450 tl dedi başka bir özel 400 dedi yani yine iyi fiyatlar 1000 tl nedir ya🙄
Beni bu hafta aradılar sağlık ocağından zaten her zaman ki hemsiremiz. Şimdiye kadar beni yormadi sağolsun. Hep arayıp sordu. Bu ay mutlaka asi için gel dedi.

Kızlar ben hamileliğimin başında sağlık ocağına kayıt açtırmıştım hatta kan idrar tahlilleri yapmışlardı 17. Haftada arayacağım dedi ama arayan soran yok bende uğramadım çok kalabalık yok yere mikrop kapmayayım dedim 17. Haftada bişey var mı ki?
Ayrıntılı için ben daha 15 haftalıkken aradım fakülteyi ve ancak 21 haftaya yer buldum sekreter tam zamanında aradınız geç arıyorlar haftası geçiyor dedi. Tam 1 ay sonra ayrıntılı görcez inşallah kuzuyu. Burada özelin ultrasonu bile berbat her şeyi tamam mı bir sıkıntı var mı diyorum iyi iyi diyolar devlette ben görmedim bile hatta bi yüzünü gösterdi o da uzaylı gibi bişeydi😂 Fakülte 230 tlmiş ayrıntılı, özel hastane prof 450 tl dedi başka bir özel 400 dedi yani yine iyi fiyatlar 1000 tl nedir ya🙄
Ben doktorun anlaşmalı detaylı için gönderdiği doktorda 800 TL ye yaptıracağım. Şükrettim yani. İstanbul'da sanırım her yer yüksek.

17.haftada bişey yok kuzu,20.haftada tetanoz için gel dedi benim hemşire
istanbul da fiyatlar çok pahalı, umarım doktorum bi yere yönlendirir de 400-500 e yaparlar

17.haftada bişey yok kuzu,20.haftada tetanoz için gel dedi benim hemşire
istanbul da fiyatlar çok pahalı, umarım doktorum bi yere yönlendirir de 400-500 e yaparlar
Z Zoga Beni dr yönlendirmedi bile buradan okuyunca araştırmaya başladım bir de buradan bir arkadaş yardımcı oldu o da aynı dr a gidecekmiş o şekilde alabildim ama özele de gitcem çok uçuk değil buralar küçük yerler bi tık daha ucuz olması normal tabi.

Bebeğimin odası geldi🥰🥰🥰🥰

Eklentiler

• 12CB64DE-B2DF-42DE-86E9-CBA18CCDB020.jpeg
    12CB64DE-B2DF-42DE-86E9-CBA18CCDB020.jpeg
    77,5 KB · Görüntüleme: 127

Fakültede radyoloji mi yapacak detaylı usg yi?
Perinatoloji var mı orada

Ben biruni üniversitesi hastanesine gidiyorum kontrole. Orada yok perinatolog

Tetanoz aşısı 20. haftadan sonra yapılıyor.

Beni daha aramadılar aşı için. Belki bu hafta ararlar.
Gebelik takibi için özel hastanedeki ilk kontrolümden sonra aramışlardı. Kaydım var. Ben aramıcam onlar arasın 😁

Çok eminim 17 dediklerine ama arayan olmazsa bende sormam😄 20 de baktım aramıyorlar gider sorarım.
Ben sağlıkocağına ilk kaydımı yaptırmaya gittiğimde böyle bi kağıt vermişlerdi bana

Eklentiler

• 46376944-BA89-4106-9093-949E48287CF5.jpeg
    46376944-BA89-4106-9093-949E48287CF5.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 87
Oooo yol arkadaşım, yavaş yavaş pıtlamış 😂
Maşallah maşallah .
Sen bi de beni gör obezzzz 🤣
Benim de kalçalarım ve bacaklarım çok kilo aldı. Bebek karnımda mı kalçamda mı belli değil 😂😂😂

X