2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar merhaba size birşey danışacam . Şimdi ben özel bir klinige gidiyorum ankarada ama benim aile hekimim beni hiç aramadı . Şimdi 20. Hafta tetanoz aşısı için ben arayıp rabdevumu almalıyım ?
ben testler için gittiğimde hemşire numarasını verdi.ben haber veririm vermesem de sen 20.haftanda direk gel dedi
arayıp bilgi al bence

tamam canım yazarım..
şimdi bakırköy renkli ultrason görüntüleme diye bi yer buldum aradım 1000 tl diyor,ne kadar pahalı ya

bakırköy bilson görüntüleme merkezi de 600 tl dedi.doktor yönlendirmesi olup olmadığını sordu yok dedim.
Cidden niye böyle pahalı yaani 1000 ne yaaaa😃🤦🏼‍♀️ Delirtcekler beni yeminleeee belki doktor yönlendirmesi olunca indirm yapıyolardır

Bitti bile diyor muşum :KK53:
Ben kıyafet konusunda bitirdim sayılır.
Emziği biberonu bezi vs kaldı. Bir de banyo seti.

Sağma makinesi vs doğumdan sonra duruma göre alacağım. İlk etapta emmesi ile ilgili sorun olmazsa düşünmüyorum. daha sonra süt bırakıp çıkabilmek için alırım.
Biraz erken mi bitirdik acaba ya bende cinsiyeti öğrendiğim gibi bi sürü şey aldım😅

Yan döndüğünüzde Küçük yastiklardan birini sırtınıza koyun. hem hafifçe yaslanırsiniz, belinizi de rahatlatır; hem de donmenize biraz daha engel olur. Evdeki büyük yastıklardan birini boydan bölüp/dikip uzum bir sarılma yastığı da yapabilirsiniz. Ben bu şekilde çok yastık yapmıştım. Sonradan bebek için de kullandım hepsini.
Bu gece kucuk bi yastikla sirtima koyup denedim. Iş görüyor ama dediginiz gibi bir yastigi boydan bölmek mantıklı. Sonradan ben de acaba işe yarar mı yapsammı diye dusundum. Simdi siz de diyince muhtemelen yaparm. Belki suan sirt ustu yatmak bebege zarar vermez ama benim sirtim cok agriyor öyle. Cok tesekkür ederim. Deneyim her zaman önemli 😊

Kızlar ben hamileliğimin başında sağlık ocağına kayıt açtırmıştım hatta kan idrar tahlilleri yapmışlardı 17. Haftada arayacağım dedi ama arayan soran yok bende uğramadım çok kalabalık yok yere mikrop kapmayayım dedim 17. Haftada bişey var mı ki?
Ayrıntılı için ben daha 15 haftalıkken aradım fakülteyi ve ancak 21 haftaya yer buldum sekreter tam zamanında aradınız geç arıyorlar haftası geçiyor dedi. Tam 1 ay sonra ayrıntılı görcez inşallah kuzuyu. Burada özelin ultrasonu bile berbat her şeyi tamam mı bir sıkıntı var mı diyorum iyi iyi diyolar devlette ben görmedim bile hatta bi yüzünü gösterdi o da uzaylı gibi bişeydi😂 Fakülte 230 tlmiş ayrıntılı, özel hastane prof 450 tl dedi başka bir özel 400 dedi yani yine iyi fiyatlar 1000 tl nedir ya🙄

Kızlar şu emziğe ilk görüşte aşık olmuştum ama tam kız emziği diye almamıştım şimdi aldım umarım tutar ya😍 Dolaptan da oioi aldım pembe ve yeşil ikili almış bebeği tutmamış pakediyle duruyordu kargo ile 35 tlye onları da aldım bakalım hangisini tutarsa🤗

Eklentiler

• D5A44640-E8F8-4B3A-AED3-92E4AE001804.png
    D5A44640-E8F8-4B3A-AED3-92E4AE001804.png
    211,4 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar ben henüz hiç alışveriş yapmadm sabırsızlanıyorum ama baska bir ile taşınma durumumuz eşya taşımamak için bekliyorum şu an

Hepinize duaları için teşekkür ederim 🤲
1 ay sonra ksbusuyoruz inşallah 😔
Ülkede bu kadar olay olurken iş yapamayan bir esnafın dükkanını kapatmak zorunda olması da onun suçu değildi 😔 Yeni işe girdi ödemeye başlamıştı ama yetmedi. Kısmet buymuş. Nasip buymuş.
Hepinizden Allah Razı Olsun 🙏
Zamanla insallah düzelecek her şey :KK200:

Kızlar şu emziğe ilk görüşte aşık olmuştum ama tam kız emziği diye almamıştım şimdi aldım umarım tutar ya😍 Dolaptan da oioi aldım pembe ve yeşil ikili almış bebeği tutmamış pakediyle duruyordu kargo ile 35 tlye onları da aldım bakalım hangisini tutarsa🤗
frigg bunları topladı diye biliyorum canım. Yoksa ben de bunlardan alacaktım görseli cidden çok tatlı.
Ama kopma sorunu falan olmuş ürünleri toplamışlardı. Sen nereden buldun?

Frıgg in kötü anısından dolayı sogudum bu markadan .

Çok iyi fiyata almışsın bu arada. Güzel günlerde kullansın bebiş

frigg bunları topladı diye biliyorum canım. Yoksa ben de bunlardan alacaktım görseli cidden çok tatlı.
Ama kopma sorunu falan olmuş ürünleri toplamışlardı. Sen nereden buldun?
Gittigidiyordan aldım cnm trendyolda da var tek satıcıda var ama benim bildiğim silikonları toplatmıştı şansıma yine kupon çıktı 50 küsür tlye aldım kopana kadar kullansın napim😂

Cidden niye böyle pahalı yaani 1000 ne yaaaa😃🤦🏼‍♀️ Delirtcekler beni yeminleeee belki doktor yönlendirmesi olunca indirm yapıyolardır
sorma ya altı üstü bi ultrason işte her yerde fırsatçılık arkadaş:)
inşallah yapıyolardır , bakalım yarın doktorum bi yönlendirme yaparsa,fiyat ta öğrenip yazarım sana:)

X