2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım ben günde 1 ya da 2 kez çok hafif hissediyorum. Genelde tatlı bir şey yiyip yarı yatar pozisyonda otururken hissediyorum. Belki senin bebiş ağırkanlıdır canım hissedersin inşallah merak etme 🥰
İnşallah canım ya

Allah razı olsun canım.
Ne yapacağımı ne edeceğimi bilmiyorum.
Belki de kısa bı süreç onu da bilemiyorum.
Bugün belli olacak 😔
Bebeğim sayesinde ayaktayım ve tutunuyorum 🙏
Gittim acile kalp atışı dinledik herşey yolunda Allah'a şükür 🙏 Güçlü bir kız olacak annesi gibi belli .
Dualarınızı Eksik etmeyin bizden 🙏
Sıkı sıkı sarılın eşlerinize 😔
Biz çok sevdik.
Bebek sahibi olmak için 12 yıl uğraştık kimseye demeden.
Allahima şükür bize mucize kızımızı bağışladı 😔
Ama şimdide eşim yok yanımda 😓
Tek baş etmek biraz zor olacak ama kavuşacağız kısa sürede inşallah 🙏
Sağlıcakla kalın 🍂
Güzek haberlerle dönersin umarım aramıza ❤️🤍

19. Haftadan bildiriyorum. Bebiş görünüyor artık 🥰🙏

Eklentiler

• 7CBD6C58-4ADA-4FE5-A4BA-FDC26D22AC4A.jpeg
    7CBD6C58-4ADA-4FE5-A4BA-FDC26D22AC4A.jpeg
    76,5 KB · Görüntüleme: 86
Anladım canım doğrudur. Evet öyle söyledi bilekten sonrası görünmüyor karanlık diyo. Bende kıvrıklık görüyorum dedim. Benim anlamadığımı düşünüyorlar. Parmakları falan yok canım gözükmüyor hareketlilik algılamadım

Detaylıda ne diyecekler bakalım. Ben de çok merak ediyorum.
İnşallah sadece yumruk olarak tutuyordur. Cimri olacaktır belki. Elini hep yumruk yapan bebeklere öyle derler ya :)

Anlamadığını düşündüklerinden değil de sen moralini yüksek tut diye öyle söylüyorlardır.
Hem teknoloji de sürekli gelişiyor. Beyin dalgalarıyla çalışan hareket eden organlar yapmaya başladılar.
Allah büyüktür. Hikmetinden sual olunmaz.

detaylı ultrason için kendi doktorun ne dedi peki,hastanede yapılmıyor mu?ya da yönlendiriyor mu bir yere..
inşallah çıkar bi an önce randevun,devlette biraz sıkıntı böyle işler
Yaaa bizim hastane yapmıyomul yönlendiriyomuş ama devlett ilk önceliğim eğer alamassam alıcam özele uğraşıyorum almak için ama bakalım

Allah razı olsun canım.
Ne yapacağımı ne edeceğimi bilmiyorum.
Belki de kısa bı süreç onu da bilemiyorum.
Bugün belli olacak 😔
Bebeğim sayesinde ayaktayım ve tutunuyorum 🙏
Gittim acile kalp atışı dinledik herşey yolunda Allah'a şükür 🙏 Güçlü bir kız olacak annesi gibi belli .
Dualarınızı Eksik etmeyin bizden 🙏
Sıkı sıkı sarılın eşlerinize 😔
Biz çok sevdik.
Bebek sahibi olmak için 12 yıl uğraştık kimseye demeden.
Allahima şükür bize mucize kızımızı bağışladı 😔
Ama şimdide eşim yok yanımda 😓
Tek baş etmek biraz zor olacak ama kavuşacağız kısa sürede inşallah 🙏
Sağlıcakla kalın 🍂
İnşaallah herşey en yakın sürede düzelir toparlanır 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Bugun güzel haberler alman dileğimleee
Dediğin gibi okadar uğraşıp eşinin olmaması kötü dualarımız seninleeeee
İnşallah düzelicek merak etme🧿💜

Kızlar alışverişler başlandımıı :)
Bitti bile diyor muşum :KK53:
Ben kıyafet konusunda bitirdim sayılır.
Emziği biberonu bezi vs kaldı. Bir de banyo seti.

Sağma makinesi vs doğumdan sonra duruma göre alacağım. İlk etapta emmesi ile ilgili sorun olmazsa düşünmüyorum. daha sonra süt bırakıp çıkabilmek için alırım.

Selam anneler. Ben de azar azar hissediyrm bugün bi baloncuk bi yerden diger yere gide gibiydi degiyor gibiydi. Degisik. Bazen de bi yerden bi sey ittiriyor gibiydi. Ama gecenlerde 1 2 gün boyunca hissedemedim. O günle cok yorulmuştum. Belki ondandır.

Şimdi benim sorunum da şu ki gece yana yatiyrm ama bi bakiyrm gece sirt üstü uyurken uyaniyorum. Yana dönüyorum sonra yine uyandim sirt üstüyüm delirdim bugun. Tabi sabahta sırtım agrimiş uyandım. Sirtima yastık mı koysam bu annelerin yastıllarından almadim kocaman sey yataga sigmaz pahali da zaten. Daha ucuz cözümcül alternatif bişey istiyrm.

Bir de böyle Sirt üstü yatinca bebek sirttan gecen kalpten giden damarlara baskı yapıyormuş zamanla ve böylece kendine giden kan azalıyormus gibi bisey okudum ama şuan daha o kadar baskı yapmıyordur degil mi? Gece boyu bebek kansız kalcak diye evhamdan 10 kere uyandım ya 😒😒😒

Yan döndüğünüzde Küçük yastiklardan birini sırtınıza koyun. hem hafifçe yaslanırsiniz, belinizi de rahatlatır; hem de donmenize biraz daha engel olur. Evdeki büyük yastıklardan birini boydan bölüp/dikip uzum bir sarılma yastığı da yapabilirsiniz. Ben bu şekilde çok yastık yapmıştım. Sonradan bebek için de kullandım hepsini.

Kızlar merhaba size birşey danışacam . Şimdi ben özel bir klinige gidiyorum ankarada ama benim aile hekimim beni hiç aramadı . Şimdi 20. Hafta tetanoz aşısı için ben arayıp rabdevumu almalıyım ?

İnşaallah herşey en yakın sürede düzelir toparlanır 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Bugun güzel haberler alman dileğimleee
Dediğin gibi okadar uğraşıp eşinin olmaması kötü dualarımız seninleeeee
İnşallah düzelicek merak etme🧿💜
Hepinize duaları için teşekkür ederim 🤲
1 ay sonra ksbusuyoruz inşallah 😔
Ülkede bu kadar olay olurken iş yapamayan bir esnafın dükkanını kapatmak zorunda olması da onun suçu değildi 😔 Yeni işe girdi ödemeye başlamıştı ama yetmedi. Kısmet buymuş. Nasip buymuş.
Hepinizden Allah Razı Olsun 🙏

Kızlar merhaba size birşey danışacam . Şimdi ben özel bir klinige gidiyorum ankarada ama benim aile hekimim beni hiç aramadı . Şimdi 20. Hafta tetanoz aşısı için ben arayıp rabdevumu almalıyım ?
Ben direkt Asm yi aradım. Hemşire kaydımı oluşturdu. Tetanoz alışı için bilgi de verdi. Ben yaptırmayı düşünmüyorum. Ama sanırım mhrs den randevu alıp direkt gidebilirsiniz.

Yaaa bizim hastane yapmıyomul yönlendiriyomuş ama devlett ilk önceliğim eğer alamassam alıcam özele uğraşıyorum almak için ama bakalım
anladım canım benim de yarın randevum var doktoruma bakalım ne diyecek..
nereye yönledirecek acaba, sen de bulursun devlette umarım.24.haftaya kadar yapılıyo galiba

Hepinize duaları için teşekkür ederim 🤲
1 ay sonra ksbusuyoruz inşallah 😔
Ülkede bu kadar olay olurken iş yapamayan bir esnafın dükkanını kapatmak zorunda olması da onun suçu değildi 😔 Yeni işe girdi ödemeye başlamıştı ama yetmedi. Kısmet buymuş. Nasip buymuş.
Hepinizden Allah Razı Olsun 🙏
Allahdan bak 1 ay sonra geliyomuş dediğin gibi adelet herkese aynı işlemiyor malesef🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Esnaflara biraz daha istisna sağlanabilirdi, allahdan geçici birşey çok şükür🙏🏻🙏🏻🌸

Kayıt açtırmışmıydon ben hamileyim diye sağlık ocağında

X