2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
58 kiloydum 57 ye dustum sonra yavas yavas aldim. Suan 59.9 gösteriyor kac gundur. Hep acken sabah lavaboya gittikten sonra tartiliyorum. Dogru duzgun kilo alamadim arada acaba nirmal mi diye dusunuyorum. Ama sonra bosver annenin depoları yemesi icmesi tamsa bebek besleniyorsa bana kilo gerekmez dedim. Ama iste etraf susmuyor. Bu sefer de az yiyorsn heralde diyorlar. Hele bir kadın ki hic ailemden dahi degil dış kapinin dış mandalı. Duymuş her defasinda konuyu buraya getiriyir. Yani demem o ki az kilo alsan da laf işitecektin

Ultrason aynalayarak görürmüş ya o yüzden alttaki sağ el gibi düşündüm ben de..

İçe dönüklük kıvrıklık gibi algıladım ben ama bu kadar anlaşılıyor. Doktor el göremiyorum mu dedi direk?
Videoda elde bir hareket var mı bilekten itibaren?

Başa gelecek varmış. Beterin beteri var diye avut kendini.
Yolun sonunda kavuşmak var sonuçta. Eşin sağlıklı ama bir süre araya özlem girecek.
Çok üzme kendini bebeğini düşün. Geçmiş olsun..

Ultrason görüntüsünü çok anlayamam ama her çocuğun şansiyla geldiğine inanırım. İns sizin için de öyle olur ve korktuğunuz hiçbir şey başınıza gelmeden sağlıkla, keyifle bu süreci tamamlarsiniz

Ufakta olsa hissetmediniz mi hareketlerini

Bende özellikle kahve içerken bazen pıt pıt seğiriyor ondan mı acaba

Önce kafeinden diye düşündüm ama o kadar kısa sürede kana karışmaz bence.
Bize keyif veren şeyi yapınca beyinde salgılanan hormonlardan diye düşünüyorum

Dopamin, serotonin, endorfin falan açığa çıkıyor galiba

Canım ben günde 1 ya da 2 kez çok hafif hissediyorum. Genelde tatlı bir şey yiyip yarı yatar pozisyonda otururken hissediyorum. Belki senin bebiş ağırkanlıdır canım hissedersin inşallah merak etme

Canım yeni okudum başınıza gelenleri. İnşallah en yakın zamanda Allah ferahlık verir ailenize. Çok geçmiş olsun. Bebişine ve sana sağlık diliyorum

detaylı ultrason için kendi doktorun ne dedi peki,hastanede yapılmıyor mu?ya da yönlendiriyor mu bir yere..
inşallah çıkar bi an önce randevun,devlette biraz sıkıntı böyle işler

Valla çok mantıklı evde içtiğim kahveyle annemde içtiğim kahvede bile seğirmeler farkediyor sanırım annemde daha keyifli oluyorum şimdi sen söyleyince düşündüm

Benimde bir haftadır çok agrıyor bugun belimede geçti iki gündür burnumda kanadı yarın doktora gitcem korkmaya başladım ama sabah bebegimi hissettim sevindim
Çok geçmiş olsun .
Burun kanamaları yaşanabiliyor diye okumuştum daha evvelden ama gitmeniz iyi olur tabi .

Benim özellikle gün içerisinde veya gece dönerken sağ alt karında sanki bıçak saplanır gibi kramp giriyor . Bende doktoruma yazdım acaba apandisit gibi bişey mi yoksa vitamin eksikliğine mi bağlı diyerekten ..
Beni de durumunuzdan bilgilendirirseniz memnun olurum ..

Yaa ne kadar kötü bişey hamileliği boyunca düşünüp acabalarla stres yapmıştır.. Çok şükür birşey olmamış Doktorlar keşke biraz annenin yerine koysalar kendilerini.. Annem de bana inanmıyor. Anne diyorum bebeğin elinde problem varmış, tek eli gözükmüyormuş. O gözükür yavrum sapasağlam doğar merak etme sen bakma doktorlara diyo.. Anne beni teselli etmek için söylüyosun ama bu kaçıncı muayne hep aynı şeyi söylüyorlar diyorum. Rabbim yüzümü güldürür inşallah

Anladım canım doğrudur. Evet öyle söyledi bilekten sonrası görünmüyor karanlık diyo. Bende kıvrıklık görüyorum dedim. Benim anlamadığımı düşünüyorlar. Parmakları falan yok canım gözükmüyor hareketlilik algılamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…