2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım ben günde 1 ya da 2 kez çok hafif hissediyorum. Genelde tatlı bir şey yiyip yarı yatar pozisyonda otururken hissediyorum. Belki senin bebiş ağırkanlıdır canım hissedersin inşallah merak etme
İnşallah canım ya

Güzek haberlerle dönersin umarım aramıza

Detaylıda ne diyecekler bakalım. Ben de çok merak ediyorum.
İnşallah sadece yumruk olarak tutuyordur. Cimri olacaktır belki. Elini hep yumruk yapan bebeklere öyle derler ya :)

Anlamadığını düşündüklerinden değil de sen moralini yüksek tut diye öyle söylüyorlardır.
Hem teknoloji de sürekli gelişiyor. Beyin dalgalarıyla çalışan hareket eden organlar yapmaya başladılar.
Allah büyüktür. Hikmetinden sual olunmaz.

detaylı ultrason için kendi doktorun ne dedi peki,hastanede yapılmıyor mu?ya da yönlendiriyor mu bir yere..
inşallah çıkar bi an önce randevun,devlette biraz sıkıntı böyle işler
Yaaa bizim hastane yapmıyomul yönlendiriyomuş ama devlett ilk önceliğim eğer alamassam alıcam özele uğraşıyorum almak için ama bakalım

İnşaallah herşey en yakın sürede düzelir toparlanır Bugun güzel haberler alman dileğimleee
Dediğin gibi okadar uğraşıp eşinin olmaması kötü dualarımız seninleeeee
İnşallah düzelicek merak etme

Kızlar alışverişler başlandımıı :)
Bitti bile diyor muşum
Ben kıyafet konusunda bitirdim sayılır.
Emziği biberonu bezi vs kaldı. Bir de banyo seti.

Sağma makinesi vs doğumdan sonra duruma göre alacağım. İlk etapta emmesi ile ilgili sorun olmazsa düşünmüyorum. daha sonra süt bırakıp çıkabilmek için alırım.

Yan döndüğünüzde Küçük yastiklardan birini sırtınıza koyun. hem hafifçe yaslanırsiniz, belinizi de rahatlatır; hem de donmenize biraz daha engel olur. Evdeki büyük yastıklardan birini boydan bölüp/dikip uzum bir sarılma yastığı da yapabilirsiniz. Ben bu şekilde çok yastık yapmıştım. Sonradan bebek için de kullandım hepsini.

Kızlar merhaba size birşey danışacam . Şimdi ben özel bir klinige gidiyorum ankarada ama benim aile hekimim beni hiç aramadı . Şimdi 20. Hafta tetanoz aşısı için ben arayıp rabdevumu almalıyım ?

Hepinize duaları için teşekkür ederim
1 ay sonra ksbusuyoruz inşallah
Ülkede bu kadar olay olurken iş yapamayan bir esnafın dükkanını kapatmak zorunda olması da onun suçu değildi Yeni işe girdi ödemeye başlamıştı ama yetmedi. Kısmet buymuş. Nasip buymuş.
Hepinizden Allah Razı Olsun

Kızlar merhaba size birşey danışacam . Şimdi ben özel bir klinige gidiyorum ankarada ama benim aile hekimim beni hiç aramadı . Şimdi 20. Hafta tetanoz aşısı için ben arayıp rabdevumu almalıyım ?
Ben direkt Asm yi aradım. Hemşire kaydımı oluşturdu. Tetanoz alışı için bilgi de verdi. Ben yaptırmayı düşünmüyorum. Ama sanırım mhrs den randevu alıp direkt gidebilirsiniz.

Yaaa bizim hastane yapmıyomul yönlendiriyomuş ama devlett ilk önceliğim eğer alamassam alıcam özele uğraşıyorum almak için ama bakalım
anladım canım benim de yarın randevum var doktoruma bakalım ne diyecek..
nereye yönledirecek acaba, sen de bulursun devlette umarım.24.haftaya kadar yapılıyo galiba

Allahdan bak 1 ay sonra geliyomuş dediğin gibi adelet herkese aynı işlemiyor malesef Esnaflara biraz daha istisna sağlanabilirdi, allahdan geçici birşey çok şükür

Kayıt açtırmışmıydon ben hamileyim diye sağlık ocağında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…