2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Eki Görüntüle 3008876 Kızlar benim tostiğin ellerinin görüntüsünü videoda zor bela durdurup ekran görüntüsü aldım. Siz nasıl değerlendiriyorsunuz merak ettim .. Üstteki parmaklarının gözüktüğü kolu, alttaki elinin bile gözükmediği söylendiği kolu..Doktor sağ demişti ama üstteki sağ gibi değil mi ben çok anlayamadım ya.. Siz ne düşünüyosunuz
Bana da gözüküyor gibi geldi. İnşallah ayrıntılı da güzel haberler alirsin canım.

Bana da gözüküyor gibi geldi. İnşallah ayrıntılı da güzel haberler alirsin canım.
Ne güzel söylüyorsunuz inşallah ya umut ediyorum insan inanmak istemiyor eksiklik olduğuna benim içime hiç öyle gelmiyor yani annelik duygusu mu ne denir bilmiyorum hiç olumsuz düşünmek istemiyorum inşallah iyi şeyler duyarız 🤲

Ne güzel söylüyorsunuz inşallah ya umut ediyorum insan inanmak istemiyor eksiklik olduğuna benim içime hiç öyle gelmiyor yani annelik duygusu mu ne denir bilmiyorum hiç olumsuz düşünmek istemiyorum inşallah iyi şeyler duyarız 🤲
Canim insallah buraya guzel haberle gelirsin detaylida belli olcak artikk🥰

Evet canım dinletti hiçbir sorun yok dedi zaten
Karam çikolata yiyip ve azicik kahve mi içsen sonra da hafif sirt ustu yat hafta böyle arkana yaşlanarak iç keyif yaparak bakalim oynayacak mı
Kuzu sanki sorun yok gibi ellerini yumruk yapmış gibi insallah güzel haberler alırsın

Bnm yengem doktora geç gidiyor hamileliginde rubella testi pozitif cikiyo ama ne zaman geçirdiği belli değil işte engelli olur alınması lazım falan diyorlar işte heyet toplanıyor onda da engelli olur alınması lazım diyorlar e doktora soruyorlar sen alir misin hiç bi doktor ben alırım demedi yengem inat etti aldırmadı ben rüyalarımda görüyorum bu çocuğun biseyi yok dedi gerçekten oğlu sapasağlam doğdu insallaj senin minikte böyle şakalar yapıyordur annesine

EzgininAnnesi EzgininAnnesi canım yeni öğrendim başına gelenleri , inşallah en yakın zamanda düzelir herşey🙏🏻 Kafaya takma hiç 🌸
Bebeğine odaklan 💜🧿 o sana bütün kötü şeyleri unutturur👼🏻
Allah razı olsun canım.
Ne yapacağımı ne edeceğimi bilmiyorum.
Belki de kısa bı süreç onu da bilemiyorum.
Bugün belli olacak 😔
Bebeğim sayesinde ayaktayım ve tutunuyorum 🙏
Gittim acile kalp atışı dinledik herşey yolunda Allah'a şükür 🙏 Güçlü bir kız olacak annesi gibi belli .
Dualarınızı Eksik etmeyin bizden 🙏
Sıkı sıkı sarılın eşlerinize 😔
Biz çok sevdik.
Bebek sahibi olmak için 12 yıl uğraştık kimseye demeden.
Allahima şükür bize mucize kızımızı bağışladı 😔
Ama şimdide eşim yok yanımda 😓
Tek baş etmek biraz zor olacak ama kavuşacağız kısa sürede inşallah 🙏
Sağlıcakla kalın 🍂

Karam çikolata yiyip ve azicik kahve mi içsen sonra da hafif sirt ustu yat hafta böyle arkana yaşlanarak iç keyif yaparak bakalim oynayacak mı

Kuzu sanki sorun yok gibi ellerini yumruk yapmış gibi insallah güzel haberler alırsın

Bnm yengem doktora geç gidiyor hamileliginde rubella testi pozitif cikiyo ama ne zaman geçirdiği belli değil işte engelli olur alınması lazım falan diyorlar işte heyet toplanıyor onda da engelli olur alınması lazım diyorlar e doktora soruyorlar sen alir misin hiç bi doktor ben alırım demedi yengem inat etti aldırmadı ben rüyalarımda görüyorum bu çocuğun biseyi yok dedi gerçekten oğlu sapasağlam doğdu insallaj senin minikte böyle şakalar yapıyordur annesine
Deneyeceğim inşallah teşekkür ederim

Kızlar hamileliğe 70 ile başladım, şimdi 76 olmuşum. Hafif hafif yedikleirmden kısmayı düşünüyorum. Çevremdeki herkes çok kilo almışsın diyor. Moralim çok bozuldu. Gerçekten üzülüyorum. Hamilelikte 1-2 kilo versem veya birkaç hafta sabit kilo kalsam bebeğime zarar olur mu?
Hamile bir kadina çok kilo almissin demek ne kadar çirkin😡 evet dikkat edilebilir. Yürüyüş vs desteklenebilir ama öncelikle çevrenizin o toksik insanlardan temizlenmesi sizin ve bebeginiz için daha önemli. Param var keyfim yerinde yiyorum, diyebilirsiniz ❤️

Hayırlı geceler kızlar benim bugün kontrolüm vardı gittim. Detaylı için gün aldım hemde muayene oldum. Herşey yolunda çok şükür ama ben bebeğin hareketlerini hissedemiyorum hala 😔 20+3 olduk. Doktoruma söyledim çok şaşırdı hissetmen gerek artık dedi. Ultrasonla baktı bebek hareket etmiyordu bayağı uğraştı cihazla göbeğimi oynattı belki hareket eder diye cihazı yüzüne yüzüne vurdu ışıktan rahatsız olsun hareket etsin diye ama hiçbir şekilde hareket etmedi. Doktorum ben hareketsiz bir zamanına denk geldim galiba dedi. Bol bol su iç az az ve sık sık yemek ye çikolata tüket kendini gözlemle dedi. Nasıl hissedicem ben hareketlerini bana akıl verir misiniz
Kızımda ilk hamileligimde 28.haftada hissettim ki o zamana kadar toplam 4 kilo almıştım. Dr da hiç hissediyor musun diye sormadi. Şimdi de hissetmiyor gibiyim. Yine soran olmadı. Dr un yorumu ilginç geldi bana😏 zamanı gelince elbet hissedeceğiz❤️

X