2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sarı olur o zaman senin bebiş güneş de çok yakışır

Ya çok kötü benim migdemi yaktı. Öksürttu beni o gece kanamam oldu. Doktor içme o zaman dedi. Hap olanını verdi. Bugün ilk defa hap olanını içiçem. Hapsiriyorum diye de alerji ilacı verdi.
Alerji ilacinin ismi ne bende de basladi bahar alerjisi az bisey güneşciksa basliyorum hapşirmaya, kestine diye hap var o cok iyi oluyor seninkinin adi ne?

Hanımlar ;
Benim gibi bu haftalarında alt karın , kasık ağrısı yaşayanınız oldu mu ?
Hafif bi idrar enfeksiyonum da mevcut acaba bu durum mu tetikliyor yoksa rahim büyümesi midir ?
Görüşlerinizi almak isterim

Yaaaa kıyamam ahhhhh kuşumuz da varrr ayyy çok üzüldüm
Maalesef bende cok üzüldüm neden öldüğünü anlamadim ben hamileligi zor gecirince ilgilenemiyordum sanirim ilgisizlikten bunalima girdi psikolojim cok etkilendi onu oylr gorunce hic beklemedigim anda bekarken almistim yavruydu ceyizimde getirmistim eve

Ahhhh evet bazen ilgi kaybedince öyle oluyor cidden insan yerine başka kuşda koyamıyo malesef benim 12 yıllık kuşum vardı ilk okul 2de almışlardı 12 sene yaşadı sonra eceliyle yaşlandı öldü, ama o öldükden sonra annemler aldı hala evde ama ben diğer kadar ısınamadım

Ardı ardına doğururur demekki yok geride.
Benim kendimde 6tane doğurmuştu 5er dakika arayla öyle saatlerce bekletmiyolar canım.
Kaç kez birlikte oldularsa o kadar yavru oluyormuş, yavrunun sayısını belirleyen oymuş veteriner öyle demişti

Esimde alalim falan diyorda ben istemiyorum zaten bebek dogucak az kaldi gene ilgilenemezsem diye korkuyorum o vebale birdaha giremem

Ben yaşıyorum. Sırt üstü yatınca da daha çok ağrıyor o yüzden genelde yatarken bacaklarımı hafif karnıma doğru çekiyorum. Benim enfeksiyonum yok ama genel olarak gidip gelen bir ağrım var. Çok sürmüyor, ama kendini hissettiriyor.

Peki çiğ Ete dokunup yemek yaptınız mı? Benim doktorum olası riskler nedeniyle dokundurtmuyor eşim yapıyor et yemeklerini

Benim ilk gebeliğim olduğu için rahim büyümesine bağlıyorum … Ya da öyle düşünmek istiyorum , aklıma kötü bişey takılırsa onu atamam kafamdan

O bendede pozitif cikti bundan 2 ay önce tahlil yaptirmistim , suan ne durumda bilmiyorum 2 hafta sonra tekrar tahlil yaptircam , çig kofte yiyincede olurmuş bana yasak dedi ama ben 2 gun omce ölmüş gibi yedim dayanadim o yuzden tahlil olayim diyorum tekrardan

Bizim de öyle olsaydı, düşünsenize
Çok tatlış bir hikaye anlatayım.
Komşumuzun 7 yaşlarındaki oğlu 10 yaşındaki abisine ;
- Abi seks diye bir şey duydum. Büyükler yapıyormuş. Annemle babam da mı yapıyor ? diye sormuş.
- Evet sadece büyükler yapıyor bunu. Annemler de yapmışlar ama sadece iki kere yapmışlar, demiş büyük olan.
- Sen nereden biliyorsun abi? Gördün mü?
- Saçmalama akıllım nereden göreceğim. İki kez yaptılar çünkü ilkinde ben, ikincisinde de sen oldun. Daha çok yapsalar daha çok kardeşimiz olurdu. Demek ki annemle babam bunu hayatlarında sadece iki kez yaptılar. Çünkü kaç çocuk istersen o kadar yapıyorsun
Ya ben bunu duyunca ne kadar masum düşünmüş çocuk dedim
Biz de hamile kalmak için pozisyondan pozisyona girip, amuda kalktık falan

aaaaa bilmiyodum bunu banada cins kediler yorulurlar 2 saatte bi doğurur dediler bizde bekledik belkide dediğin gibi olabilir
Esimde alalim falan diyorda ben istemiyorum zaten bebek dogucak az kaldi gene ilgilenemezsem diye korkuyorum o vebale birdaha giremem
Aynen almaaaa aynı his olmuyo

Vayy be cocuk aklı işte okuyunca bi tebessüm ettim

Tamam çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…