2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben kızımda kullanmıştım canım çok memnundum. Bu krem yapı olarak sudokreme benziyor bu arada oda merhem gibi yoğun bir krem buda öyle ve pişiğe iyi geliyor kızım 4 yaşına girecek hala pişik olan bir bu hemen geçiriyor

Canım açlık çok kötü değil. Ama tokluk kaç? Tokluk 180 altiysa sadece diyet ve dikkat etme derler muhtemelen.

Tamam canım yazmanı bekleyeceğim inşaallah güzel şeyler duyarız . Hiç bi sıkıntı çıkmaz..

Aklıma Lila geldi nedense
Benim kızımın adı Mavi buda kız olsaydı Lila istiyodum erkek olun ahayaller suya düştü. Eşim diyoki şimdi ne koyucaksın Siyah mı?
Bu arada evet ben kabin boy valizle gittim.
Kendime ve bebeğe çarşaf, bebeğe battaniye, iki takım kıyafet bez pamuk ıslak mendil krem kendime iki takım kıyafet çamaşır depend havlu kağıt derken doldu zaten.
O zaman yine konuşuruz ama ancak yetiyor diyebilirim ben götürdüğüm herşeyi neredeyse kullandım Bi yedek çamaşırlarını kullanmadım ama bir kgece daha kalsam çocuğa eksik gelecekti mesela gece doğum yaptım sabah çıktım ve o ikişer takımlar hep kullanıldı

Diyet ve yürüyüşle atlatirsiniz. Ben ilk hamileliğimde diyet ve yemek sonrası yarım saat yürüyüş dengede tuttum. Gerçi şimdi insulin kullanıyorum ama onu hamile değilken becerdim.

Benim kızımın adı YÜSRA...kolaylık demek inşirah böuresinde geçiyor.Her zorluğuniçinde bir kolaylık vardır şeklinde...şimdi yine iki kızım olacak..ZÜMRA KESİN OLCAK FAKAT yanına Bugün rüyamda gördüm hz.ömerin kızı olduadı çok güzel dedi annem baktım ve HAFSA ymış...
Yani... YÜSRA...ZÜMRA..HAFSA YADA İKRA

Tokluk bakılmadi ki hiç canim bende bilmiyorum.aclik hep bu civarlar çıkıyordu ama insülin yüksek cikdi.yarin ne onericek bakalım doktor.
Sizde şeker geçmişi olmadığı için bakilmamistir o zaman. Şeker yüklemesi onerebilirler. Sonra ölçüm cihazı verip takip ederler. Korkmayın. Ben ilk sefer dokttir insulin vericem deyince öyle korkmuştum ki sırf korkudan sekerim yükseldi. Ama yediklerime dikkat ederek yemekten sonra yürüyerek dengede bitirdim. Ama inanın insulin de zararlı bir şey değil korkacak bir yanı yok. En kotu verecekleri insulin ama bu kadarla vermezler sanmıyorum. Ben kullanıyorum. Zaten ben yürüyüş yapamadığım için o şekilde dengeleme şartım da yok. Ama korkacak bir şey yok.

British shorthair
Evet ilk defa doğuruyo bilmiyoruzda pek şuan 1 tane doğurdu bekliyoruz
kedi hastasıyım. Maşallah yaa. Nasıl güzel.
Yaaaa teşekkür ederiz bakalım devamı gelicekmi
Benim çevremde çok var biliyomusun. Ama bence çok güzel isim
Hele sarı bebeklere çok yakıştırıyorum
Sen ateş koyacaktın dmi kızın olursa ilerde Su da çok güzel olur
Evet ben ateş koyucam kız olursada ilerde güneş kesin olucak aaa çokmu var beniöde hiç yok kimse koymadan koyıyım diyorum
Eşimle ben sarışınız sarışın bi bebek düşündüğüm için bende koydum ama süprizde çıkabilir

Ayy süper yaa bende bunda karar kıldım o zaman daha kafa karistirmayayim denerim 1 tane iyi gelirse devam ederim o zaman çok sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…