2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar sürekli idrarim var hissi var ,
Yapıyorum daha çıkarken yine var gibi ,
Otururken vaji ada baskı var gibi..
Kaşıntı yanma yok .
Acaba üşüttüm mü yoksa enfeksiyon mu ki benim gibi olan var mı???

Bende bio dil kullandım kızımda hiç çatlağım yok..göğüslerime doğal vazelin sürüyorum uçlarını yumuşatıyo doğum öncesi hep öyle yaptım yara olmamıştı.bide bebek yağı sürdüm gündüzleri göbeğime..bunda ne olur bilmiyorum
Aaaa demekki bio oil iyi demekki 😍😍 işe yarar inşallah ,gerçi ben daha sıklıkla yapmıyorum göbeğim daha büyümedi diye düşünüyoeum kaşınmaya başlayınca düşünüyorum yapmayı🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Dediklerini bende yapıyım bebek yağıda var
Tek sıkımtı göğüs ucum yok fazla 🤦🏼‍♀️

Kizlar sürekli idrarim var hissi var ,
Yapıyorum daha çıkarken yine var gibi ,
Otururken vaji ada baskı var gibi..
Kaşıntı yanma yok .
Acaba üşüttüm mü yoksa enfeksiyon mu ki benim gibi olan var mı???
Ben. Bazen wc den kalkarken çok baskı oluyor. Son bir haftadır falan yavas yavas olmaya başladı. Rahim büyüdüğü için sanırım
Sürekli idrar hissim yok ama
Zaten zırt pırt wc deyim :KK45:

Oy seni yerimmmm. Benim kedim de böyle elime doğurmuştu benim. Sancıları tuttuğundaki o yanımdan ayrılmayışı kendini bana okşattırışı 🥺
Ay gerçekden öyle yaaa yanımızdan ayrılmadı sanki beni yanlız bırakmayın yardım edin der gibi derdini anlatıyo yavrum. Seninkidemi cins, kaç saatte bi doğuruyolar 3 saat önce doğurdu bekliyoruz bidaha doğurur diye yok ama🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

yoncambenim yoncambenim babası da british mi? Yine bakarak olun, britishlerde kafalar azcık büyük olduğundan ilk doğumda zorlanabilir.
Yavruların fotosunu atarsın ara ara🤗 grubun ilk doğuranı kedi oldu işe bak😁
Evet oda aynı cins aynı renk kesin hepsi gri doğucak😍😍 biizim kedi fazla ses çıkartmayan sessiz bi kedi, yavru miyavlıyo annesi kızıyo😂
Aynen ters geldi yavru ayaklarıyla doğdu annem çekti aldı zorlanıyo diye anne,😀😀 bekliyoz ama yok daha 3 saat önce doğrudu daha, doğursa atıcamda yok bekliyoz😂😂🤦🏼‍♀️

Ay gerçekden öyle yaaa yanımızdan ayrılmadı sanki beni yanlız bırakmayın yardım edin der gibi derdini anlatıyo yavrum. Seninkidemi cins, kaç saatte bi doğuruyolar 3 saat önce doğurdu bekliyoruz bidaha doğurur diye yok ama🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Evet canım british shorthair idi, şu an benimle değil ☺️
Benimkinin ilk doğumuydu. İlkini doğurduktan sonra direkt uyudu. Yavruyu memeye biz taktık zar zoruna. Sonra sabah oldu tık yok. Aksam üzeri evden çıkmak zorunda kaldım o zamana kadar da bir sey yoktu. Sancı çeker gibi hali de yoktu. Eve döndüm yine aynı
Sonra sabah ölü bir yavru doğurdu 🥲

Evet canım british shorthair idi, şu an benimle değil ☺️
Benimkinin ilk doğumuydu. İlkini doğurduktan sonra direkt uyudu. Yavruyu memeye biz taktık zar zoruna. Sonra sabah oldu tık yok. Aksam üzeri evden çıkmak zorunda kaldım o zamana kadar da bir sey yoktu. Sancı çeker gibi hali de yoktu. Eve döndüm yine aynı
Sonra sabah ölü bir yavru doğurdu 🥲
Yaaaa koyamam toplamda 2 tane oldu yaniiii, ahh yavrummm.
Valla bakalım başında duruyo annemde inşallah olmaz öyle 🤦🏼‍♀️

Evet oda aynı cins aynı renk kesin hepsi gri doğucak😍😍 biizim kedi fazla ses çıkartmayan sessiz bi kedi, yavru miyavlıyo annesi kızıyo😂
Aynen ters geldi yavru ayaklarıyla doğdu annem çekti aldı zorlanıyo diye anne,😀😀 bekliyoz ama yok daha 3 saat önce doğrudu daha, doğursa atıcamda yok bekliyoz😂😂🤦🏼‍♀️
Aman diyim çekerken çok dikkatli olun, çenesi takılabilir. Yavaş yavaş,mümkünse ikinmalarla uyumlu. Önce kafası gelirse sorun yok da gene.
Veteriner hekiminiz vardır, bir arar danışırsınız yarın olmazsa.Aslında bir dahakine doğumdan önce muayene ettirip içerde kac yavru var öğrenmek akıllıca. Ona göre beklersiniz, ya da hepsi dogmadan doğum durursa acil götürürsünüz hemen.

Aman diyim çekerken çok dikkatli olun, çenesi takılabilir. Yavaş yavaş,mümkünse ikinmalarla uyumlu. Önce kafası gelirse sorun yok da gene.
Veteriner hekiminiz vardır, bir arar danışırsınız yarın olmazsa.Aslında bir dahakine doğumdan önce muayene ettirip içerde kac yavru var öğrenmek akıllıca. Ona göre beklersiniz, ya da hepsi dogmadan doğum durursa acil götürürsünüz hemen.
Aynen kedi kardşeimin, git götür dedim götürcekdi götürene kadar doğum yaptı ilk başımıza gelince ne zaman doğum yapıcağını anlamadık🤦🏼‍♀️ Olmadı yarın götürcez doğum yapmassa 🤦🏼‍♀️

Sizde şeker geçmişi olmadığı için bakilmamistir o zaman. Şeker yüklemesi onerebilirler. Sonra ölçüm cihazı verip takip ederler. Korkmayın. Ben ilk sefer dokttir insulin vericem deyince öyle korkmuştum ki sırf korkudan sekerim yükseldi. Ama yediklerime dikkat ederek yemekten sonra yürüyerek dengede bitirdim. Ama inanın insulin de zararlı bir şey değil korkacak bir yanı yok. En kotu verecekleri insulin ama bu kadarla vermezler sanmıyorum. Ben kullanıyorum. Zaten ben yürüyüş yapamadığım için o şekilde dengeleme şartım da yok. Ama korkacak bir şey yok.☺️
Evet ondan bakılmadi herhalde.ben kendim durtukledim çıkarttım ortaya 😂annemde şeker varda aklımda kalmasın baktırayim dedim o sebeple baktırdım.yarin belli olur bakalım dikkat ederim artık napayım 😉

X