2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim ilk çocuğum olacak nasipse ve tüp bebekle zorla kazanabildiğim bi nimet. Kayınvalidem kız olacağını duyunca “olsun” dedi o tonlamadan bile memnuniyetsizliği belliydi. Kendi abimin eşi bir oğlu var “herkesin harcı değil erkek doğurmak” dedi sanki kromozomu kendisi vermiş gibi 😏 eşim bile memnuniyetsizdi çok garip insanlar gerçekten erkek olup hayırsız olacağına kız olup cennetin kapısını aralasın Allah’ın izniyle sağlıkla gelsinler de yeterki evlat evlattır
Böyle şeyler duyunca Allah’ım nerede, hangi yılda yaşıyoruz diyesim var 😐 Hamile kalamazsın kısır derler, kalırsın kız mı ay yazık derler..

Kızlar merhaba üniversitede muayene oldum.2 hafta sonrası için detaylı ultrason için gün verdi.doçent bakacak 220 TL dedi..bide OMEGA 3 başla dedi hangi marka kullanıyorsunuz??
Canım üniversite hastanesinde doçent bakacağı için mi ücretli yoksa herkese mi doçent bakıyor yani doçenti sen mi tercih ettin

Benim ilk çocuğum olacak nasipse ve tüp bebekle zorla kazanabildiğim bi nimet. Kayınvalidem kız olacağını duyunca “olsun” dedi o tonlamadan bile memnuniyetsizliği belliydi. Kendi abimin eşi bir oğlu var “herkesin harcı değil erkek doğurmak” dedi sanki kromozomu kendisi vermiş gibi 😏 eşim bile memnuniyetsizdi çok garip insanlar gerçekten erkek olup belki hayırsız olacaktı kız olup cennetin kapısını aralasın Allah’ın izniyle sağlıkla gelsinler de yeterki evlat evlattır
Aa üstüme iyilik sağlık... kusura bakmayın da rezalet. 😠 En azından görümcenize erkek kromozomunun abinizden geldiğini ve kendinin hiçbir dahli olamayacağını söyleseydiniz. Muhtemelen bunun da farkında değil. Gerçi Allah ne yarattıysa o oluyor. Yazık bu kafalara.

Hali hazırda çocukları olan annenler 🙃 O kadar isim konuşuyoruz, sizin ilk/ikinci çocuklarınızın isimleri ne 🤗 Bir de nasıl karar verdiniz bir anlatsanız 🥰 O kadar deşifre olmazsınız yahu kaç milyonluk ülke 😁 Hem fikir olur bize de. Çok merak ediyorum o güzel evlatlarınızın isimlerini 🤗
Benim ilk kızımın ismi Vera🌺 bu sefer de Eva🌸 koyucaz. Ama neyi neden koyduğumuzu açıklayamam. Hatta normalde ilk kızımıza daha hamile değilken kara vermiştik Eva ismini ama o zaman nedense içime sinmedi. Bence bu bile kısmet işi. Demekki ikincinin kısmetiymiş😍 bildiğim tek bişey var ismi bulunca içinize siniyor. He bir de ben isimlerin anlamlarına çok bakarım. Bunun dışında global olması ve türkçe karakter içermemesini istemiştim. Onlar büyüdüğün de ne olacağı bilinmez belki yurt dışında yaşamak isterler 😂

Oğlu olacak biri de Ege koysun bize kısmet olmadı🤭 biz eşimle izmir aşığıyız. İzmirde okuduk ve egeyi egelileri çok severiz❣️

Eklentiler

• 2913215B-92DC-4A4F-BC01-6C0272198B88.jpeg
    2913215B-92DC-4A4F-BC01-6C0272198B88.jpeg
    129,5 KB · Görüntüleme: 58
  • DD93C65D-11AA-44C2-A295-0FB0E12BEA84.jpeg
    DD93C65D-11AA-44C2-A295-0FB0E12BEA84.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 48
X