2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızım çift isimli benim. Zaten birini az kullanılacağını bilerek koyduk ama herkesin anlayacağı yurt içi dışı herkesin telaffuz sıkıntısı yaşamadan anlayıp kullanacagi bir isimdi. Ikinci isme gelince ben bi tane begendim eşim de beğendi. Ikisi de çok güzeldi ama ikimiz de kendi buldugumuzu daha çok beğendik😅 ben de dedim ki bebek esmer doğarsa seninki sarışın dogarsa benimki olsun. Iki tane kapı süsü yaptım isimli😄 gittik doguma. bebiş bi doğdu annaaam benim gibi esmer gacıdan sappsarıı bi kız😄 benim istediğim ismi koyduk. Herkes ismini çok yakıştırır kızıma😍
Ben de sarışın tenlıyım.kızım doğdu kapkara bisi. Babası esmer
Babasına çekmiş. Bu insallah bana benzer :KK53:

kızlar bu youtube videoları çok tehlikeli bebek dolapları düzenleri alışverişler felan izledim millet bol bol almış her şeyi bugün yine e bebekte kendimi kaybettim :)))) güya bir battaniye havlu müslin alacaktım :))) kaç battaniye almışım sayamadım :KK70:

kızlar bu youtube videoları çok tehlikeli bebek dolapları düzenleri alışverişler felan izledim millet bol bol almış her şeyi bugün yine e bebekte kendimi kaybettim :)))) güya bir battaniye havlu müslin alacaktım :))) kaç battaniye almışım sayamadım :KK70:
Abartmayın kızlar
Yarısı elınızde patlıyor😀

mavibeyazzz mavibeyazzz ne yaptın bugün doktora gidecektin?
Gittim canım 1 hafta ilerdeymiş gelişimi ama dediğim gibi sağ elinde değişiklik var ne olacak bilmiyoruz doktor parmaklarını göremiyor.. Haftaya pazartesi detaylı ultrasona gideceğim iyi bir doktormuş. Prof. Görecek bir de bakalım o ne diyecek. Kabullendim artık elinde bir farklılık olduğunu.. Üzülmek bir işe yaramıyor. Bekliyorum kuzumu 😔

Hali hazırda çocukları olan annenler 🙃 O kadar isim konuşuyoruz, sizin ilk/ikinci çocuklarınızın isimleri ne 🤗 Bir de nasıl karar verdiniz bir anlatsanız 🥰 O kadar deşifre olmazsınız yahu kaç milyonluk ülke 😁 Hem fikir olur bize de. Çok merak ediyorum o güzel evlatlarınızın isimlerini 🤗

Bübchen marka pişik kreminde indirim varmış kızlar trendyolda almak isteyen varsa diye atayım dedim.birde geçen gün biri demisdi sanki kimdi hatırlayamıyorum ben bu marka aldım kullanmisdim diye iyi sanırım değil mi ? Birde şimdiden alınsa bişey olur mu ki olmaz herhalde ne diyorsunuz.

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-15-21-32-59-525_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-02-15-21-32-59-525_trendyol.com.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 53
Merhabalar 😊 bizim soyadımız çok uzun olduğu için hep 3 harfli isimlere sıcak bakıyordum . Listemizde ; Teo , Tan , Hür , Can , Alp ,Ata vardı.
Aklıma gelen sevdiğim diğer erkek isimleri; Bulut, Ekin , Çağan, Batuğ ,
Kızımız olacağı için listede kalan isimler 😊

son birkaç yıldır o kadar çok farklı isimli öğrencim oldu ki , aklıma gelen A ile baslayanlari yazayım ; Artin , Arhan , Arel , Artun ,Alaz , Daha klasikler Alp, Altuğ, Atlas
Cok teşekkür ederim❤️ isimler sözlüğü gibi olmuş. Ben öğretmen olunca çok etkileniyorum isimlerden. Ya o isimde bir öğrencim olmayacak ya da sevdiğim biri olacak 🙊 başka türlü çok zor. Deniz ismini severdim. Bir çocuk var apartmanda adı Deniz🙊😂 sevmiyorum artık o ismi 😅

X