2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar ben persembe gunu e bebege gidecegim magzadada bu indirimler olurmu sizce eşim civilemi gidelim e bebegemi dedi de indirim varsa e bebege gideriz demistim

Kizlar ben persembe gunu e bebege gidecegim magzadada bu indirimler olurmu sizce eşim civilemi gidelim e bebegemi dedi de indirim varsa e bebege gideriz demistim
E bebekde hep gün gün indirm varyaaa ogun neler indirime giriyo onlara bak istersen ,
Bildiğin ben bugun indirimsiz aldım biberonları

Bizim erkek olursa ismi en başından belli ablaları belirledi ama kız yok düşün düşün yok ablalarının ismine uymuyor bulduklarımız ille uysunmuş
kesinlikle kız bebek ismi seçmek çok zor erkek hissettiğim için hemen seçmiştim ismini kız çıktı :))) kaç gündür kız ismi düşünüyorum yok :)

Kızlar tecrübeli annelerim bir şey soracağım, süt sağıp dolaba/buzluğa atanlar. Buzluktan çıktıktan çözüldükten sonra sanırım koku oluyormuş bunu yaşayan var mı
Ben yaşamadım hiç canım. Ama evet öyle birşey var. Bazı kişilerin sütündeki bir oranın yüksek olmasıyla alakalıymış. Sabun gibi bir koku olurmuş. Bebeğe bi zararı yok ama işte kabul etmeyebiliyolar

Kızlar ayrıntılı ultrason zamanında iş dolayısıyla Konyada olmam gerekiyor ayrıntılıyı orda yaptıracagım aranızda doktor tavsıyesı yapacak olan varmı ???

Kizlar bu benim ilk hamileligim 18.haftaya girdim, 2 gundur anlayamadigim hareketler oluyor karnimda bebektir diye dusunuyorum ama bu kadar hizli harkeet edebilir mi? Ya da bunu disardan hissediyo olmam normal mi? Baska bir problem olabilir mi?

Kizlar bu benim ilk hamileligim 18.haftaya girdim, 2 gundur anlayamadigim hareketler oluyor karnimda bebektir diye dusunuyorum ama bu kadar hizli harkeet edebilir mi? Ya da bunu disardan hissediyo olmam normal mi? Baska bir problem olabilir mi?
Bebektir muhtemelen. Çok hızlı hareket ediyorlar emin ol. Kilon azsa bu haftalarda hissetmeye baslayabilirsin. Geçen hafta benim de 18 Ken eşim de eliyle hissetti. Özellikle sırt üstü yatınca hissediyorum.

Benim vitamin de öyle canim. Ama değerlerine bakmıştır doktor. Hem demir var hem folik asit ayrıca demir iciyorum.

İlk defa gittiğim bir doktordu iki hafta önce kontrolde. Solgun görünüyorsun dedi ilk görünce. Tansiyonum da düşük çıktı o gün

Sonra kan testlerime baktı. Seni ancak bu paklar dedi galiba

Hanimlar e bebekten yazın giymeye baratöz tulum alacagim da 3 aylik mi iyidir 6 aylik mi nasil oluyor bu kiyafetlerin boyu. 6 ay buyuk gelirse diyrm. Ama ilk tecrübem emin de olamiyorum. Siz nasil aliyorsunuz.

Kitabı size parça parça okuyacam galiba
Ina May'in Emzirme Rehberi

O metalik kokuyu hep alırdım. Mamada bile olurdu. Demek lipaz kaynaklıymış. Yeni bir madde daha öğrendim

Dondurucuda hiç çözülüp tekrar donmadığından eminsem bozulmadığından da eminimdir

Ben genelde hem anne sütünden hem de mamadan metalik koku alırdım.
Başka koku hiç almadım yalnız onu söyliyeyim. Ama ATPaz paylaşmış o kokunun neden olduğunu..

Sen de denemek için ilk etapta az az sağıp, poşetleyip, dondurup sonra çözdürerek test edebilirsin sütünü

Ben dışarı çıkmadan önce hiçbir şey içmiyorum korkuma valla
Bu ne yav

Ben de gece yatmadan önce içmemeye çalışıyorum.

Uykuda çok sıkışıyorum. İdrak edip kalkana kadar çok rahatsız yatıyorum. Saçmasapan rüyalar görüyorum. Kalkıp tuvalete gidersem de uykum kaçıyor geri uyuyamıyorum

İlk defa gittiğim bir doktordu iki hafta önce kontrolde. Solgun görünüyorsun dedi ilk görünce. Tansiyonum da düşük çıktı o gün

Sonra kan testlerime baktı. Seni ancak bu paklar dedi galiba
Zaten solgunluk yorgunluk demir eksikliği demek demiştir doktor. Ama eksik olsa da olmasa da demir veriyorlar. Ben ilk çocukta da demir ve Multi vitamin ayrıca kullanmıştım. Çocuk depoları boşaltıyor çünkü. O kadar kullandım hamilikte sonra bıraktım ilaçları. Bir süre sonra yorgunluk ağrılar doktora bir gittim bütün vitaminler dipte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…