2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
ay ben bilmiyodum ben de hindistan cevizi yağı da alayım bari ara ara değiştirip süreyim sen hangi marka aldın canım?? her gün sürüyor musun bir de
Evet unutmadığım sürece sürüyorum
Naturoil bendeki

Anneme andırıyorummm , ama asla babama benzemiyorum o baya esmer
Kız evlatlık diye düşündüğünüz çocuğu dediö benziyor mu diye
Sanki çişin varmış gibi de bir his okuyor di mı
Enfeksıyon olsa yanma ve kaşınma olur diye biliyorum
Ya ondan değil de sanki çok varmıs gibi baskı olup sonrasında çok bişey çıkmayınca da enfeksiyon belirtisi diyorlar
Aman ne biçim anlattım
Ben de aksine o saatlerde çok susuyorum
Sonra sanaha kadar wc

Ben de bugün doktora gideceğim kızlar yine akinti geldi benden .Bu sefer simsiyah çamur gibi .niye oluyor anlamış değilim?

Ah isim ah bizde de belli olamıyor gıcık oluyorum. Erkek ismi zor gerçekten

Hiç cinsiyetle alakası yokmuş biliyor musun? Senin çocuğun olmasıyla ilgiliymiş olay

Oğlum olacağı zaman isim konusunu haftalarca konuştuk. Bu gebelikte önceye kadar kız olsa bulunur bir şey diye düşünürdüm. Kardeşime kızı olacağı zaman fikir vermek de kolaydı. Şimdi kendi kızımıza bulamıyoruz

Eşim geçen top 5 listesi yapmış elime tutuşturdu. Hiçbiri benim kıza göre değil sanki

Kızım doğmadan adı hazırdı. O kadar bu yavrumun adı yok. Erkek ismi bulan beri gelsin bize de yardım etsin hatta önerilere açığız. Tam anlamıyla içime sinen bir isim yok
Aynen öyle. Kızımda da zorlanmıştım düşünürken en güzeli olsun istemiştim ama seçeneklerim vardı o aralıkta gidip geliyordum bunda hiç bir ismi öyle çok çok istemiyorum gibi.
Bir ömür taşıyacak çocuğa yapılacak en mühim şeylerden biri olabilir

Heee yok benzemiyor işte anne baba sarı mavi göz sarışın , kızları esmer tip olarakda benzemiyo

Hahahaha evet o var dmi. Hiç biri senin çocuğuna uygun değilmiş gibi hissetmek.
Eski bir isim olsun, çok duyulmamış olsun, bir ağırlığı olsun, kulağa hoş gelsin falan diyince o listeler sıfırlanır bizde de
Bir isme sıcaktım çok duydum soğudum..

Aslında kan değerlerim dipte değildi. Önceki doktor ilk etapta başlatmadı demire ama başlayacağını söylemişti. Buna denk geldi demek. Bebek ne varsa götürüyor

Ben lohusayken baya süre devam ettim multivitamine. Doktor demişti bırakma diye. Baya faydası oldu

O halde bile koltuktan kalkarken doğrulamıyordum. Belki ekstra magnezyuma kalsiyuma falan ihtiyacım vardı. Akıllandım kendime daha iyi bakcam bu doğumdan sonra

kesinlikle kız bebek ismi seçmek çok zor erkek hissettiğim için hemen seçmiştim ismini kız çıktı :))) kaç gündür kız ismi düşünüyorum yok :)
Göbek adları hazır onlar da kimlikte yazmayacak zaten Erkekse iki isim koyacağım ikisi de hazır hepimizin ismini çağrıştırıyor ama kız yok bulduklarım da saçma anlamlı şeyler. Mesela öyle cennette olduğu iddia edilen su damlası rüzgar ot çöp anlamlarında isimler bana göre değil Söylediğinde insanlar neeyy dememeli ilk söylediğinde anlaşılacak anlamı herkes tarafından bilinecek isim lazım. 1-2 şey var aklımda ama onlar da ablalarının isimlerine uymuyor falan. Amaaann inşallah erkektir de fazla düşünmeme gerek kalmaz

Sanki öyle bir isim bulacaksın ki işte bu diyecekmişsin gibi

Ben de hep bir isme sıcaktım. Çevreden farklı farklı fikirler duydukça insan soğuyor sevdiği isimden de

Aslında kimseye söylememek lazım öncesinde. Kafa karıştırıyorlar. Sorana bulduk ama doğunca söylerim denmeli

Ben ilk kızımın ismini Rüya koyacaktım rüyamda görmüştüm hamile olduğumu kız olduğunu falan. Arkadaşımın kocası taksi şoförü hayat kadınları falan da denk geliyor tabi. O ablalar da çok kullanıyor bu ismi demez mi O an vazgeçmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…