2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merhaba hanimlar bu ebebek indirimlerinde saat 22.00 dan sonra ertesi gün indirimleri aktif oluyor galiba peki o günün indirimi ne zaman bitiyor. Bugünki indirimden bişeyler secerken yarinki indirimin bildirimi geldi. Bugunkiler indirimli duruyor gibi ama ne zamana gider bu. Benim kartım patladı eşim disarda gelsin onun kartını gasbetcem onu beklerken kacirmayim.

Ftbl bu kadar uzun süre girmemezlik yapmazdı, inşallah her şey yolundadır.
Selamlar herkese biraz yoğun geçti haftasonu bide sahada çalışıyorum o yüzden giremedim.

Hersey yolunda düzenli hissediyorum artık sadece ben çok yoruluyorum

Bu hafta beşiği ve dolabı hallettik kuruldu, alışverişe tam gaz devam. Bugün e bebek indiriminden banyo için gerekli birkaç şeyi hallettim

Vee gözünaydin diyorum kendim kadar sevindim kız haberine kıymetini bilecek insansın bir kız bebek çok güzel senin icin

Gece 12ye kadar sürüyor o günün indirimi, akşam 10da da ertesi gün başlıyor o aralıkta alışveriş yapmak mantıklı tek kargo olması açısından

Kızlar haydi tahmine Benim gözlerim ela, eşimin mavi-yeşil karışımı. Demek ki renkli olma ihtimali daha yüksek
Anneannem ve dedemin gözleri yeşil. 5 çocukları olmuş. Hiç biri yeşil gözlü değil. 4 ü ela, 1 i kahverengi gözlü. bu genetik çok farklı bir şey.

Ay dilimin ucundaymışsın

Güle güle kullansın senin bu gidişle doğuma yakın bir işin kalmayacak bile

Çok teşekkür ederim

E bebek canıma okudu resmen bide şimdi aylarca hiçbir şey almadan nasıl duracağım ya da durmayacağım
Evet ya bende heyecandan baya baya aldım herşey bitti gibi. Bi son zamana kalan şeyler olur bez, pamuk, mendil vs 1er paket.
Bide benim kendi ihtiyaçlarım olur onun için araştırmalarım sürüyor içime sinen bişiler bulamadım henüz hastanelik ama sıkılacağız

Tersi de aynı anlama gelir mi bilmem dayım ve yengem renkli gözlü değil ama kuzenim mavi gözlü.
Anneannem de öyle mavi, bi üstten de geliyormus galiba tam bilmiyorum

Tersi de aynı anlama gelir mi bilmem dayım ve yengem renkli gözlü değil ama kuzenim mavi gözlü.
Anneannem de öyle mavi, bi üstten de geliyormus galiba tam bilmiyorum
Yok tam tersi olabiliyor ama iki mavi gözlüden kahve rengi olmuyomuş ,

Benim annemle babamsa kahve , ben renkliym

Aynı durumdayim resmen ne lazımsa aldim hatta kıyafetten abarttım azcık yine almayacağım deyip deyip

Lohusa pijamalarımda var çok çok az giymistim 3 takım var hemde herhalde onuda almam. Artık bezi kremi oyalanacagim ne yapayım

Bide isme karar verirsek eğer kapı süsü gibi birseyler yaparim bakalim.

Kızlar siz de benim gibi zırt pırt tuvalete taşınıyor musunuz yoksa bende enfeksiyon falan mı var acaba
Eğer normalse bebek iyice büyüyünce wc önünde yatıcam herhalde
O kadar sık gidiyorum ki. Zaten bebeğe aşağıda kasiktan vuruyor sürekli. Şu içmeye korkar oldum nereye gitsem önce bakıyorum tuvalet nerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…