2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hala inanamıyorum ya
Ne de çabuk kabullenmişim erkeği. Aptal bi duyguya da kapıldım sanki oğlan kapıma geldi de ben istemedim gönderdim gibi. Oturup ağlıcam utanmasam ay töbe töbe
ben de hep erkek hissetmiştim o kadar emindim ki dr kız deyince şok geçirdim sanki :))) alışveriş falan yaptım şimdi de kıza baya alıştım :)))

Kızlar tecrübeli annelerim bir şey soracağım, süt sağıp dolaba/buzluğa atanlar. Buzluktan çıktıktan çözüldükten sonra sanırım koku oluyormuş bunu yaşayan var mı
Kitabı size parça parça okuyacam galiba
Ina May'in Emzirme Rehberi

Eklentiler

• 20220214_201530.jpg
    166,4 KB · Görüntüleme: 27
  • 20220214_201006.jpg
    195,9 KB · Görüntüleme: 29
Ayy inşallah cinsiyet değişmez bizde
17.Hafta kesin dedi ama doktor
Ben bugün kızı kesinlestirdim sonunda Perşembe detaylı ultrasona girecektim kanamam oldu diye gidince sabah doktor detaylıca yolladı direk. Ama akşam üstüne ancak boş vakit varmış 4 gibi gittim. Çok şükür her bir organı yerinde Kesin kız dediler. Ama miyomum 8 kusur cm olmuş.

Ya arkadaşım aradı o buzluktan çıkarmış dolapta çözdürmüş daha ısıtmadan çok kötü bir koku almış bozuldu demiş atmış bir daha çözdürmüş yine aynı koku İnternete bakmış içerikteki çözünen yapılarla ilgili olabiliyormuş sorun yokmuş ama içine sinmemiş sanırım.
Bende hiç sağıp buzluğa atmadığım için bilmiyorum size sormak istedim.
Hoş ben sanırım içirmezdim ya. Kötü koku olursa bozuk gibi

Yolun yarısına geldık. Sorunsuz sekilde doğuracağız insallah

Kızlar haydi tahmine Benim gözlerim ela, eşimin mavi-yeşil karışımı. Demek ki renkli olma ihtimali daha yüksek
Benimki normal koyu kahverengi ,eşimin gözleri yazin yesil kışın ela bana bakinca fena oluyormuş hahahah sonuç ne olur bilemiyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…