2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ağustos 2020 pardon ama temmuzda doğum yaptım

Hayırlı olsun şimdiden, sağlıkla gelsin bebişiniz

Cinsiyetler konuşulmaya başlanmış. Ben hep kızım olmasını istemişimdir ilk çocukta önce sağlık ama kız olsa daha iyi olur tabi kafasındaydım erkek oldu. İkincide baya bir kız istiyordum başım ağrısa kız bebek belirtisi mi diye bakar olmuştum ama ikincide erkek oldu o yüzden hala kız çok istiyorum ama eskisi kadar şiddetli değil ikinci erken doğunca sağlığın çok daha önemli olduğunu anladım.

Hayırlı uğurlu olsun canım bende 2021 Haziran annesiydim güzel anılar biriktiriliyor gerçekten. Ya burası henüz popüler konu olmadığı için liste yapılır mı bilmiyorum açıkçası.
Bu arada emziriyor musun canım sen hala? Ben emziriyorum çocuk doktorumuza öncesinde danılmıştım kesme dedi. Kafam çok karışık kızım 15 aylık.
Hayırlı olsun şimdiden, sağlıkla gelsin bebişiniz
Teşekkürlerr

Ay maşallah sen benden daha hızlı davranmışsın ben de kendimi aceleci sanıyordum Yavaş yavaş gelirler bence daha çok başındayız.
Plansız oldu aslında, yoksa ben üçüncüyü hiç düşünmüyordum belki 2-3 yıl sonra anca olabilirdi amaan boşver birlikte büyüsünler ilk başta zorlanırız da sonradan rahat ederiz

Bu arada emziriyor musun canım sen hala? Ben emziriyorum çocuk doktorumuza öncesinde danılmıştım kesme dedi. Kafam çok karışık kızım 15 aylık.

Teşekkürlerr
Herkes bana emzirmeye devam et ama doğumdan birkaç ay önce kes dedi, çünkü doğumdan sonra kesmesi çok zor oluyormuş. Hamilelikte emzirmekte epey yorucu ama göğüslerim o kadar hassas ki oğlum emmeye başladığı anda acıdan ölecekmişim gibi oluyor

Aminnn hayırlı olsun canım sağlıkla gelsin

Çok sağlıklı bir kızın olur inşallah bu sefer Herkesin içinden geçen bir cinsiyet oluyor muhakkak.

Çok sağlıklı bir kızın olur inşallah bu sefer Herkesin içinden geçen bir cinsiyet oluyor muhakkak.
Aminn canım benim çok teşekkür ederim hepimizin istedigi cinsiyet sağlıkla gelsin kucağımıza inşallah senin gönlündeki ne

Amin inşallah Benim erkek,eşimin kız galiba. Kafalar da duygular da çok karışık valla İlk gebeliğim bu, hayırlısı olsun bakalım
Erkeklerin kız babası olma merakıtabi kendilerine düşkün olacak ya ondan
Cidden ama kızı atacaksın babanın kucağına rahat edeceksin, oğlan hep anneyi istiyor dinlenemiyorsun
İlk gebelik demek, o heyecan çok güzel ve özel sağlıkla gelsin inşallah

Plansız oldu aslında, yoksa ben üçüncüyü hiç düşünmüyordum belki 2-3 yıl sonra anca olabilirdi amaan boşver birlikte büyüsünler ilk başta zorlanırız da sonradan rahat ederiz
Ben zaten planladım aralarında tam iki yaş olsun istiyordum bu ay başladık tuttu inşallah sağlıkla da devam eder böylece çpcuk mevzusı kapnır
Ben de öyle yapıcam belki kendi bırakır sütün tadı değiştiğinde. Zaten kızım iki yaşında olacak doğduğunda kısmet olursa bıraktırırım. Ben de hamile olduğumdan orda şüphelendim 15 aydır emziriyorum neden şimdi acıyo ki dedim
Hahha benim eşimde kız bebek çok istiyordu oldu biz şimdi bunu da çok kız istiyoruz beraber arkadaş olsunlar diye ama sanki erkek gibi geldi. İlk gebelikte test yaptığım gün bu kız demiştim ki hamile olmadan çnce hep oğlum olur ilk diyordum
Çin takvimine baktım benimkine erkek diyor
Canım o tutmuyor ya benim ilkinde çin rus hepsi erkek diyordu gayet kızım oldu ama bebişleri gördüğümüzde kesedeki konumlarına göre fikir yürütebiliriz

Paylaşırım ultrason görüntüsünü inşallah

Yaşları da birbirine yakın olunca süper olur artık benimki 15 aylık olacak o yüzden 1 yaşına geldiğinde bıraktırmak istiyorum gönül ister ki 2 yaşına kadar emsin ama işte seninki tam iyi olmuş.
2 kız kardeş arasında kıskançlık çok olur ama yaşları da yakın olacak ya birbirlerini oyalarlar da aynı zamanda kararsız kaldım, bende kız çok istiyorum gönlümüzdeki sağlıkla olur inşallah
O kese yorumu da tutmuyor yaa ilk oğlumda tuttu ikinci oğlumda tutmadı

Çin takvimine baktım benimkine erkek diyor
O çin takvimi rus takvimi falan hiç tutmuyor kese tahmini tutmuyor hiçbir şey tutmuyor benim ilk gebeliğimde herşey kıza işaret ediyordu erkek oldu o gün bugündür inanmıyorum en iyisi beklemek başka çare yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…