2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar iyi akşamlar ya bişi sorucam bugün beyaz su gibi bi akıntı geldi korktum lavaboya koştum acaba leke mi diye baktım bişi yok ama ne kadar desem bir iki damla su ıslattı yani hissettim onu normal mi bu acaba yarın kontrol günümüz ama ben google yazınca tabi bi ton yazı okuyunca olmadık evhamlar aldı beni bu haftalarda amniyotik sıvı gelmez değil mi ay yarın olsun hemen

Merak etme canım normal banada oluyor oyle ve damla seklinde de degil :) Sorun yok. Hamilelik boyunca bu tarz akıntılar normal

Kiz ne damlası benden bildiğin tüm kilodumu ıslatan su akıyor, aminiyo sıvısı sandım ama dr suyun normal sızma değildir dedi bende aşırı öksürük vardı ki hâlâ var ondan şüphe ettim oksur oksur rahimagzi mi açıldı diye . Değil bi iki damla günlük iç çamaşırı değiştiriyorum bi görsen

Normal sıkıntı yok. Benim bazen gün içinde, bazen sabah kalktığımda nemlenmiş oluyor. Sabah yatarken nasıl akacak yol buluyorsa artık
Akacak akıntı vajinada durmazsa demek ki

Kızlar bende 2 tane10 mu hastane çıkışını 360 TL'ye aldım..ama çok kaliteli..Allah'ım alışveriş çok zevkli..biberon emzik hepsini aldım..normalde iki tanesi 500 tlydi internette ben çarşıda uyguna aldım

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-02-12-55-16-372_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 110

Çok iyi fiyata almışsın gerçekten. Ben de bir Eminönü yapsam mı diyorum?

Seninkilerin pozisyonunu merak ediyorum. Kontrol ne zaman foto atıver.
Yakında ittirmeye başlarlar birbirlerini

Batar valla bende huylanırım

Yani
Yaşadığın yerin havasını bilmiyorum da ben öncekine de yazın doğum yaptığım için tahammül edemeyeceğimi biliyorum

Hastanede kısa kollu gecelikle rahat oturdum da evde ip askılı bile fazla geliyordu
Bunda bulursam askılı gecelik alırım.

Nbrsiniz kızlar? Herşeyimiz tammış gibi gittim termos ısmarladım şu üstünde ısı derecesi olanlardan Dolapta 20 tl indirim vardı bi sürü bebiş eşyası vardı da cinsiyet bilmeyince birşey alınamıyor bende termos aldım büyük ihtimalle mama yiyeceği için lazım olacak emse de illaki kullanılır nasılsa. Sürekli birileri arayıp soruyor cinsiyet ne diye salı randevuda da öğrenemezsem kafayı yicem Detaylı için il e gideceğiz kıyafet işini de o zaman hallederim diyorum avm de bir çok marka bulurum. Benim diğer doğumlardan dantelli bi pijama takımım vardı umarım atmamışımdır Ama ben onları giyip gezmem darlanırım zaten sadece mevlütlerde giymiştim bunda okutur muyum bilmiyorum malum corona olayları eve bi sürü insan toplamak ne kadar doğru olur bilmiyorum.

Ya cinsiyet için hiç bir yorum almayan tek sen kaldın Biz de merakla bekliyoruz Artık açık açık gösterir, doktor da net bir yorum yapar diye düşünüyorum kaç haftalık oldu, yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…