2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ya cinsiyet için hiç bir yorum almayan tek sen kaldın Biz de merakla bekliyoruz Artık açık açık gösterir, doktor da net bir yorum yapar diye düşünüyorum kaç haftalık oldu, yeter
Gittiğimde 16+2 olacağım kısmetse 2 gün de ilerideydi görünsün artık ya O da bişey demezse başka dr.a gitcem aynı gün dr dr gezecem öğrenecem yetti gari

Kızlar sizler instagramda paylaştınız mı hamilelikle ilgili bişeyler ben hiç paylaşmadım ama kulaktan kulağa herkes duydu maşallah. Sevgililer gününde hamile elbisesi giycem atsam mı bi foto hamiş hamiş oldu olacak herkes bilsin Zaten cinsiyeti öğrenince balon patlatcaz videoyu atıp herkese toplu cevap vermeyi düşünüyorum tek tek aramaya kalkarsam yetişemem ama bir yandan da korkuyorum nazar değecek diye Millet daha gebelik testinden başlar paylaşmaya bişey olmaz biz paylaşsak çıkmayan sıkıntı kalmaz

Kızlar ıslak mendil olarak ne önerirsiniz? ilk zamanlar için asıl pamuk aldım ama ıslak mendil de kullanılıyormuş galiba
Bi de şimdi alsam 5 6ay sonra kurur mu sizce
Ben su hazırla pamuğu ıslat sil o pamuğu at falan nedense çok tiksiniyorum o yüzden sade pamuk almam ama şimdi kendinden ıslak pamuklar falan var galiba yada üzerinde yazıyor yenidoğan için onlardan alacağım ama daha 5 ay var bir 5 ay da üretimden bu yana olsa 10 aylık bişeyi kullanmaya ne gerek var illaki biraz da kurur doğuma yakın alırım ben öyle şeyleri çok pahallı şeyler de değil stok yapılacak kadar.

O bende de bazen oluyor. Koku, renk yok. Nemli gibi ıslaklık oluyor geniş bir alanda. Doktor sorun yok demişti.

Ben nazar değer diye paylaşmadım hiç. Birçok kişi biliyor ama bilmeyenler şok olur diye paylaşmıyorum Çünkü yaklaşık 3 yıllık evliyiz, millet bizden ümidi kesmişti
Sonra da zaten niye paylaşayım, bu çok özel bir duygu diyorum kendi kendime.
Annem amigurumi tavşan örüyor, ileride onu paylaşırım hiç dayanamazsam

Ben paylaştım instagramda ama zaten artık herkes duymuştu neredeyse instagramda da hep yakın çevrem olduğu için paylaştım

Çok iyi fiyata almışsın gerçekten. Ben de bir Eminönü yapsam mı diyorum?

Seninkilerin pozisyonunu merak ediyorum. Kontrol ne zaman foto atıver.
Yakında ittirmeye başlarlar birbirlerini
Benimkiler sırt sırta vermişler en son 15+4 de resimleri var dur atıyım

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-24-16-15-20-559_com.miui.videoplayer.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 134
Kızlar ıslak mendil olarak ne önerirsiniz? ilk zamanlar için asıl pamuk aldım ama ıslak mendil de kullanılıyormuş galiba

Ben pamukla uğraşmam. Yenidoğan ıslak mendiller pamuk ve sudan oluşuyor zaten. Baby me temizleme pamuğu aldım indirimden ama onu başka şeyde kullanırım..

Oğlumda unibaby yenidoğan alıyordum. Hiç sorun olmadı. Bunda da aynı ayarda bir şey alırım

Ben baby turconun trendyolda yenidoğan bebekbezi var . 12 li indirimde satılıyor.120 TL'ye onu aldım.yenidoıan yazmasına dikkat et cnm

Ben sosyal medyada hiç paylaşmadım. Ondan ona herkes duyuyor zaten. Bir çok kişi de merak etmiyordur beni zaten. Kimseyi de bilgilendirme gereği duymuyorum.
Neden arayasınki bilgi vermek için

Bazıları kesenin bile ultrason fotosunu paylaşıyor erkenden. Bana çok saçma geliyor ya

Güzel cnm takım...ben 2 tane pijama takımını 240 a aldım..Onlarıda çok uyguna aldom
karar veremedim canım ama hoşuma da gitti tesettürlü olduğum için uzun kollu olması da hoş.
sen de bayağı uyguna almışsın ben de büyük ihtimalle sipariş edicem bunu
bi de normal önden düğmeli yazlık pijamalar var indirimde 70 tl falan bi iki tane de onlardan almayı düşünüorum

Pamuk aldım ilk haftalarda lazım olur diye.Sleepy aldım ıslak mendil için sonrasında da Babay Turco. Stok yaptım ben 85 paket İndirimdeyken aldım hepsini koydum dolaba. Gerçi yaz oluyor bı su tutarız popolara miss
Bugün e bebek de ıslak mendil indirimleri var bilginiz olsun. Uyguna geliyor paketi.

Ay millete dert oldu sürekli arıyolar ne cinsiyeti diye 2 kızım var ya bakalım bu da kız mı erkek mi kime neyse öğrenince ara diye bin tembih paylaşayım nette herkes görsün olsun bitsin mi acaba diyorum

Kızlar bu biberon nasıl sizce yavaş orta hızlı akış olarak 3 ayrı ucu varmis.160 ve 240 da 2 tane biberon iyimi sizce? 143 TL fiyatı

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-11-12-11-39-404_com.solidict.ebebek.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 130
Ay millete dert oldu sürekli arıyolar ne cinsiyeti diye 2 kızım var ya bakalım bu da kız mı erkek mi kime neyse öğrenince ara diye bin tembih paylaşayım nette herkes görsün olsun bitsin mi acaba diyorum

Senin çevreni bilemem tabi. Paylaş bitsin istersen.
İşin gücün yok bir de meraklarını gidereceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…