2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Tavsiye ederim ilki oyleydi , hersey yolunda giderse insallah bunhda epiduralli dogurucam

Korkutmuyordum ta ki şu olaya kadar .Bir de önceden duyulmuş şeyler illaki etkiliyor .evet kadının doğasına normal dogum uygun diyorlar çünkü bütün dişiler böyle doğuruyor ama hangi dişiye suni sancı veriyorlar ya da kesi atıyorlar. Eski insanlar tarlada çalışırmış bu çok iyi bir spor .Ben sürekli oturuyorum nasıl o bölgem genişlesin? Modern kadının yapısına artık uymuyor .
Çok hikaye duymak istemiyorum ama ortalama beni ne bekliyor bilmek gerekiyor bence .çünkü keşke bunu arastirsaydim demek istemiyorum .

Bunları da araştırdım. Normal doğurup 3 ay oturamayan, cinselligi biten ,idrarini tutamayan ve sütü gelmeyen var .Hani şunu kesin olarak dese doktorlar öncesinde çok acı çekeceksin ama hemen ayağa kalkacaksın, kesin sütun gelecek ,vajinan kesinlikle genislemeyecek asla sezaryen düşünmem. Derim ki bak öncesi çok acı var ama sonrasına değiyor. Bunu da diyemiyoruz .Sonrasındaki kabizlik basur sorunları cabası. Ben şunu hiç duymadım normal doğurdum ama sonrasında hiçbir sıkıntım olmadı. En iyi ihtimalle kesi olacak .
Normal doğuran arkadaşlarım da var sezaryen de .sezaryende ameliyat sonrası acı kötü. Herkesin şikayeti ortak .ama normalde anlatılan hikayelere bakıyorum vay anam vayy

B bebisim177 anlik olarak nefes egzersizleri, cam pencere açıp evi ferahlatmak, bi uğraş bulup kafa dağıtmak iyi gelir belki. Ama bence al ceketini bi dolan gel sen

B bebisim177 anlik olarak nefes egzersizleri, cam pencere açıp evi ferahlatmak, bi uğraş bulup kafa dağıtmak iyi gelir belki. Ama bence al ceketini bi dolan gel sen
Bütün günüm bimdeki kızlarla konuşmakla geçiyor evde kimse yokken günde onkere gidiyorum

Bence risk varsa yaptırın tabiki aldırmayı düşünüyorsanız. Ben öyle bir durum çıkarsa ne yaparım bilmiyorum ama bu bebekler maalesef sadece zihinsel değil fiziksel olarak da hasta oluyor .o acıları yaşamak kolay değil. Büyük sabır gerekir .inşallah hiç bir sıkıntınız çıkmaz ama ben olsam yaptırırdım

Epiduralli olunca noluyo biz bilmiyoruz
Tamam uyuşuyor da uyuşuklukla nasıl ıkınılıyo
Epidural olana kadar bir miktar ağrı çekiyorsun 4 cm olunca yapılıyor sonrası Nirvana

Sonrasında yere bir bez açtılar ve beni WC’ye oturur pozisyonda oturttular öyle ıkındım kısa bir süre sonra hatta ebe dalga geçmişti böyle fotonu çekeyim mi diye
Ağrı hissetmedim ama sancı geldiği anlaşılıyor sonra kontrol ettiler yumurta kapıya dayanınca da doktor çağrıldı gerisinde doktor yönlendiriyor şimdi ıkın şimdi nefes al vs diye

Su nefes olayına calısmak gerekiyor ben oglumda bi yandan kusup bi yandan ıkınmaya calısıyodum berbattı. Nefes olayına ilerleyen zamanda bakmam lazım

Benim besikle beraber yatak vermişlerdi ama oğlum onu baya yipratmis. Bu senin attigindan aldım.

Bende aynı fikirdeyim. Çok güzel şeyler var giydirmek için. Hediye gelecekler var. 400 TL çok gibi. Anne özenip alır birşey diyemem ama 400 TL başka ihtiyaçlar alınabilir
Ben de veremem o kadar ya sonra gidip 24 TL ye bunu aldım

Eklentiler

• 87B71923-318E-47DB-8AAF-922CC6361DAC.jpeg
    177,9 KB · Görüntüleme: 88
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…