2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Neler yaptin bakalım? :tokat:
Aslında fazla bişi yapmadım , mercimek çorbası
sonra fırında tavuk biber , pilav, patates püresi, salata😂😂 doyarlar herhslde extra bişi yapmadım.
Ortaya sarma fln yapıcaktımda , kaç kere yaptım kimse yemiyo , yemeklerden doyup kalkıyo yapmadım😂😂😂

Canim doktor o şekilde söylemiş olabilir fakat sen o testi yaptirip sonuc kotu gelince bebegine kiyabilecekmisin , bu fikir zihninde yoksa yaptirma derim ama yo icimiz rahat edecek dersen bişey diyemiyorum🤷‍♀️
Hayir canim asla kiyamam. Zatrn vermeyi de dusunmuyorum. Ikili testim iyi cikmisdi. Tek burun kemiyi sorun olmuyormus. Allah buyuk. Insallah her sey yolunda gider bebeyikin bir sorunu olmaz

Sende kendince böyle bi karar vermişsin ama sezeryan oluncada bebegini rahat emziremiyceksin yatma yok surekli gezmen gerekcek lohusaligini yaşayamiyorsun sütun geç gelme durumu oluyor , iyilesme sureci uzun olabiliyor bunlarida düşün canım tabi bu süreçleri hafif geçirenler var ama ben genel anlamda boyle biliyorum , karar senin tabi yinede🤔
Ben ve kardeşim sezeryan olduk ama Bu bahsettiğiniz süreçleri çok hafif geçirdik. Normal doğurup çok zorlanan da oluyor, sezeryani zor atlatan da. Kişiyle alakalı şeyler bunlar.
kardeşim normal doğum yapmakta kararlıydı, sancıları da çekti ama kalp ritminde sorun saptaninca sezeryana döndü mecburen.

Ben ve kardeşim sezeryan olduk ama Bu bahsettiğiniz süreçleri çok hafif geçirdik. Normal doğurup çok zorlanan da oluyor, sezeryani zor atlatan da. Kişiyle alakalı şeyler bunlar.
kardeşim normal doğum yapmakta kararlıydı, sancıları da çekti ama kalp ritminde sorun saptaninca sezeryana döndü mecburen.
Şanslisiniz bu durumda , bende normal dogumu rahat yasayan biriyim bu bizle alakali işte ilk dogum yapacaklar bunu bilmiyor arastirincada boyle olumsuzluklar oluyor haliyle butun olay bizlerde bitiyor yoksa iki dogumda kutsal 🤗

Merhaba arkadaslar. Bugun ultrasonda doktor bebeyimin burun kemiginin kalin oldugunu soyledi. Ikili testim iyi cikti. Bir sorun yoktu. Ama simdi bir tek burun kemiginde sorun varmis. Nipt testi varmis doktor vermemi istedi. Ama cok paha. Acaba bir tek burun kemiginde kalinlik olmasi ciddi bir sorun teskil edermi. Lutfen bilen olursa yazsin. Tesekkur ederim
Selamlar 🙋‍♀️ burun kemiğinin kalın olması durumunu hiç duymadim ama Dr unuz devletteyse nift test için sizi genetik birimine yönlendirebilir. Orada daha uyguna yapılır diye biliyorum. Özele nazaran Ama ikilinin sonucu iyiyse ve Dr unuz da gerek görmediyse bundan sonra sıkı bir takiple süreç ilerler. Sağlıkli haberler alın ins🍀

Normal doğum yaptım. Evet kolay değildi ama dayanilmayacak gibi de değildi. Sadece son 1 saat zorlandım ki parmağımı bile kessem bayılacak gibi olurum😂 kimsenin doğum hikayesini dinlemedim. Her doğum kendine özel💙 her iki doğum yöntemi de araç sonuçta. Mühim olan annenin ve bebeğin sağlıklı olması 🍀 simdi de nasip olursa normal doğum+epidural istiyorum. Doğum sancisina dayanamamaktan değil. Tamamen merak 🥰 onu da deneyimlemek isterim

Kızlar uzun zamandır yazamıyorum çünkü bayağı ağırlaştım.neges nefese yoruluyorum.amayazdıklarınızı okuyorum.benim ikizler çok büyüyor 🙄🤫benim işim zorlaştı sizler okuduğum kadarıyla maşallah iyisiniz.bebekler 18.haftayı doldurdu bugün..

Eklentiler

• IMG_20220207_135047.jpg
    IMG_20220207_135047.jpg
    109 KB · Görüntüleme: 114
Kızlar uzun zamandır yazamıyorum çünkü bayağı ağırlaştım.neges nefese yoruluyorum.amayazdıklarınızı okuyorum.benim ikizler çok büyüyor 🙄🤫benim işim zorlaştı sizler okuduğum kadarıyla maşallah iyisiniz.bebekler 18.haftayı doldurdu bugün..

Valla ben de bugün 17+6 yım ama tek bebekle senin kadar var göbeğim 😂

Oğlumda bu kadar erken çıkmamıştı. İkincinin etkisi bu kesin 😁

Benim tek bebek bu kadar göbek 🤦‍♀️ Ve son 1 haftada oldu bu 🙈🤣

X