2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yine camları sildim evi süpürdüm sildim, öldüm valla yorgunlukdan , titiz bi kocanız varsa hayat çok zor hergün evi süpürmek zorunda kalıyorsunuz sıra yemekde
Kız iyi cesaret he cam sildin hem de
Ben doğru düzgün süpürmedim ev 3 ay bitince başladım yavaştan, lekelenmelerm vardı diye korktum.
Bu saatten sonra da cam falan silmem. Yaza doğru alıcam birini doğumda bidaha alırım dip köşe temizlesin yeter.
Ben eğilmeden süpürüyorum haftada bir

Kızlar merhaba, bebek uyku setinde yorgan kalınlığına takıldım bende tecrübeli anneler bilgilendirebilir mi bugün beşiğimiz geldi uyku seti içinde almıştık ama sanki yorganı çok ince göründü gözüme acaba gidip şimdiden kalın bir yorgan da mı alsam yoksa bebek yorganları mı ince oluyor

Hiç kullanmadım :) uyku tulumu kullandım hep .

1 kedimiz var yıllardır. Kedilerin iç dış parazit ve karmalarını aksatmayın, sorun olmaz.

Huyları sakinse ilk başta koklar, biraz uzak durur. Ağladığında oda değiştirir ama alışır. Açıkçası çocuğun gelişimi için çok faydalı. Yani sıkıntı yok

O zaman belki bizde tulum kullanırız değil mi :) ilk defa böyle inceleme fırsatım oluyor çok ince görünce olmadı şimdiden kalın bir yorgan da alayım derdine düştüm
Bebekken battaniye kullandım. Biraz hareketlenmeye başlayınca uyku tulumuna geçtim. Üstünü açtı mi derdi yok :)
Üzerini açmadan uyuyan cocuk var mı acaba

Bebekken battaniye kullandım. Biraz hareketlenmeye başlayınca uyku tulumuna geçtim. Üstünü açtı mi derdi yok :)
Üzerini açmadan uyuyan cocuk var mı acaba
Bende ne alacağımı şaşırmış durumdayım sürekli gelen zamlar ve eksiklikleri düşününce insan bir telaş oluyor ama tulum için erken anladığım kadarıyla

Allahım hatırlıyorum o gunleri oturamıyorsun bile ayaklarıyla ıtıyo Doguraydık bi

Asla yorgan kullanmadım battaniye sadece onuda kullanmıyo ortmuyo benim dogurduklarım ustlerini Polar pjama giydiriyorum oyle yatıyorlar

Kızlar bu arada daha önce devlet hastanesinde detaylı yaptıran ya da yakını yaptırıp memnun olmayan vs oldu mu? Benim doktorum kafamı çok karıştırdı Bulunduğum yerde özellerde perinatoloji yok şehir hastanesinde var, doktorum da beni pek bilinmeyen bir özel muayenehaneye yönlendirdi. Üniversitenin cihazı eski şehir hastanesi de pek ilgilenmez vs dedi iyice bir gömdü sonra yine de sen bilirsine getirdi. Ama bende bir muayenehaneye nedense sıcak bakamıyorum hani bana verdiği bilgi tamamen beyana dayalı gibi hissediyorum devlet hastanesi yoğun da olsa olan bir şeyi bana yokmuş gibi raporlayamaz değil mi?

Kedi şeyini görmüş yara sanmış
Aşk olsun
Yaaa bendede sil çek var camları silmek için o çok rahat oluyo uzuyoda silmeye gerek kalmadan miss gibi yapıyo camı, ebnde çıkıp silemem açıkcası onunla haftada 1 gün siliyorum
Ayyy benim halılar ince bile kalkıp duruyo daha çok zorluyo beni , eşim hamile ben yapıyım azcık demiyoda, hergün temizlik bekliyo Şimdiden benimle pazarlık yapıyo, doğurdukdan sonra bak misafir çok gelir annene söyle temizlikde yapsın diye o derece
En güzeli senin yapıcağın tur birini temizlesinnn cidden yapılcak iş değil yoksa

Ben çok kalın yorgan kullanmıyorum evde. Zaten evlerde kombi yanıyor sıcak tutmaya yetiyor. Çok soğuk bir yerde yaşamıyorsanız yeterlidir o yorgan.

Bir de ilk zamanlarda zaten büyük yorgan kullanılmaz bebeğe. Kafasına falan çeker.
Ben uyku tulumu kullandım. Yanımdaki beşikte yatıyordu. Uyku tulumu da kalın değildi terlemesini istemiyordum. Üstüne ince bir battaniye seriyordum bazen..

Canım yorgan kısmını bilmiyorum ama beşik ve uyku setinin fotoğrafını paylaşır mısın merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…