2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben ondan yaptırdım işte. Ama detaylı ultrasonu karşılamıyor demişlerdi. Ama 8 muayane ve muayene yapılan tahlilleri. Acil durumlarda yatislari ve o sıradaki masrafları ve doğumu karşılıyor.
Özelde normal ssklı gibi ödeme yapıyorum demişti devlet ücretsizmiş. Detaylıları sordum 400-450 fiyat aldım fakültede yer yok sürekli masraflar giriyo valla kocam yanlışlıkla kaçırdığına pişman😂😂😂

E bebek renk konusunda kendisi seçmekte ısrarcı nedense. Stokta ne varsa o diyor.
Şaşırttı beni rengi tutturdular bu sefer :KK70:

IMG_20220209_150758.jpg

Bu fiyatları görünce anksiyetem tutuyor 🤦🏼‍♀️ Biz burada aynı ürünlere servet döküyoruz maalesef🥺 hele şu btoys ürünleri o kadar pahalı ki

Ah ah ben napim kızım 1.5 yaşında premium care kullanıyorum şimdi buna da öyle başlıcam sanırım. Sleepy pek içime sinmiyor, kızım küçükken denemiştim felaket bir bezdi. Ama şu bio olan serisi denenebilir belki. O zaman yoktu o
O kadar haklısın ki 2 cocugumada almadıgım hic biseyim yoktu hepside cok iyilerdi kardesime hepsini verdim coraplarını bile simdi ise hic biseyim yok. En zoruda herseyi en bastan alıyor olmak.

X