2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evinde kedi köpek besleyen var mı ?
Bizim bı kedimiz vardı oğlum 3 yaşındayken sahiplenmistik 9 yaşında şimdi
Sonra eşimle sevgiliyken barınaktan çok kötü şartlardan bı yavru sahiplendik ona e evlenince 2 su bir araya geldi şimdi 2 kedimiz var 2 aydır birbirlerine alisamasalarda ikiside çok sakin
Bebek doğunca ne yapacaklar çok merak ediyoruz varmı tecrübesi olan

Sonra eşimle sevgiliyken barınaktan çok kötü şartlardan bı yavru sahiplendik ona e evlenince 2 su bir araya geldi şimdi 2 kedimiz var 2 aydır birbirlerine alisamasalarda ikiside çok sakin
Ben de kedi besliyorum 1senedir bizimle bazı kediler biraz kıskanç olabiliyormuş ama bebekler de annesi gibi kokuyor kediler de bu kokuyu alıp alışıyorlar diye duymuştum bebiş gelince yavaş yavaş biraraya koyup alıştıracağız bir sürü videolar var bununla ilgili onlara da bakabilirsin 😻

Bu arada kızlar belki bilmeyen vardır demir ilacı içenler için ilacı portakal suyu, kivi vs ile içebilirsiniz c vitamini demirin emilimini artırıyor ama çay, kahve, maden suları, mide şurupları ile almayın arada zaman bırakın onlar emilimi azaltıyorlar

Iki gündür aksam yemeginden sonra midem den yukarı dogru yaniyor. 😞 Hamilelikten midir ya? Ilac almak istemiyorum bugün zaten demir hapına başlıycam. Daha da kötü olur muyum acaba? Mide ekşimesi reflü gibi seylere iyi gelcek bişiler var mı? Dün leblebi falan yedim ama cıkss yani 🥴
Ohoooo canım bunlar iyi günlerin. 😂
Tabiki hamilelikten. Son aylarda daha kötü oluyor mide göbek ile göğüs arasına sıkılıyor.
Yanma oluyor ekşime oluyor sıkışma oluyor malesef canım.
Benim Ikıncı hamileliğim biliyorum

benim de kedim var 3 yaşında bebekken almıştık. bende çok merak ediyorum acaba bebek olunca nasıl olacak diye normalde çok sevdiren cana yakın bir kedi değil çok sakin hatta saf gibi scotish cinsi , ama bebek olunca kıskanıp kudururmu diye hep aklımda bide uzun tüylü olandan bizimki, bebek ellediğinde çektiğinde elleri hep tüy olacak nasıl çıldırmadan idare edicem bilmiyorum 🥴

Ben detaylı ultrason randevusu almak için biraz geç kaldım galiba. En yakın tarih benim 22.haftamda. 22. 23. Haftalara başka randevu alan var mı? Bazen ulktrasonda da bebek önden gidiyor. Geç olmaz inşallah.

Ben hic kullanmadım ama simdi alıcam nette baya var. Off ne cok alınacak sey var. Daha tasınıcam oglana yatak alıcam. Kızımla ogluma yine dolap alıcam bla bla bla :KK51::ukala:

Sıraya koy patır patır olur. Yatak ve dolap ne kadar zamanda gelir? Geç gelirse önceden sipariş ver.

Stres yapma dicem de ben şimdiden eşya kolilemeye başlardım galiba 😁

Nerden kaça aldın canım

Trendyoldan aldım ikisini de.

Çekmece düzenleyici 40₺ Şimdi baktım 38 e düşmüş

Doğum çantası düzenleyiciler 65₺

Trendyoldan aldım ikisini de.

Çekmece düzenleyici 40₺ Şimdi baktım 38 e düşmüş

Doğum çantası düzenleyiciler 65₺
Ben gidip Eminönünde Sarkhan dan bakayım. En alt katta vardı. Eskilerini de ordan almıştım. Hatta adam demişti Instagram satıcıları da bizden alıyor diye.

Benim neredeyse tün yakın arkadaslarimin kedisi ve çocukları var😄 benim de kızım doğduğunda kedim vardı, su anda annemlerde de 11 yaşında kedimiz var paşa oğlum, kaplan oğlum beniiimm🤗😍 Ayrica her sene evimize kaza geçirmiş ya da annesiz kalmış kediler bir kaç aylığına gelir giderler. En hırçınından en akıllısına hiç problem olmadı. Ayrıca kediler sizin hamile olduğunuzu bilir ve eve gelenin sizin yavrunuz olduğunu da bilir. Kendisini aileden gördüğü için yavrunuz da onun sürüsü gibidir. En fazla oyun amaclı tırnaksız bir kaç pati atar, dener. Ama bebek gelmeden iç ve dış parazitlerini ve rutin kontrollerini yaptırın. Bir de tırnakları her zaman kesilmiş olsun. Bir kardeşin bir kardeşe vurması olağan olduğu gibi kedinin pati atması da mümkün 🤷🏻‍♀

X