2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım benimde hep bir hafta önde ama bana hiç şekerden bahsetmedi doktorum hatta 3 kuzenimin de oğlu var hepsi bir hafta önde gidiyormuş hamilelikte.

Iyi aksamlar güzel anneler
Bugün bebegimin ilk hareketini hissettim ama kelebek uçuşu mu diyorlardı onun gibi değil sanki göbek deligimin alt kısmında karin duvarıma bisey çarptı anlık.tam da youtube den hamile annelerin okuması gereken dualara bakarkensonra aynısından bir tane daha hissettim cokk güzel bir duyguymuş yaa
Bu arada daha hiç alışveriş yapmadım.park yatak gibi büyük parçalardan basliyim diyorum

Ahhhh dimi çok değişik duygu yaaaa insan hiç bilmediği için ona yormuyor Başla başla anca biter

Aynen benim ki de erkekti bir şey olmaz korkma ben de yediklerime dikkat ettim akşam yemekten sonra yarım saat yürüyüş yaptım. İlerlemedi. Dikkat etmek zor ama yapılamaz değil

Detaylıyı devlette yaptıran oldumu daha önce özelde yaptırmak dahamı iyi olur ben önem veriyorum sonucta herşeyıne bakılıyor kafanızda soru işareti kalmıyor ama devlette hiç yaptırmadım sizce çok fark varmı malum özellerin fiyatları aldı başını gidiyor

E artık yavaş yavaş almak lazım canim:)
Sen de başla. Toplu alışveriş yapmak para acısından zor gelebilir. Boylr pek gözü görmüyor insanin parça parça
Haklısın cok ama benim kafam karısık iki cocukta Eylül-Ekim dogumlu bu Temmuz olacak havalar burada bir garip kısa mı giydirmem gerek uzun mu onu cozemedim henuz o yuzden korkuyorum ne alıcam diye.

Haklısın cok ama benim kafam karısık iki cocukta Eylül-Ekim dogumlu bu Temmuz olacak havalar burada bir garip kısa mı giydirmem gerek uzun mu onu cozemedim henuz o yuzden korkuyorum ne alıcam diye.
Yenidoğan almadım ben . 1 kere giydirmek istemiyorum 6 aylığa kadar aldım. Kimisi 1 yas aldım bikac parça bişi zaten .

Duruma gore gıydırecehım ve elimde kalmamış olacaklar
Yanı uzun da kısa da
Sıfır kollu da lazım olacak :)

Ahhhh dimi çok değişik duygu yaaaa insan hiç bilmediği için ona yormuyor Başla başla anca biter
Evet Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallahben ona yordum çünkü hep kasigimda hissediyorum bi anda tam karnimda olunca emin oldumpazar gunu park besik bakmaya gitcez insallah internetten sipariş etmeden yerinde bakalım dedik

Bende oyle bakıyorum da bi yerden baslasam iyi olacak

Siz baya ilerlediniz he. 2 body 1 emzikten baska da bir seyim yok

Toplu halde almak seni zorlarsa başla. Bana çok koyar son haftalara bırakırsam. O yüzden şimdiden ufak ufak alıyorum.

Geçen hafta aldıklarım bir yana son 3 günde 450₺ harcamışım. Bir dahaki ay bu harcamayı unutucam mesela

Canım benimde hep bir hafta önde ama bana hiç şekerden bahsetmedi doktorum hatta 3 kuzenimin de oğlu var hepsi bir hafta önde gidiyormuş hamilelikte.
Benim geçmişim olduğu için mi bu sefer 10 gün birden önde çıktığı için mi dedi bilmiyorum sanırım 8 gün sonrası takip ediliyormuş.
17si ayrıntılı var bakalım onda nasıl çıkıcak önde mi ya da normal mi, 24. Hafta da şeker yüklemesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…