2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Tatlım hiç canını sıkma benim oğlum hep 1 hafta önden gitti. Bana da şekerden olabilir dediler. Ama çok anormal de bir rakam değil. Son ay gününe döndü. Şimdi ki de 4 gün önden gidiyor.

Bu şişkinlik sabahtan bu yana terketmedi beni. Volkanik yanardağ gibi gaz patlamaları var içeride Eve gidesiye kimyon demleyip içicem

Tatlım hiç canını sıkma benim oğlum hep 1 hafta önden gitti. Bana da şekerden olabilir dediler. Ama çok anormal de bir rakam değil. Son ay gününe döndü. Şimdi ki de 4 gün önden gidiyor.
4 - 5 gün çıkıyordu zaten canım bu 10gün çıkınca doktor biraz tedbir alalım dedi aslında.
Önceden hamile değilken 1 yıl insülin tedavisi gördüm uzun zaman hap içtim falan dikkat etmek diyet yapmak nasıl olacak biliyorum o birazcık gerdi ama yapacak bir şey yok öyleysek dikkat edeceğiz
Zaten erkeklerde biraz önde gidiyormuş dimi?

Yaa ne güzel
Keşke benimde yengem eniştem falan olsaydı, görümcem eltim bişeyim olsaydı hiç bi şeyim olmaması ne kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…