2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim bebe bir dakika yerinde durmadığı için doktorum emin olamıyorum ama sanki erkek , 1 hafta sonra tekrar bakalım dedi.
Bir çocuk saniye rahat durmaz mı doğunca da böyle olursa yandım ben
Bebe sagolsun dört döndü bir saniye durmadı bugün bide ac karna gittim güya sabit dursun diye. Doktor bile geliyor dedi bir tane daha diğerleri gibi dedi

Amiiin insAllah cnm yarn tekrar gidicem gerekirse sistem yoksada bekliycem o randevuyu alicam 182 den imkansiz cnku

Bence her şey olur ama alt üst daha iyi oluyo. Alt alırken kolay ve bezden birşeyler dışarı sızarsa sadece alt değiştirip geciyorsun.
Evet benim kızımda hiç kaka sızması olmadı, sanırım o daha çok erkeklerde oluyor ve oğlum olacak kendimi buna hazırlayayım
Bence olur ama ilk etapta alt üst takımlar daha rahat oluyor, çiş kaka sık değişiyoruz ya. Ben yine de baya tulum giydirdim
Evet evet benim amacım ilk giysisi için sormaktır. Yani kızımda ilk giydirdiğim şeyi sakladım kutlayarak bunu da saklamak istiyorum Tulum sıkıntı olur mu acaba dedim çünkü sanırım tulumlar daha çok hoşuma gidiyor
Evet evet bende hep Tulum aldım, askılı kısa kollu uzun kollu ayaklı ayaksız çeşit çeşit. Aldıkça sabırsızlanıyorum ya hemen doğsa da giyse diye

Ay insAllah ya yine sistem yok demez umarim inanki esenyurttan oraya gitmek zulüm gbi
Bende beklerim valla okadar oraya kadar gidicem yarın %100 yağmur var bide birde yarın doktorlar grev yapıcak fln diyolar inşallah bize uğramaz
yoncambenim bu arada usg kagidi vermedi boy kiloda soylemedi yada cinsiyeti soyledikten sonrasini ben hatirlamiyorum fbtl cinsiyeti ogrendinmi seenn gittinmi dr
Neden usg vermiyolar anlamıyorum yarın istiyim ben bakalım belki verir
Fbtl öğrendi erkek

Ya kızlar ben akıntı için fitil kullanmaya başladım. Fitili yerleştirdikten sonra yarım saat falan kalkmıyorum yerimden. Ama kalkınca geri geliyor sanki ve fitilden sonra akıntımda çok oluyor. Beceremiyor muyum acaba

Hanımlar sol kalçama bıçak saplanır gibi bir ağrı kilitlendim resmen. Birde ağrı belime vuruyor bu neden oluyor yaşayanınız var mı? Kalsiyum eksikliği zannedersem. Bugün devit 3 e başladım kaç damla kullanıcam bilmiyorum. Netten eşim baktı 9 damla ekmeğe damlattık. Biraz ağrım gitti. Şimdide çürük dişim ağrımaya başladı ağrı kulağıma vuruyor

Canım fitili uyumadan önce kullanmalısın.. İdrara çıktıktan sonra yatar pozisyonda içeri yolla ve uykuya geçersin sonra.. sabaha kadar böylelikle geri çıkmamış oluyor.

Canım fitili uyumadan önce kullanmalısın.. İdrara çıktıktan sonra yatar pozisyonda içeri yolla ve uykuya geçersin sonra.. sabaha kadar böylelikle geri çıkmamış oluyor.
Öyle yapıyorum canım ama çok su içtiğim için çok fazla tuvalete kalkıyorum geceleri. Lavaboya gittiğimde geri geliyor ve fazlaca akıntım oluyor sanki

Benim de bugun 5. Gün. ne kadar cok durursa o kadar iyidir diyorlar. O sebepten ben de uyumadan yerlestiriyorum. Ayrica ilk gün sabah baya akıntım geldi. Ertesi gün daha azdı simdi nerdeyse yok gibi. Zamanla azalacaktir. Akması da normal bence. Ilk gün bende gece kalkip tuvalet seanslarim cok oldugundan boşa mı gitti dedm ama zamanla az akintı oldugundan rahatım.

Şöyle birşey gereklimi acaba almalımıyım pysetin içine minder ve örtüsü

Eklentiler

• 40382D84-48AF-4D6A-8448-D7D963E8E5EF.png
    374,5 KB · Görüntüleme: 67
Ben daha 2 gün kullandım demek ondan fazla oluyor akıntım. İyi ki yazdın bende beceremiyorum herhalde kullanmayı dedim

Damdan düsenin halinden damdan düsen anlar vallahi. Benim baya ileri derece enfeksiyonluydu. Inanılmaz kasıntı renkli akıntı vs. Benimki bile azaldiysa herkesin azalir.
Bende kaşıntı falan olmadı ama bazen sarı bazen su gibi akıntılarım oldu bir hafta boyunca. Fitilide daha önce hiç kullanmadım inşallah banada faydası olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…