2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlarcım şimdi size bir soru. Bebişe ilk doğduğunda giymesi için bir kıyafet alacağız ya o Tulum olur mu?
İlla şu alt üst takımlardan mı olması lazım?

Kızlarcım şimdi size bir soru. Bebişe ilk doğduğunda giymesi için bir kıyafet alacağız ya o Tulum olur mu?
Bence her şey olur ama alt üst daha iyi oluyo. Alt alırken kolay ve bezden birşeyler dışarı sızarsa sadece alt değiştirip geciyorsun.

Bence olur ama ilk etapta alt üst takımlar daha rahat oluyor, çiş kaka sık değişiyoruz ya. Ben yine de baya tulum giydirdim

Bu hafta içinde gideceğim sorayim Dr uma çok tesekkur ederim. Hepimiz iyi sonuçlar alıp sağlıkla kucağımıza alalım ins

Biontech 3. Doz için geldik. Özelde vardı aldık ama 6 kişi olayı var. Gelen giden de yok. Biraz bekletelim dediler ama gelip eli boş dönmek istemiyorum. Hiçbir şekilde yapmıyorlar mı az kişiyle?

Bende okudum hatta sonra mahallenin en mutlu yumurcagini okudum çok sevmistim

Bir carters bir de minycenter a ulaşamıyorum.
İkisi de tarz olarak birbirine benziyor. Renkler hoş ama bana göre pahalı
Evet bir tık pahali haklısın ama bence artık hersey pahali. İndirim takibi yapınca daha makule bulunuyor birseyler. Bide çok almıyorum oralardan bende arada seçip alıyorum.

Ben hiç alt üst takım sevmiyorum. Hastane çıkışlarında var sadece onlar almıyorum onlar dışında direk tulum aliyorum. Yine tulum giydirecegim. Değiştirirken yıkarken tek parça olması işime geliyor. Bide emiyor ve çok kucakta oluyor katlanıyor açılıyor alt üst takım sevmiyorum.

Biontech 3. Doz için geldik. Özelde vardı aldık ama 6 kişi olayı var. Gelen giden de yok. Biraz bekletelim dediler ama gelip eli boş dönmek istemiyorum. Hiçbir şekilde yapmıyorlar mı az kişiyle?
Yok malesef yapmıyolar bizde beklemiştik 2. Doz yaptırırkenOyuzden gündüz gidiyorum ben

Evet bir tık pahali haklısın ama bence artık hersey pahali. İndirim takibi yapınca daha makule bulunuyor birseyler. Bide çok almıyorum oralardan bende arada seçip alıyorum.

Herkesin bütçesi farklı tabi. Haklısın ucuza bir şey kalmadı. Ama indirime girse de bir tulum en az 150 160₺ oluyor orada. Bana da bir tuluma o kadar vermek zor geliyor

Çok çok beğenirsem bir çılgınlık yaparım ama bunlar çok az giyiliyor deyip vazgeçiyorum

Bana tulum daha pratik geliyor. Ama iki şekilde de giydiriyorum genelde.
Tulum kucaklarken üstü toplanmadığı beli falan açılmadığı için daha pratik geliyor

Haklısın kesinlikle bir kaç kez giyiliyor. Bide lcw baktım mesela bugün her tarza uygun bir sürü şey var ve çok daha uyguna. Bir iki parça aldim bende çok abartmadim bu sefer.

Kızlar detaylı ultrason için randevu aldınız mı? Ben bugün birkaç yerden fiyat aldım her hastanede fiyat değişiyor
Ben bugün aldım. Gittiğim hastanenin periontologu. 21+0 olacağım tam. Bakalım umarım güzel sonuçlar aliriz. 700 lira dedi muayene için ama benim özel sigortam var ödeme yapmayacağım o yüzden buradan aldım. Yoksa araştıracak ya da devlette bulmaya çalışacaktım çünkü zaten hepsi sonuçta aynı işlem.

Aaa kandamı aldı Aaa bidaha bidaha uzak nasıl gideriz bakalım ben yarın alabilcekmiyim, bugune özel yoktur herhalde sistem.
İnşallah alırsın
Ultrason kağıdı verdimi bari
Bugun 182 mhrs denedim alamadim yarin gidecegim tekrar gerekirse sistem gelene kadar bekliycem cnm okdr emek verdim bidaha 182 mhrs randevu alma sitresi ile ugrasamam yarin almam lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…