2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Şöyle birşey gereklimi acaba almalımıyım 🤷🏼‍♀️pysetin içine minder ve örtüsü
Ben alacağım. Kızımda corona gibi bir illet yoktu bile ama yine müslin le örterdim, hapşuran tıksıran insanlardan, mikroptan korumak için, uyurken (ki arabada uyumaya bayılırdı) gözüne güneş gelmesin vs diye ve sürekli sürekli kayardı tam tutturamadım sinir olurdum.
Minderide almayı düşünüyorum puset ler çok naylon gibi oluyor terletiyor, yaz bebeği iyi olabilir gibi düşünüyorum.

Aynen bende çok severim güvendiğim bildiğim yerlerde afiyetle yedim.
Ciğer konusunda yasak denmiş benim doktorum ekstra öneriyor bende ayda bir kez yemeye çalıştım kelle paça ve ciğer 🤤
Mumbar hiç yemedim ama merak ediyorum
Aynen ciger kan yaparmış ☺️ mumbari siddetle tavsiye ederim 😋🥰 denemelisin

Ya kızlar ben akıntı için fitil kullanmaya başladım. Fitili yerleştirdikten sonra yarım saat falan kalkmıyorum yerimden. Ama kalkınca geri geliyor sanki ve fitilden sonra akıntımda çok oluyor. Beceremiyor muyum acaba :KK43:
Neden fitil kullandığını bilmiyorum ama ben de vajinal krem kullanıyorum. Onu koyunca yarım saat yatmak yeterliymiş. Benimki de geri akıyor. O yüzden üzülme, kaç saat yatarsan yat illa akacak.

Neden fitil kullandığını bilmiyorum ama ben de vajinal krem kullanıyorum. Onu koyunca yarım saat yatmak yeterliymiş. Benimki de geri akıyor. O yüzden üzülme, kaç saat yatarsan yat illa akacak.
Akıntım fazla oluyor onun için verdi doktorum. Evet öyleymiş ilk defa kullandığım için beceremiyorum sandım ben 🙈

X