2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar konuyu dağıtmış gibi olacagim ama saç boyayan ya da boyatan oldu mu? Bu konu konusulmustur kusura bakmayın kaçırdım evde boyayan olduysa marka da alabilir miyim

Ben de sizinle aynı durumdayım o yüzden iyi anlıyorım. Ankaradaysanız görüşüp birbirimizin aklını dağıtabiliriz. Sizin yanınınzda bir yakınız var mı bilmiyorım ama ben yalnızım. Terapi önerilerini dikkate almqyın derim. Ya uzun bir süre gidip ciddi rakamlar harcayacaksınız (buna günüz var mı bilmiyorum) ya da ağır ilaçlar kullanacaksınız. Terapiyi de ilacı da birgün bırakacaksınız ve herşey eskisi gibi olacak. Senelerse psikolog ve psikiyatrilere gittm bu yüzden. Bir araba parası da harcamışımdır. Sonuç ne aynı tas aynı hamam. Maddi imkan varsa kurs alışverii gezi daha iyi gelecek.

Kızlar konuyu dağıtmış gibi olacagim ama saç boyayan ya da boyatan oldu mu? Bu konu konusulmustur kusura bakmayın kaçırdım evde boyayan olduysa marka da alabilir miyim
Gayet normal palette boyayla açıcıyla saçımı boyadım sonrada normal boya boyadım bi zararı olmadığını okudum doktorlarda öyle söylüyo, ilk 3 ay bekledim ne olur ne olmaz diye şuan boyuyorum

Ben boyadımm. Sarıdan koyuya döndüm ama eczaneden aldım Natura Balance markası. Ama doktorum özellikle sordum 3. Aydan sonra boyayabilir miyim diye. Boyaya bilirsin dedi

Canım ben Almanyadayım. Ülkemden memleketimden uzağım. Keşke yakın olsa idik.
Demek sana hiç birinin faydası olmadı.
Çok üzüldüm buna.

Dil öğren sosyalleş. Kendini geliştir.
Ama önce buradan bir psikologdannonlşne terapi al. Önce kendini iyileştir, ne istiyosun sana ne iyi gelir bunu anla.
Bu şekilde iyi bir anne de olamazsın inan bana. Sürekli keşke demek, kızmak, hayıflanmak sana hiç bir şey katmadığı gibi alıp götürür.
Lütfen bunu iyi düşün önce kendini iyileştir sonrada kocana sana böyle davranöaöası gerektiğini öğret. Eğer bu evliliği sürdürmek istiyorsan bunun yolu bu. Senin güçlü olman.

Ben cuma günü oldum. 1,5 gün çok fena kolum ağrıdı. Sonra geçti.

Bu düşünceler cogumuzda oluyordur, bendede oldu ama oldum sonuç olarak.covidi ağır gecirmekden daha çok korkdum şahsım adına.agir gecirirsem bebeğimi daha çok etkiler gibi geldi tabiki bu benim fikrim.
Haklısın galiba bende oluyum yarın son kez doktoruma soruyum

Canım dil öğrenmek benim önceliğim. Ama kızım 3 yaşını doldurmadan okula gidemiyorum. Bebek doğacak oda 3 yaşını doldırmalı. Kızımı kreşe vermem lazım çünki.
Kendimi iyileştirmek için sizden yardım istedim
Başım ağrıyor çünkü düşünmekten.
İnşaAllah herşeyin iyi olmasını diliyorum mübarek günler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…