2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yaaaa bebekler oun sesinde fln dönerken uyur diye düşündüm olmuyomu.🤷🏼‍♀️
Yoksa düz duranımkardeşim yaptı
Sabit hareket eden oyuncak izlemesi ilk aylar için çok sağlıklı değil. İlla sorun olacak diye birsey yok ama gerek yok bana sorarsan. Bu konuda birkaç araştırmada var. Olumsuz durumları tetikliyor. 🥰

Kızlar pentide emzirme sütyenlerinde yüzde 50 indirim var internette bişey kalmamış ama ben mağazadan 2tane sütyen aldım bugün biraz erken ama eski hiç bir sütyenim olmuyor artık bunları kullanacağım

Bi de kehribar kolye, bileklik diye bişey varmış duydunuz mu bebeklerde gaza vs iyi geliyormuş işe yarar mı onlar :KK70:
Asla inanmıyorum, doktorumla inanmadığından ve güvenilir bulamadığından şöyle demişti ' bilimsel hiç bir dayanağı yok ama çok çok inanıyorsan sen tak, 3 kez kopma yutma vakasıyla karşılaştım operasyona girdim '
Asla almamıştım kızımda, salya kesiyor, dişi rahat çıkıyor gazı olmuyor falan deniyor ben hiç birinde yaşamadım. Bence onlar bir bebekte varsa taş kesmez inanmıyorum.
Kiraz çekirdeği iyi ama bak o işe yarıyor

Benim miyomum var. Rahim ağzına yakın. Rahim içindeki kılcal damarlarda kanama yapıyor zaman zaman kırmızı kanamalarım da oluyor. Ama kahverengi kanama zaten korkulacak bir şey değil dedi doktor. Daha önce ufak bir kanama olmuş içerde bekleyip daha sonra atılan kan. Tabi kırmızılar tehlikeli ama devam ediyorsa dedi. Benim geçen gece yine oldu. Gündü bekledim bir daha olmadı ertesi gün gittim doktora baktı hiç bir şey yok. Devam etseydi gelirdin dedi doktor da. Ama bir daha gittiğinde doktora şöyle. Bakar ultalrsonla en bir yerde kanama var mı. Tabi herkesin ki farklı olabilir. Ama kahverengi de korkmaya gerek yok dedi doktorum.
Benim de rahim ağzıma falan bakti .Plasenta ya bakti .o zamanlar sıkıntı yoktu .Aslında genelde kahverengi de sıkıntı yok ama haftalar ilerledikçe değişiyor galiba bu durum .

Aynen kuzenimde ilişki yaşamışlar ozman kan gelmiş doktor az olsun demiş.

Benimde mesela çok gezdiğimde belime vuruyo ağrısı snein kanamış demekki, aman dikkat et canım yormamakda gerekiyo kendimizi🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Evet şunu hamile olduğumu ve eskisi gibi fellik gezemeyecegimi anladım. Demekki 1 saatten fazla ayakta durmamak gerekiyormuş.

Evet an itibari ile hem özeldeki doktorumu değistirdim hemde randevu tarihimi 14 şubattan 9 şubata çektim yarın itibari ile 19 haftamın içine girecegim kizlar dua edin nolur artık %1627383838 cinsiyeti ôğreneyim aminnnn 🥺🤲🏼 7 şubattada devlete gidecegim ama detayli usg randevusu almak için muayene edecek muhtemelen cnku direk detayli icin geldim diyemem iki randevu arasi cok yakin oldu farkindaym ama devlette 3 sn bile zor bakiyolar ya bisi olmaz dmi cnku 9 subatta gidip cinsiyeti ogrenemezsem çatlayacagim artk 😥😔

Ayy bana bişiiii oluyor😍😍😍😍

Eklentiler

• FFE44F4C-9772-4EE9-A89A-41FBF3A60C17.jpeg
    FFE44F4C-9772-4EE9-A89A-41FBF3A60C17.jpeg
    135,3 KB · Görüntüleme: 108
Kızlar ben şokkk 😱😱 burda biri hellobaby besli zibin indirimde demisti aralikta hemen almistim 5 li si 50 tl ye 15 aralikta suan aynisi 170 ten 150 e dusmuss yuhhhhh yani 😱😱boyle firsatlari yakalayan mutlaka yazsin buraya kacirmayalim uçmuş resmen ya artk hersey altin sanki her ay degere biniyor

Dönencemi ooooo iyi benceeee mesela dönence bakıyorum onlar bile pahalı😀😀, yok valla cibindirik istedim veremeyiz dediler sinir oldum😀😀😀
Ama bildiğin donencelerden değil baya dandik bir şeydi kırıldı gitti.😂 Cibiik benimkiler de vermedi. Funna baby di galiba markası almıştım. Çok güzeldi.

Kızlar son 1 tane vardı onu da ben aldım :KK53:
Çantaların hepsi aşağı yukarı aynı kullanım şekli
Desenler ve kalite farkı oluyor arada sadece

Morhıpodan aldım. Şuan en indirimli fıyatı ordaydı

Eklentiler

• Screenshot_20220206-001927_Morhipo.jpg
    Screenshot_20220206-001927_Morhipo.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 86
  • Screenshot_20220206-002721_Morhipo.jpg
    Screenshot_20220206-002721_Morhipo.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 86
X