2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Pipi vardı aslında bende gördüm hatta emin olmak için defalarca sordum ama hep sanıyelık sureklı kımıldıyordu bebek yani kordonda olabilir emin olamadım doktor cıkıntı var erkek bu dedi benm içimde %100 erkek hissi olmadı daha niye öyleyim 🙄🙄

Doktor muallakta bırakmış ondandır 😁
Kontrolde netleşir nasılsa

Hastane çantası için bundan şimdi alsam mı daha indirime girer mi acaba?
65₺ şu anda 🙄

IMG_20220204_175612.jpg

İndirimde görünüyo. Yaz için aldıysan baya zaman geçmiş artmıştır bile fiyatı 😁
Alayım gitsin ya zaten kargo ücreti yok 😁
Evet evet yaz alışverişinde almıştım ben. Yani çok oldu. Tam hatırlamıyorum ama bu civardaydi hatta ayakkabi koymak için çantasıyla takımdı 80 90 civarı ödemiştim.

Ben randevuyu yarına aldım kızlar cinsiyeti geçtim içim çok huzursuz 1 akşam çok hareketliydi kesinlikle bebek hareketiydi ve günler oldu bir daha hiç hareket hissetmedim küçük olduğu için normaldir diyorum ama hamilelik belirtilerim de geçti dün gece hiç uyuyamadım pzrts nasılsa gitcem diyordum ama yarına çektim gidip görmem lazım Allah korusun bebeğe bir şey mi oldu korkusu düştü içime başım da çok dönüyor onu da konuşurum yeni dr.la inşallah sadece evhamdır bana dua edin.

Ben randevuyu yarına aldım kızlar cinsiyeti geçtim içim çok huzursuz 1 akşam çok hareketliydi kesinlikle bebek hareketiydi ve günler oldu bir daha hiç hareket hissetmedim küçük olduğu için normaldir diyorum ama hamilelik belirtilerim de geçti dün gece hiç uyuyamadım pzrts nasılsa gitcem diyordum ama yarına çektim gidip görmem lazım Allah korusun bebeğe bir şey mi oldu korkusu düştü içime başım da çok dönüyor onu da konuşurum yeni dr.la inşallah sadece evhamdır bana dua edin.
Bebeğe bişi olsa anneyi zehirlemez mi?
Yoksa ben mi yanlış biliyorum
Çünkü baya büyüdüler artık

Evhamdir hiç merak etme kesin başka belirti verirdi birsry olsa tabi Allah korusun. İçini ferah tut hic takma kafana. Yarın güzel hayırlı haberlerle dön insallah🥰

Kızlar selam. Benim tam 7 ay önce tam da gebeliğimin bugününde suyum gelmesi nedeniyle iliz gebelik kaybım olmuştu. Aynı gün olunca bi telaş ettim. Gebelik takibini yaptığım fatklı bir doktora muayenehaneye randevu aldım ve gittm. Bu doktor rahim ağzının kapalı olduğunı ama hunileşme olduğunu; en geç 1 hafta içinde serklaj yapılması gerektiği söyledi. Kendi doktorum da 2 haftada bir rahim ağzını kontrol ediyor. Çok dikiş taragtarı olmadığını; 25 mm civarı ölçerse dikiş atacağını söylemişti. (Şu an 33-34 mm)
Sizce ne yapmalıyım hemen dikişi attırayım mı yoksa kendi doktoruma mı sorayım aklım çok karışık. Doktorların ikisi de perinatolog bu arada

X