2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Nasıl yani ben yanlış mı anlattım. Sezeryan yerim 3 4 ay kaşıntı falan vardı bir tarafında ağrı oldu hep doktora gittim içerden iltihap kapmıştı bakteri olmuştu. İlaç kullandım. 3 gun hastanede kaldım eve geldim ama 1 hafta zor yürüyordum.
Uzun süren ne anlamadım canım 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Benim üst kat komşumun da sezaryen dikişinde iltihap olmuştu. Birkaç defa doktora gidildi. Seninki de o yüzden geç iyileşmiş.

Slmlar, giremedim kaç gündür?nasılsın? Umarım herkes iyidir. Geçmişi okumadım henüz bakıcam birazdan. Yazın tatile gidemeyiz diye sönerstırı değerlendirelim dedik ondan giremedim☺️
Doktora gittin mi ? Yoksa yarın mıydı?
Ooo kimleri görüyoruz yoğun bağyaaan😁 biz iyiyiz cok sukur cinsiyetleri ogrendik sen ne zaman gidicen 🤗

Nihayet doktora gidebildim bende 12. Haftada kıza benziyor demişti başka doktor şimdiki erkek dedi hatta çıkıntıyı gösterdi 3 defa sordum eminmisiniz diye çıkıntı yok olmazsa erkek dedi tabi benim kafamda deli sorular 17.haftadayım sizce alışverişe başlıyım mı??

Pipi var mı yok mu anlamadım 😂

Bana kız demişti tarama testinde. İki gün önce gittiğim doktor da dönüp dönüp kontrol etti pipi yok dedi.
Olsa sen de görürdün. Görmedin mi çıkıntı?

Slmlar, giremedim kaç gündür?nasılsın? Umarım herkes iyidir. Geçmişi okumadım henüz bakıcam birazdan. Yazın tatile gidemeyiz diye sönerstırı değerlendirelim dedik ondan giremedim☺️
Doktora gittin mi ? Yoksa yarın mıydı?
İyi yapmışsınız 🥰 gitmedim henüz pazartesiye kaldı artik🤣 hersey yolunda olsunda🥰

Müslin takımlarım geldi. Bu battaniyenin ince iç dolgusunu çok beğendim kızlar. İncecik bir elyafa dikilmiş.
Belki ebebek te bakmışsınızdır. Baya işime yarayacak ☺️

Eki Görüntüle 3000874

Müslin lastikli çarşaf da çok yumuşak bu arada 👍
Bende bayıldım bunlara, çarşaf ve yastıkla takım yapmayı planlıyorum 😍

X