2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Soruşturulduğunu biliyorum da ne gibi yaptırım uygulanır şüpheliyim. Uyarı alır umarım. Bazıları tabiri caizse kaşarlanmış oluyor. Pek işlemiyor işini nasıl yaptığını umursamıyor 🤷

Cimer den birkaç şey için geri dönüş almıştım. İllaki cevap veriliyor bazen sonuç tatmin etmese de 😁
Ben bi asm için şikayette bulunmuştum, sonucundan memnun olduğumu hatırlıyorum sadece. Çok zaman geçti üstünden

Me too :dondurma:
Ama benim zaten normal zamanı, sen benden öndesin
Şans burda cogu kisi 13.14.15 haftalrda ogrendi smdi teyit ettiler dogruymus. :KK70: yani aslnda bazi sansli kimseler senin haftandada ogreniyor ... :) Yahu bu yengeclerde inat varmi yoksa bendenmi gecti yavrucaga bacaklrni acmiyor birde yan yatarken karnima ultrason surdugu gbi dr arksani sirtini dönüyo gicikmidir nedir :KK70:

Rüyamda kız görüyorum sürekli, kesin bilinçaltı :kahve:
Bende sonunda akşam rüyamda kız doğurduğumu gördüm korka korka açtım altını ve kız rüyamda bile öyle bozuldum ki Allah affetsin😔 Diyorum ki hemen KK'ne yazmalıyım😂 Sonra dedim daha 3,5 aylık nasıl doğurdum ben rüya bu sadece😅 Uyandım ve rahatladım ohh hala umudum var diye😂😂😂 Eğer bebem kızsa kim bilir nasıl güceniyor bana ama elimde değil psikolojim sağlam etkilenmiş...

anladım canım valla iyi araştırıyosun hee sen olmasan öğrenemiycem:))
ben de doktor hastane içinde başka yere yönlendirir diye düşündüm, gittiğimde sorayım
medipol yakın bana , detaylı varsa orada yaptırırım
Merak ettiğin bişi olursa, ara hastaneyi telefona çıkan herşeyi yanıtlıyo zaten, sende çam sakuradan al randevu ben öyle yaptım 😍😍

ben avrupa yakasındayım canım bir sürü seçeneği bana anlat sen :) kimler var gidilebilecek?
canım ben anadolu yakasındayım... bir sürü seçenek var derken özel hastane devlet olarak yazdım .. arkadaşın oturduğu yerde sadece eski bir özel hastane bir de devlet varmış yani avrupa Y. da çok hastane var demek istedim 😅😅 sen de doktor arayanlardansın anlaşılan seçenek çok aslında özellikle avrupa yakası anadoludan çok daha fazla bulursun mutlaka iyi bir doktor 👏👏

X