2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar yarin 9.30 da randevum var merakli oldugumu biliyorsunuz artik sabaha kadar uyumam uykum gelmiyoen son 35 gun once görmüştüm yavrumu
Guzel haberlerini bekliyoruz yarin birde cinsiyeti tabiki ben dogumda ögrenicem zaten belli bari sizlerinkini duyayimda tesellim olsun

Ben oğlumda ilkinde bolca yedim çok canım çekmişti tek yanakta bariz gamzesi var. Hatta doğar doğmaz farkettik
Siz eski mesajlarda ankara memoriala gittiğinizi yazmıştınız. Ben de oraya gidiyorum. Ertuğrul beye. Siz hangi doktorla takip ediyorsunuz

Siz eski mesajlarda ankara memoriala gittiğinizi yazmıştınız. Ben de oraya gidiyorum. Ertuğrul beye. Siz hangi doktorla takip ediyorsunuz
Bende Nesrin fenerdeyim 3.dogumum olacak hastane ve doktorumla ayrıntılıyi Ertuğrul bey yapacak ama yeni başlamış zaten daha önce o değildi. Eğer Nesrin hanıma eskiden beri gitmesem onu tercih ederdim

İlk oğluma kız diyor zaten baştan gitti 2.erkek 3.kız diyor ama asla inanmam

Benim oğlumu bildi ama doğum tarihini 2 hafta önden hesaplıyor. Tahmini 24 temmuzdu, 21 inde doğdu. Site 7 temmuz diyor

Bunda da cinsiyet doktorun tahmininden farklı ve doğum tarihine 1 temmuz diyor
Bariz yazılım hatası var

Benim ilk gebelik tüp bebekle ikiz gebelikti. 2. Trinesterda su gelip doğumla kaybettiğim için, tüp bebek için gittiğim hoca, bundan sonraki süreçte mutlaka perinatolog bulmam gerektiğini söyleyince ertuğrul beye geldim. İlk gebeliğimin takibini de memorialden bir doktor yapmıştı ve maalesef ihmal var(nesrin hanım değil). Hayırlı doğumlar inşalahh hepimize

I ipana Başınız sağolsun. Çok üzüldüm ama bu sefer sağlıkla sıhhatle ilerler insaallah. Nesrin hocada olabilirdi herkesin hikayesi farklı farklı oluyor. İnşallah doğuma erisiriz o zaman güzel anılar kalır geriye. Ertuğrul bey alanında uzman diye çok övdü Nesrin hoca. Bakalım 21 hafta civarı göreceğim bende. Memorial zaten hastane olarak iyi bir hastane.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…