2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Banda erkek cikti :) bende oyle hissediyorum ikinci oglusum gelicek bence benim oglumda 18 haftaya kadr saklamisti kendini :) karnimdada xok nazliydi suan 4 yasinda hala cok nazli kiz nazi var resmen :KK70: bence ikincimde tipa tip oyle
Ahhh kıyamam annesi ona yaaa senin oğlanlar nazlı oluyo demekki, belli olmaz hiç bişi 😀😀 belki kızdır😂😂
Evet ben zaten 2 haftadır sadece yatınca çok çok hafif karınca geziyor gibi diym hissediyordum ama geçen gün hareket etmedi uyuyomus heralde 2 gün Hiç hissetmedim çikolata yedim yattm yarim saat sonra gelen böyle karnimin ufak ufak seyreme gibi hareketlerini gördüm vidyo atilmiyo heralde atılsa atacaktm🤣🤣🤣🤣
Oooo o şekilde gözüküyo ben sadece hissediyorum dışardan gözükmez dahaaaa ahh minnoşlar yaaa yavaş yavaş hareketlenmeye başladılar😍
İlk oğluma kız diyor zaten baştan gitti😄 2.erkek 3.kız diyor ama asla inanmam😅
Aynen yaaa bende inanmadım uygulamaya😂😂😂

Ahhh kıyamam annesi ona yaaa senin oğlanlar nazlı oluyo demekki, belli olmaz hiç bişi 😀😀 belki kızdır😂😂

Oooo o şekilde gözüküyo ben sadece hissediyorum dışardan gözükmez dahaaaa ahh minnoşlar yaaa yavaş yavaş hareketlenmeye başladılar😍

Aynen yaaa bende inanmadım uygulamaya😂😂😂
Bu arada kızlar 42 erkekler 40 sırf aradan meraktan baktım çoğu dediğin gibi öylesine işaretlemis😅

Kadın doktorların temel problemi bu işte. Gel gitliler. Canları sıkkınsa falan yaklaşışmıyor, hiç profesyonel değil.
Çok çok kızdım ve üzüldüm...
Umarım bu doktorunla çok iyi geçer.
evet aynen öyle özelliklede evli olmayan , çocuğu olmayanlar daha fazla agresifler işyerinde de müdürüm öyle ıyyyyyyyyyyy..... çok teşekkür ederim iyi dileklerin için 👏

Detayli icin degil sanirim normal muayene icin randevu aldnz cnku detayli icin randevu bulmak imknsz gbi ben 2018 deki gebekkte zeynep kamile kontrole gittim ordn doktor kagit yazdi verdi goruntuleme merkeznden kolayca detayli ulturason icin randevu aldm .. smdiki gebelktede boyle yapmak icin gecen hafta randebu aldm gittim zeynep kamile doktora dedim 2018 de boyle yapmistim yine kagit yazip verirmisinz diye oda eskiden oyleydi ama suan olmuyor oyle 182 den almaniz lazim yoksa sira almak isteyen okdr kisiye haksizlik olur dedi :KK43: birde saka gbi ama gercek hergun icin 3 randevu açıyor detayli icin zeynep kamil hergun 4 te aciliyor randevu mhrsden almak imknsz 182 de hatti dusuremiyosn yogunlkten calmiyor bile 5.10 dk onceden aryp hatti tam 4 te dusursende buseferde yogunluktan hata veriyor sistem yani tamamen şansa kapış gidiyor o üç randevu belkide bin kisi ariyor 3 kisi zor aliyor saka gbi ama gercek durum bu
Yaa en azından bebeğimi görmüş olurum 😂😂 Böyle avuturum kendimi. Doktordan çıktıktan sonra ararım.hemen 182 yi dediğiniz gibi olursa tekrar doktorun yanına gidip randevuyu iptal etmesini isterim. 😔
Erkek çıkıyo doğruda bana 13 hftalık hamilesin diyo😂😂
Evet canım onu tutturamıyor sanırım.
Eğer son kontrolde doktor doğru tahmin ettiyse bu site benim için yanlış 😂
Ya site doğruysa 😂😂😂😂

Cok üzüldüm hayatin en onemli anlarindan birinde, insan cok bir sey istemez ki doktor biraz olsun ilgilensin ister kendisiyle hem de özelde yani. Dogum sekline müdahaleyi kim olsa istemez , ama bunu doktorun değil bebegin kendi secmesini beklemek lazim. Soylediklerinin bana faydasi oldu en azindan. Belki benim dogumda bayrama cok yakin olacak , tercihlerim arasindan cikariyorum.

Evet duydum bazi firmalarin cinsiyeti soylemedigini. Firmadan kaynakli bence sadece. Bana firmadan mail geldi test sonucu. Cinsiyeti ise kendi doktorum ozel mesajla gondermisti.
benim buda kurban bayramında gözüküyor mehtap hanım şuan ataşehir medicana da sırf bayram da doğarda ona denk gelirim nöbetçi falan olur diye o hastaneyi eledim bende 🤦‍♀️🤦‍♀️ gene medical park yolları gözüktü bana gökmen iyigün için çok iyi yorumlar var bazısı çok tersledi beni ağlattı falan yazmış ama riskli gebeliklerde çok iyiymiş 8 şubatta gidip deneyeceğim.. hakkımızda hayırlısı olsun 👏

Cnm yanls gormus olmayasin :) perinatolojide detayli bakilmamaktadir yaziyor :) kadin dogum dan antenatel doppler 20-24 haftasi usg diye secenek yapmak lazim perinatoloji yapmiyor maalesf
ben sürekli bakıyorum saat 16:00 da tam giriyorum ama yok,, 20-24 hafta arası usg yok,, yine özelemi gidicez ya aradım bir kaç hastaneyi en düşük 950 tl istediler zaten özel gidiyoruz ama perinatalog da çok yüksek tutar bulamazsam mecbur özelde yaptırıcam .. canım sen randevu bulursan nasıl bulduğunu yazarmısın belki bizim de işimize yarar bizde o şekilde buluruz 👏

Cnku detayli usg nin perinatoloji ile alakasi yok normal de internetten arastrdgm perinatoji dalina dahil detayli ulturason ama bu dal her hastanede var ve sadece riskli gebe bakiyorlar .. seni. Kadin dogum ve hastane sectikten sonra poliklinik olarak detaylu i ulturasonu secmen lazm altt ornek foto koyacagim
Tamamdır, bu bilgi işimi görür. Çok teşekkürler.

Kızlar ben yine doktora gittim. Şimdi devlette gördüğüm kötü muameleyi anlatacağım size. Eşimle içeri girdik. Eşime DIŞARI ÇIKIN dedi. Eşim çıktı nir şey demeden. Bende EŞİM KENDİSİ NEDEN ÇIKIYOR dedim. Bana COVİD SEBEBİYLE dedi. İçimden sanki eşimle beraber değilim diyip la havle çektim. Neyse şikayetimi sordu. Hamile olduğumu kontrole geldiğimi söyledim. Bana 2li testi yaptırıp yaptırmadığımı sordu. Geçen hafta yaptırdığımı söyledim. Ardından ZATEN 1 HAFTA ÖNCE GELMİŞSİNİZ ŞİMDİ NİYE GELDİNİZ?? Dedi sert bit şekilde. Bende sinirlendim ve uzun süre muayene olamayacağım için geldiğimi söyledim. Sonra beni yine dövecek gibi Bana TAMAM GEÇ ARKA TARADA BAKAYIM dedi. Kalp atışını dinletmedi ve ultrason çıktısı vermedi. Ben ekrandan fotoğraf çektim. Yani moralimi çok bozdu altüst oldu. Ama ultrasonda bebeğimi hareket ederken gördüm. 🥰🥰😍😍 Bir sorun yokmuş çok şükür sağlıklı 🤲🏻❤ 13+1 görüntümüz

Eklentiler

• Screenshot_20220202-103629_Gallery.jpg
    Screenshot_20220202-103629_Gallery.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 62
benim buda kurban bayramında gözüküyor mehtap hanım şuan ataşehir medicana da sırf bayram da doğarda ona denk gelirim nöbetçi falan olur diye o hastaneyi eledim bende 🤦‍♀️🤦‍♀️ gene medical park yolları gözüktü bana gökmen iyigün için çok iyi yorumlar var bazısı çok tersledi beni ağlattı falan yazmış ama riskli gebeliklerde çok iyiymiş 8 şubatta gidip deneyeceğim.. hakkımızda hayırlısı olsun 👏
Gokmen iyigun u bana tavsiye etmisti medical parkta baska bir alandaki doktor gecen seneden. Simdi sen soyleyince hatirladim resmen. Ben daha gitmedim ona hic umarim memnun kalirsin 🙏

Kızlar ben yine doktora gittim. Şimdi devlette gördüğüm kötü muameleyi anlatacağım size. Eşimle içeri girdik. Eşime DIŞARI ÇIKIN dedi. Eşim çıktı nir şey demeden. Bende EŞİM KENDİSİ NEDEN ÇIKIYOR dedim. Bana COVİD SEBEBİYLE dedi. İçimden sanki eşimle beraber değilim diyip la havle çektim. Neyse şikayetimi sordu. Hamile olduğumu kontrole geldiğimi söyledim. Bana 2li testi yaptırıp yaptırmadığımı sordu. Geçen hafta yaptırdığımı söyledim. Ardından ZATEN 1 HAFTA ÖNCE GELMİŞSİNİZ ŞİMDİ NİYE GELDİNİZ?? Dedi sert bit şekilde. Bende sinirlendim ve uzun süre muayene olamayacağım için geldiğimi söyledim. Sonra beni yine dövecek gibi Bana TAMAM GEÇ ARKA TARADA BAKAYIM dedi. Kalp atışını dinletmedi ve ultrason çıktısı vermedi. Ben ekrandan fotoğraf çektim. Yani moralimi çok bozdu altüst oldu. Ama ultrasonda bebeğimi hareket ederken gördüm. 🥰🥰😍😍 Bir sorun yokmuş çok şükür sağlıklı 🤲🏻❤ 13+1 görüntümüz
Allah kahretsin ne diyeyim. Özel hastanelere mahkum kaldık bunların ego ve muamelesinden dolayı. Sonra yok doktor hakkı yok bilmem ne konuşuyorlar. Yazık

X