2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
OLSun beslenebiliyirsun ya çok şükür.yarin muhtemelen öğrenirsin😇bak bana daha çok var🙃🙃
İnşallah artık öğrenelim yav 17 haftalık olduk 😅darısı sana inşallah ikili testte tahmin yapiyolar genelde bana kız demişlerdi.bazilarina kesinde diyebiliyorlarmis.

Ben de Zeynep Kamile gideyim diyorum özel dışında. Mhrsden bakınca perinatolojide bile detaylı ultrason bakılmaktadır yazıyordu. Siz normal muayene mi aldınız?
Cnm yanls gormus olmayasin :) perinatolojide detayli bakilmamaktadir yaziyor :) kadin dogum dan antenatel doppler 20-24 haftasi usg diye secenek yapmak lazim perinatoloji yapmiyor maalesf

Cnm yanls gormus olmayasin :) perinatolojide detayli bakilmamaktadir yaziyor :) kadin dogum dan antenatel doppler 20-24 haftasi usg diye secenek yapmak lazim perinatoloji yapmiyor maalesf
Bakılamamaktadır yazacakken eksik yazmışım. Ben de onu sormuştum. Detaylı bakılmıyorken nasıl çektireceğiz diye. :)

İnşallah artık öğrenelim yav 17 haftalık olduk 😅darısı sana inşallah ikili testte tahmin yapiyolar genelde bana kız demişlerdi.bazilarina kesinde diyebiliyorlarmis.
İnşallah canım.rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin 🤗 bende heyecanla bekliyorum. Bı kaç kişi rüyasında bebeğimin erkek olduğunu görmüş.bende erkek bebek görüyorum. Hep. Babam senin kızın olacak diyor.bakalim sonucunun ne olacak 🙃🙃🙃

Evet canım .
Kadın Doğum bölümü var.
Ama ben şimdi baktım Cuma günü Zeynep Kamil boş oraya aldım randevu. Gebelik takibi çok beğeniliyor bakalım. En azından bı turlamış bebeği de görmüş olurum 😂😂
Detayli icin degil sanirim normal muayene icin randevu aldnz cnku detayli icin randevu bulmak imknsz gbi ben 2018 deki gebekkte zeynep kamile kontrole gittim ordn doktor kagit yazdi verdi goruntuleme merkeznden kolayca detayli ulturason icin randevu aldm .. smdiki gebelktede boyle yapmak icin gecen hafta randebu aldm gittim zeynep kamile doktora dedim 2018 de boyle yapmistim yine kagit yazip verirmisinz diye oda eskiden oyleydi ama suan olmuyor oyle 182 den almaniz lazim yoksa sira almak isteyen okdr kisiye haksizlik olur dedi :KK43: birde saka gbi ama gercek hergun icin 3 randevu açıyor detayli icin zeynep kamil hergun 4 te aciliyor randevu mhrsden almak imknsz 182 de hatti dusuremiyosn yogunlkten calmiyor bile 5.10 dk onceden aryp hatti tam 4 te dusursende buseferde yogunluktan hata veriyor sistem yani tamamen şansa kapış gidiyor o üç randevu belkide bin kisi ariyor 3 kisi zor aliyor saka gbi ama gercek durum bu

Yusrackfatma Yusrackfatma birşey sorucam sana genesiste detaylı ultrason fiyatı hakkında bilgin var mı canım ya ben unuttum sormayı sen geldin aklıma

Bakılamamaktadır yazacakken eksik yazmışım. Ben de onu sormuştum. Detaylı bakılmıyorken nasıl çektireceğiz diye. :)
Cnku detayli usg nin perinatoloji ile alakasi yok normal de internetten arastrdgm perinatoji dalina dahil detayli ulturason ama bu dal her hastanede var ve sadece riskli gebe bakiyorlar .. seni. Kadin dogum ve hastane sectikten sonra poliklinik olarak detaylu i ulturasonu secmen lazm altt ornek foto koyacagim

Eklentiler

• IMG_20220202_004616.jpg
    IMG_20220202_004616.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 52
İnşallah canım.rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin 🤗 bende heyecanla bekliyorum. Bı kaç kişi rüyasında bebeğimin erkek olduğunu görmüş.bende erkek bebek görüyorum. Hep. Babam senin kızın olacak diyor.bakalim sonucunun ne olacak 🙃🙃🙃
Hayırlısı olsun canım hakkında sağlıkla gelsin inşallah 🥰

Valla yaaa çok değişik duydu içimde bi insan var allahım yaaa😂😂😍😍😍🙈🙈 Hissetmeye başladın mı
Evet ben zaten 2 haftadır sadece yatınca çok çok hafif karınca geziyor gibi diym hissediyordum ama geçen gün hareket etmedi uyuyomus heralde 2 gün Hiç hissetmedim çikolata yedim yattm yarim saat sonra gelen böyle karnimin ufak ufak seyreme gibi hareketlerini gördüm vidyo atilmiyo heralde atılsa atacaktm🤣🤣🤣🤣

X