2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
oh ne güzel anlatmışsın canım yazdım bir kenara hepsini tek tek araştırıp indirim kovalayalım şimdi :)

Şuan daha iyiyim ama baska turlu uyumuyor besigide sallanmayan beşik, ve ayagimda salladigim halde uyumak istemiyor karnim buyudukce korkuyorum baska zararlar verir diye
Canım benimki de sallanmadan uyumuyordu. Zor biraktirdim o yaşlarda. Baya zor oldu ama sonunda alıştı. Yanına oturucam uyuyana kadar dedim. Beşiğin Yanına sandalye koyup oturdum masal anlattım. İlk bir kaç gün zorladı ağladı gece kalktı ama en sonunda alıştı. Benimkini babası kiyamayip sallıyordu zaten ama şimdi senin durumun farklı. Çok zor olur boyle

Olsun canım veren rabbime bin kes hamd olsun arayıp bulamayanlar var. Tabiki can taşıyorsun kolay olur mu

Ay evet ya cocugum olmuyor diye aglarken biranda bu gunlere geldim cok duygulaniyorum çok şükür Rabbime
Kız sen yeni evli değil misin yaşın da genç çocuğum olmuyor diye mi ağladın. Allah iyiliğini versin inşallah. Ben nerdeyse 3.5 senedir deniyorum çocuk olmuyor. Ne kadar denedin de uzundun sen.

Normal dogumda hissin var ikiniyosun falan digerinde sadece yatıyosun. İster istemez kendini dinliyosun bi yerim acicak mı bisey olcakmı vs
Ah bacım birde beni düşünün
Yıllarca doğum fotoğrafçısı olarak çalıştım hastanede binlerce doğuma girdim yapılan her aşamayı saniye saniye biliyorum
Ya aşırı rahat olcam yada hiç bilmiyoruk halimi

Evet hanımlae gittimmmmm ve bebişimi gördüm içim rahatladı 200gr boyuda 17 cm çıktı veee cinsiyetim değişmedi kesin erkek artık alışverş yapabilirsin dedi , yami değişmedi cinsiyet ama herşey güzel dedi rahatladım

Eklentiler

• 33D167AC-B37D-4BB9-AAEC-E8AF602BD138.jpeg
    75 KB · Görüntüleme: 96
Senin değişse benimde umudum olacaktı ama 2.ciye artık sağlıkla kucağına al insaallah çok sukur yolundaymis hersey.

Senin değişse benimde umudum olacaktı ama 2.ciye artık sağlıkla kucağına al insaallah çok sukur yolundaymis hersey.
Aynen yine diyoeum belki 2. Olurdemekki doktorların bi bildikleri var görüyolar önceden bi umudum yine var birde çocuğu çin takvimine göre yapmıştım, p’pi çıktı bizimki ama arkasını döndü göstermedi kendini yaramaz, en azından görünce rahatlıyorum

Ene pipiyi gördün mü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…