2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Şuan daha iyiyim ama baska turlu uyumuyor besigide sallanmayan beşik, ve ayagimda salladigim halde uyumak istemiyor karnim buyudukce korkuyorum baska zararlar verir diye 🙄

Direteceği kesin zaten alışkanlık oluştu çünkü. Ben kendi yatağımda uyutup dalınca yerine götürüyordum. Zaten onun bazası yoktu o zaman beşiğinde uyuyordu içine giremezdim 😁

Mayışmadan önce kalkardı, konuşurdu, camdan bakardı, ay dede şarkısı söylerdi. Baya zahmetli bir süreç zaten bebek uyutmak 🥴

Bir an önce uyusun istiyorsun ama şöyle düşün onun dediği değil senin dediğin olacak. Sen nasıl yönlendirirsen ona alışacak. Ayakta sallamak için büyükse ve seni artık rahatsız ediyorsa bunu bir yerde bırakacak 🙄

Son düzenleme:
Kaynanam ben rüyamda gördüm yine kız dedi eltim erkektir erkek diye dalga geçer gibi söyledi hamileyim diye fazla hassasım heralde güceniyorum bu laflara😔 Kesin erkek inşallah erkektir diyenlere kırılıyorum içimi korku kaplıyor kızsa bunların tepkileri ne olacak diye. Kız diyenlere de içten içten kızıyorum ne kızı ya yine mi kız olacak diye😅 Kafayı sıyırdım iyice😒 Hem bir an önce öğreneyim herkes sussun neyse kabul edip otursunlar diyorum hem de tahmin falan olmasın sonra değişmesin net olsun diye bekliyorum günler geçmek bilmedi.

X