2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Ben genel olarak soğukkanlı biriyim hemen herşeyden korkmam ama büyük konuşmak da istemem. Bu kadar yaptıran var birşeycik olmaz. Ama genel anestezi daha temiz iş galiba

Epidural normal doğumu soracağım doktora. Fikir almam lazım

Rahat ol Allahın ıznı ile oyle yada boyle dogacaklar

İlki normal miydi? İkinci gerçekten ilkten kolay oluyor. Benim dogumlarim zaten aşırı zor değildi ama. Yetişemedim ikisinde de epidurale acilmam olmuyor olmuyor birden artıyor benim ondan yapamadılar ilkte . 2de sancıyı evde çekip gidip direk doğurdum.yani deneyimli biri olsa evde dogardi

Masallahcinsiyet yorumu yaptı mı?

Merhaba Mehtap hanimi cok iyi diye duymustum, belki detayli ultrasondan sonra doktor degisimi ben de dusunuyorum simdi kafam karisti yorumu gorunce

Normaldi ama anormal normaldi
Dikim işi uzun sürdü yani. Nakış işledi

İnşallah kolay olur. Aynı doktora gitmiyorum. Fikri önemli. Nasıl yönlendirecek bakalım

Canım benimde sağ tarafım ağrıyor. Ama ben senin gibi bebeğin kafasını hissetmiyorum. Sağa sola dönerken ağrıyor mesela. Sol tarafım. Doktora sordum baktı çocuk aşağıda rahmimin üstünü gösterdi burda bebek orda değil dedi.
Tuvalette zorlanıyor musun dedi evet dedim. Ben 3 aydır nerde ise kabızlık çekiyorum. Bir tane bitki yazdı bunu rossman dan al suya koy. İyi olmasan ev doktoruna aile doktoruna yani git dedi.

Normaldi ama anormal normaldi
Dikim işi uzun sürdü yani. Nakış işledi

İnşallah kolay olur. Aynı doktora gitmiyorum. Fikri önemli. Nasıl yönlendirecek bakalım
Ben dikkat ediyorum ssvd destekliyorsa ve yaptiriyorsa doğumda da doğal doğumdan yana oluyor. Oda önemli bence. Haklısın o kadar dikiş olunca değmez. Benim kesisiz dikişsiz oldu. Sadece 1 dikiş attı oda kanama çok olmasın diye.

Bende senin gibiyim 3.5 aylık. Ve 6 aylık hamile gibiyim. Kilo almadım ama karnım 6 aylık gibi mesela. Ağrılarım da. Mesela otururken kalkarken sanki 6 aylık olmuşum zorlanıyorum

Bence her gebelik biraz daha zor geçiyor. Yaşta etken. Ben diğerlerinde kuş gibiydim bunda karnim yok ama bazen yatakta zor dönüyorum ve hala çok zorlanıyorum. Yere birsey düşse zor alıyorum.

Bende senin gibiyim 3.5 aylık. Ve 6 aylık hamile gibiyim. Kilo almadım ama karnım 6 aylık gibi mesela. Ağrılarım da. Mesela otururken kalkarken sanki 6 aylık olmuşum zorlanıyorum

Bence her gebelik biraz daha zor geçiyor. Yaşta etken. Ben diğerlerinde kuş gibiydim bunda karnim yok ama bazen yatakta zor dönüyorum ve hala çok zorlanıyorum. Yere birsey düşse zor alıyorum.

Gerçekten bu daha zor geldi bana 5 aydan sonra yerimden kalkamıcam heralde ben son kontrolde dr a söylemiştim ama hiçbişe dememişti cins kadın bir dahaki gidişimde söyleyeceğim tekrar yeni dr.a el kadar bebe çok ağır geliyor. Dün hiç durmadı bu gün tık yok aman ne zor işler be yaş ilerledikçe hem bedenen hem ruhen daha zor valla.

Yok canim denemedim hic cunku baska turlu uyumazki anca salincak kurmam lazim oda ev musait degil yaninda da yatamam beşiği genc odasi oluyor ama dagitmadik henüz

Ben geldim ben,cok ozlemissiniz beni Hastayım fena simdi simdi kendime geliyorum. Soguk algınlıgı geceleri bok gibi geciyor nefes alamıyorum ne sprey ne baska bisey bir halta yaramıyor. Simdilik durum stabil
ben de öyleyim bayadır dün tuzlu suyu genzime kadar çekmeye çalıştım yaktı biraz ama işe yaradı bugün de gidip gelip elma sirkeli suyu çekiyorum genzime kadar acayip yakıyor ama açılıyor hatta geniz akıntım vardı burun akıntısına döndü hafiften öyle olunca açıldı biraz denemeni tavsiye ederim

Merhaba Mehtap hanimi cok iyi diye duymustum, belki detayli ultrasondan sonra doktor degisimi ben de dusunuyorum simdi kafam karisti yorumu gorunce
canım çok sakin sessiz güleryüzlü bir doktor ben gebeliğim boyunca ona gittim 2008 yılında ve doğumumu o yaptırdı ... ama doğum esnasında çok gergindi ve bir gün sonra kurban bayramı arifesiydi tatile gideceği için sezeryana almak çok istedi ben istemedim bebeğin suyu bitmiş tehlikeli diyede bir hafta boyunca bizi paniklettirdi halbuki hiç birşeyi yokmuş mecbur kaldı normal doğuma ve bir an önce doğum yapmam için suni sancıyı yavaş yavaş değil birden verdi ,, yani herkesin doğum macerası farklıdır ama beni suni sancıdan dayanılmaz duruma getirdi epidürel aldım ayrıca doğum sırasında ellerimle destek almak için tutunmak istediğimde hareket etme ellerini bağlamak zorunda bırakma beni diye tersledi yani inanılmazdı doğum biter bitmez de gitti hastaneden bir daha da görmedim.. yani anlatsam daha çok şey var ama dediğim gibi normalde sakin güler yüzlü hatta mıymıy bir kadın diyebilirim..

canım bende sık gidiyorum aslında ama içtiğimi çıkarmıyorum damla damla oluyor .. benimde ödemim hep olur zaten hamilelikte daha da beter oluyor.. sağsalim bi geçirsek hamileliği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…