2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hepsiburada da ikincisi 1₺ kampanyası var. Baby turco bezler ve ıslak mendiller baya uyguna geliyor bilginiz olsun..

Ben bezi için önyargılıydım ama kardeşim kullanıyormuş memnunmuş. Yorumları genel olarak iyi. 2 paket aldım şimdilik.

Bedenleri biraz küçükmüş sanırım 1 no çok almayın demişler. Hatta 1 no daha prematüre için yazmışlar. Ben 2 ve 3 aldım şimdilik. 2 büyük gelirse alırım başka bez idareten

Islak mendil kurur diye alamadım ama ileride kampanya olur bence yine

Sen reflü yatağı taşımışsın yine.
Donem dönem ben oyun alanı, elektrikli beşik, yürüteç
Evı taşıyacaktım yakında

....
Kaldıysa çorap ve çoraplı pijama alabilirsin cnm. En uygun orda suan .
Onun dışında giyimde pek çeşit yok zaten

Gidip sadece bebeği görmüş oluyorsun
Başka da işe yaramaz sık gitmek
Kontrol hakkın vardı gitmedim. Ne yapacağım ki gidip
Ben 5 haftada bi gidiyorum bugun gidicem, devletede 2 hafta sonraya aldım randevu detaylı ultrason için alabilirmiyim diye
Ama insan ne biliyim görmek istiyo yine ultrasonda

Ben 1 bardak su içip 10 kez wc ye gidiyorum ama benim vücut çok ödem yapıyor sadece hamileyken değil hep böyle. Benim sıkıntı kasıklarda hamile kaldığımı bile öyle farkettim sürekli kasıklarda sağdan soldan bir kramp hareket etmeye korkuyorum gece dönerken uyanıyorum resmen kafası da nerde hissediyorum batıyor çünkü

Kusarken banada birsey batiyorda neresi onu cozemedim

E panik atağı olan nasıl normal dogum yapacak acaba ? normal daha mı kolay acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…