2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ayni sey benim de basima geldi. 3 ay kimseye soylemicez diye anlastik ama yatili misafir geldi belli de degil donusu. Cok zorlaniyorum mide bulantisi, kasik agrisi, bel agrisi. Nasil olcak bilmiyorum. Kim ister ki boyle olsun en hassas zamanda.

Canım endişelenme lütfen, bazen gebelikte kahverengi akıntı olabiliyor. Doktor rahimde kanama yok demiş zaten dinlen bol bol üzme kendini
insallah Allah isteyen herkese hayirli saglikli eatkar nasip etsin.Oyle ma iste 2 yildir ugrasiyoruz negatif tup bebek den sonra hemen hamile kalinca korkuyorum.

Satın idrarla takip etme o kadar moralim xozuldu sabah dedim eycah değerim yükselmede..iyice silikleşüi.meğerse değerim güzel artmış
Evet çok mantıklı değil bu yaptığımız aslında ama insan işte merak ediyor. Aslında bu korku gebeliğin her aşamasında olacak 9 ay böyle geçmez kendimize gelmemiz şart:)

Arya inşallah yarın da güzel haberlerini alırız canım. Bu günler hepimiz için stresli netliğin olmadığı haftaları saydığımız günler özellikle ilk 3 ay. Allah hepimizin yardımcısı olsun her şey çok sağlıklı devam etsin inşallah.

Amin insallah canim.gercekten cok zor bi durum.Esime kalsa beni hastaneye yatiracak o derece ama ben iyi dusunmek istiyorum sonucta Rabbim hic beklemedigimiz bir zamanda nasip etti.yine koruyacak olan O dur.Insallah hepimiz temmuzda sirayla saglikla minislerimizi kucagimiza aliriz

Böyle şiddetli değil canım ama beni de yokluyo. Sağdan sola dönerken, yataktan kalkarken, koltuktan kalkarken... hep hafif saklanıyo yer geçmiş olsun tekrar etmez inşallah. Kendini fazla mı yordun acaba?

Böyle şiddetli değil canım ama beni de yokluyo. Sağdan sola dönerken, yataktan kalkarken, koltuktan kalkarken... hep hafif saklanıyo yer geçmiş olsun tekrar etmez inşallah. Kendini fazla mı yordun acaba?
Mutfağı bi toplayayım dedim mide bulantım vs bir seyim yok 2 dk koltuğa oturdum sonra bi anda dönmeye başladı yere mi oturayım oturma odasına mı gideyim. Üst kata yatak odasına mı yatayım emin olamadım merdivenleri eleyip oturma odasina gittim. Hayatımda böyle bir yuruyus yapmadım her taraf dönüyodu düz yürüyüp yürümediğimi bile anlayamadım. Eşim annesindeydi mesaj attım hemen geldi. Sonra odama çıkardı hayal meyal hatırlıyorum yattığım gibi dalmışım 2 saati geçmiş. Hiç böyle bir şey yaşamadım

Benim arada donuo öğlen bende öğle oldum uyumusum geçen hafta da ara ara oluodu canım dinlen bol bol

biraz daha arttırmak gerekiyor dinlenmeyi demek ki
Kuzum senin cevabı beklerken uyuyakalmışım ben de valla iş dönüşleri yattığım yerde kalıyorum ben de. Sonra da aç aç uyuduğum için üşüyerek uyanıyorum benim fix menü haline geldi bu durum bence iyice bi dinlen. Bol su iç. Az içiyorsan baş dönmesi daha çok olabilir. Çok devam ederse doktora danışırsın.

Evet canım çok ayakta durmayslim dinlenmeye çalışalım her fırsatta
Teşekkür ederim Öyle yapalım bakalım.
Su çok tüketmiyorum onu da düzenli içeyim. Bugün ilk defa oldu bir daha olursa doktorumla paylasacağım.Mini kestirmelere devam Teşekkürler

Canım kan değerlerine bir baktır derim, bol su iç banada oluyor arada

Kızlar hangi folik asidi kullanıyorsunuz bugun kanda da ögrendim 240 beta ile daha cok yeni dedi kesen gözükmesi yarın gel dedi ama cok yorgunum birazda kahverengi ile kırmızı akıntı var yarın gitmeyip haftaya gitsem diyorum folik aside başlayım bu sürede diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…