2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar hangi folik asidi kullanıyorsunuz bugun kanda da ögrendim 240 beta ile daha cok yeni dedi kesen gözükmesi yarın gel dedi ama cok yorgunum birazda kahverengi ile kırmızı akıntı var yarın gitmeyip haftaya gitsem diyorum folik aside başlayım bu sürede diyorum
Geçmiş olsn canım. Ben folidays kullanıyorm

Kızlar hangi folik asidi kullanıyorsunuz bugun kanda da ögrendim 240 beta ile daha cok yeni dedi kesen gözükmesi yarın gel dedi ama cok yorgunum birazda kahverengi ile kırmızı akıntı var yarın gitmeyip haftaya gitsem diyorum folik aside başlayım bu sürede diyorum
Ben bunu kullanıyorum kuzucum iyot içerikli folik asitlerş tercih etmeye çalış :KK37:

Eklentiler

• EC31F783-7A4B-486C-9EA9-7B50DEF05395.jpeg
    EC31F783-7A4B-486C-9EA9-7B50DEF05395.jpeg
    92,6 KB · Görüntüleme: 26
Ayni sey benim de basima geldi. 3 ay kimseye soylemicez diye anlastik ama yatili misafir geldi belli de degil donusu. Cok zorlaniyorum mide bulantisi, kasik agrisi, bel agrisi. Nasil olcak bilmiyorum. Kim ister ki boyle olsun en hassas zamanda.
Hiç sorma canım benimde hep üst üste geldi inşallah rahatlıcam az kaldı

Canim gecmis olsun. Ben seni tanımıyorum hiç de takip etmedim. Misafir diyince de bildiğin gezmeye misafir geldi diye düşündüm ki ona da bir şey demem zaten, evde misafirin varsa onla da ilgilenirsin o da olabilir. Kaldı ki senin hastan varmış tekrar çok geçmiş olsun. Diğer arkadaşlar da muhtemelen senin ne derdin olduğundan bihaberdir. Yoksa kimse bir insanın sağlık problemi varken ısrarla bir şey istemez. Bunu kafana takmana gerek yok. Forumu sen açsan da artık bir sürü kişiye ait bir yer oldu, kimsenin durduk yere çıkmak isteyeceğini de sanmam. Gayet hoş bir grup bence. Sen problemlerini hallet toparlan gerisi daha sonra halledilir. Uğraşamayacak halde olursan o da önemli değil, bir başkası da yapar. Önemli olan bu güzel günleri huzurlu gerilimsiz geçirmek.
En kısa zamanda toparlanmanı dilerim. Istemeden canını sıktıysam kendi adım özür dilerim. Art niyetten değil de, iletişimdeki eksiklikten olmuştur.❤
Anlayışın ve güzel mesajın için tşk ederim hassas bir dönemdeyiz hepimiz bende kırdıysam özür dilerim. MahidevranSultan MahidevranSultan arkadaşımız listeyi oluşturacak kendisiyle görüştük

Ya kızlar acı eşiği yüksek biriyimdir 5 haftalık hamilelikte kalça bel ağrısı normal mi? Bayagi gerginlik hissediyorum oturduğum yerde bazen rahatsız oluyorum şaştım özellikle bugün çok hissettim bunu.

Ya kızlar acı eşiği yüksek biriyimdir 5 haftalık hamilelikte kalça bel ağrısı normal mi? Bayagi gerginlik hissediyorum oturduğum yerde bazen rahatsız oluyorum şaştım özellikle bugün çok hissettim bunu.
Çok normal magnezyum kullandım ben hep iyi geliyor bide bacak arası agrisi oluyordu bende.

X