2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merhaba canım kese için gittiğim gün tertemizdim kistim yoktu 2 hafta sonra kalp atışı için gittiğim zaman 5 cm bir kist oluşmuştu sorun yok dedi doktorum gebeliğe sıkıntı yapmaz dedi ama bende ister istemez moralim bozuldu sebebi bazı gebelik ler de kisti besliyor muş.

Sağ ol canım rahatladım pazartesi tekrar kontrole çağırdı tekrar bakacak. Doktorda aynı şekilde düşündü ama yinede takip edelim deyince insan tedirgin oluyor
Kadın doğum uzmanı yakin bir arkadaşıma sordum oda aynısını söyledi. Devlet hastanesinde biz bu bilgiyi paylaşmıyoruz bile özel olunca söylemiş dedi hatta çoğunluğu gebelikte kayboluyormus. Senin geç döllenmemi olmus? 1 hfys kadar fark var sanırım keseyle günün arasında.

Doktor takip öneriyor canım. Büyüme veya küçülme durumu önemli oluyor. Yalnız ekstra araştırdığıma göre de gebeliklerde çok sık görülebilen bir durum kistler. Gebeliğin ilerleyen dönemlerinde geçiyormuş çoğunlukla. Daha öncesi kist yoktu hamilelikle oluşmuş.

Anladım canım ama moralini bozma lütfen. bende araştırdım epey dediğin gibi olabiliyormuş inşallah daha fazla büyümez küçülürler bir de ona can sıkmayalım.

Sen buraya takılma canım. Kendi işlerinle ilgilen. Hastam var demiştin geçmiş olsun. Kötü bisi yoktur inşallah
Saol canım anlayışın için teşekkür ederim eşimin amcası kanser ağrıda yaşıyorlar eşim Doğulu ben egeliyim malesef doğuda şartlar biraz zor hastane doktor vs. Kayınoederim kayınvalidem hepsi bende misafirler onların kültürü bizimkiler ile biraz farklı o nedenle biraz zorlanıyorum. Yazık rabbim kimseyi sağlıkla sınamasın inşallah

Valla bugün 5 + 1 im son testimi bugün yapdim 4 kere yapmışım bende toplamda.son ikisi aynı gibi cikdi ama koyu olduğu içindir herhlade deyip takilmadim hayırlısı inşallah hakkımızda.

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-11-13-59-14-641_xyz.pichancer.picturejam.free.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 42
Aslında beta değerim gayet iyi 4048 kese de belirgindi ama ultrasonda gözüken hafta çok değişken olabiliyor ben de tam anlayamadım.

Amin canim çok geçmiş olsn ben onkoloji hemşiresiydim. Kanser hastalarını çok iyi bilirim. Allah şifa versin inşallah

Anladım canım ama moralini bozma lütfen. bende araştırdım epey dediğin gibi olabiliyormuş inşallah daha fazla büyümez küçülürler bir de ona can sıkmayalım.
Aynen en güzeli aslında akışına bırakmak zaten aşırı stresli bir dönemdeyiz kese kalp atışı vs, inşallah 3 ayı Bi atlatsak hayırlısı ile inşallah

Kist benim kırmızı çizgim canım Yumurtalarım bazı aylar çatlamayıp kiste döndü o yüzden kist deyince tüylerindeki diken diken oluyor resmen. Her şeyi çok bilmemek lazım gerçekten cahillik mutluluk diye boşa demiyorlar eskiler.
Valla bugün 5 + 1 im son testimi bugün yapdim 4 kere yapmışım bende toplamda.son ikisi aynı gibi cikdi ama koyu olduğu içindir herhlade deyip takilmadim hayırlısı inşallah hakkımızda.
Benim hala tam koyu değil ona ne diyorsun
Benim kesin geç döllenme falan bi şey oldu galiba, aman bebeklerimiz sağlıklı olsun da onlara takılmıyorum. Sadece kan işin heyecanlıyım yarına
Bu arada senin ardık bordoya doğru dönmüş canım çok iyi.

Aynen öyle sağlıklı olsunda geç döllenme olsun biseycik olmaz

Aynı şekilde ben de daha öncesinde tuhaf tecrübelere sahip olunca kimsenin üstünde bile durmadığı detaylar benim için çok önemli oluyor. Araştırıp birden fazla doktora sormadan ilerleyemiyorum. Kistle ilgili sonuç bu ama en değer verdiğim daha önce yaşayanların tecrübeleri aslında çünkü en iyi yaşayanlar biliyor. O yüzden bu grup çok değerli. Teşekkürler hepinize.

Seninde yakın olacak. Benim büyüklerin arası 19 ay. Başta zor olacak diyorsun ama şimdi çok güzel arkadaş oldular birbirlerine. 3. Bile düşündüm
Evet 24 ay olacak zaten öyle olsun istedik O yüzden bir tane daha kız olsa güzel olur yoldaş olurlar birbirlerine. Ben üçüncüyü düşünemiyorum bu son diyorum da nasip

Canim gecmis olsun. Ben seni tanımıyorum hiç de takip etmedim. Misafir diyince de bildiğin gezmeye misafir geldi diye düşündüm ki ona da bir şey demem zaten, evde misafirin varsa onla da ilgilenirsin o da olabilir. Kaldı ki senin hastan varmış tekrar çok geçmiş olsun. Diğer arkadaşlar da muhtemelen senin ne derdin olduğundan bihaberdir. Yoksa kimse bir insanın sağlık problemi varken ısrarla bir şey istemez. Bunu kafana takmana gerek yok. Forumu sen açsan da artık bir sürü kişiye ait bir yer oldu, kimsenin durduk yere çıkmak isteyeceğini de sanmam. Gayet hoş bir grup bence. Sen problemlerini hallet toparlan gerisi daha sonra halledilir. Uğraşamayacak halde olursan o da önemli değil, bir başkası da yapar. Önemli olan bu güzel günleri huzurlu gerilimsiz geçirmek.
En kısa zamanda toparlanmanı dilerim. Istemeden canını sıktıysam kendi adım özür dilerim. Art niyetten değil de, iletişimdeki eksiklikten olmuştur.❤

Evet 24 ay olacak zaten öyle olsun istedik O yüzden bir tane daha kız olsa güzel olur yoldaş olurlar birbirlerine. Ben üçüncüyü düşünemiyorum bu son diyorum da nasip
Bende yakın olsunlar istemiştim iyi ki olmus. Benim iki oğlum var çok daha iyi oluyor aynı cinsiyet

Kızlar şimdi kimler kalp atışı duydu ? Duyanlar kaç haftalıkken öğrendi ?

Ben 5+1'de göbekten keseyi gördüm ama kalp atışı için 15 kasım pazartesi günü gideceğim.
Canım bende 5+1 gordum keseyi benım doktor 3 hafta sonra gel kalp atısına dedı diye 24 ne randevu almıstım ama okdr beklemek ne mumkün sabır yok smdı 19 kasım aaldm randevu inşallah senden guzel haberler alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…