2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende yakın olsunlar istemiştim iyi ki olmus. Benim iki oğlum var çok daha iyi oluyor aynı cinsiyet

Benim de iki kızım var aynı şekilde. Yaşlar da yakın, 2. Yi erkek istemiştim ama ne iyi olmuş da kız olmuş diyorum. Ama artık bir oğlum da olsun istiyorum

Siz artık üçüncülerde olduğunuz için farklı istemek hakkınız ikinizin de gönlüne göre olur inşallah

Ya hay Allah çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin, çok ağır değildir inşallah durum
Ay bulantılar başladı demek eğer çok bulantın olursa limon ye kuzum iyi geliyor

Sen kendini hiç üzme yorma, liste dediğin ne zaten hemen halledilir sen kendine ve bebişine dikkat et yeter

O gebelik kisti normal canım benim de Bi ara 25 mm lik bir kist çıktı sonraki gittiğimde kaybolmuştu doktor bu gebelik kisti zararsız kaybolur dedi kaybolmuştu da yani

Kızlar bugün adet ğünüm..2 gün arayla değerlerim...23.74....70.7.....bugün adet ğünüde 177.27... nasıl sizce ??az önce çıktı sonucum ..
2 katına katlamış... Sana söylemistim ümitsizleşme kötü hissetme diye... Doktorum her gittigimde sen kendine inanırsan o da sana inanır diyor, psikolojik olarak etkiliyormuş Motivasyonunu hep yüksek tut..

Satın idrarla takip etme o kadar moralim xozuldu sabah dedim eycah değerim yükselmede..iyice silikleşüi.meğerse değerim güzel artmış

Kizlar merhaba dun aksam kahverengi akıntım vardi acile gittim rahimde kanama yok dedi.bebekte kalp atimi var dedi vajinal bakti 5+6 dedi. Progestana devam et dedi.birde surekli yat dedi.Polikliniğie git.dedi yarina randevu aldim korkuyorum bugun kanama olmadi ama karnimda ve kasiklarimda ara ara agri oluyo

Canım endişelenme lütfen, bazen gebelikte kahverengi akıntı olabiliyor. Doktor rahimde kanama yok demiş zaten dinlen bol bol üzme kendini

Kizlarr keseyi görenleriniz keseniz hangi tarafdaydi sağ sol.agriyi çoğunlukla hissettiginiz tarafta mi cikdi acaba.
ben dün gördüm keseyi 2mm zar zor gördü doktor çok bastırdı kasığıma sağ taraftaydı ve en çok ağrıyan yer.. sanırım herkesin ki orada çünkü düktür eliyle koymuş gibi direk oraya baktı diğer hamileliklerimde de direk eliyle koymuş gibi tek yere bakmıştı hep doktorlar yani kasıklarımda keseyi hiç arayan olmadı

Dün ne kadarlıkdin.hcg değerin vs biliyormusun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…