2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Şimdi
Bugunde erkek gibi dedi net birsey yok soklardayım göstermiyor saglıklı suyunda iyi dedi 120 gr mış minnosum baya baktı artık ayrıntılı da tam ögrenecegim
İlk ne tahmin etmişti? Bacaklar kapalıysa görmemiştir doktor birseyler yer gidersen bir dahakine net söyler🤩

Tabi ki hamileliğin de etkisi vardır ama sen de moralini bozacak şeyler izleme bence. Bir de genelde depresif biri misin? Yani böyle üzücü şeyler özellikle dikkatini çekiyor olabilir mi? 😕
Yaşlılara karşı bir hassasiyetim var.
Normalde de böyleyim galiba. Ama neşeli komik biriyim de.
Koç burcuyum canım özelliklerimi taşıyorum 🤷‍♀️

Arkadaşlar merhaba bende Temmuz ayında tüp bebek annesi olma adayıyım 14 haftalık hamileyim. Yaşım 36.12. Haftada ikili test yapıldı ultrasonda herhangi bir bulgu yok fakat kanda kombine risk 1/196 çıktı. Down sendromu riski de 1/207 çıktı. Doktor risklisin dedi. Natera lab. Test gönderdik geçen pazartesi 7 gün kaldı bakalım sonuçtan inanılmaz korkuyorum. İnşallah bebeğim sağlıklıdır. Benim gibi sonucu olup temiz gelen var mı ? Rabbim herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Burdada varmış indirim

Eklentiler

• 148EA7C3-2985-4B7B-9CF8-BADE60070AAF.png
    148EA7C3-2985-4B7B-9CF8-BADE60070AAF.png
    423,7 KB · Görüntüleme: 89
Arkadaşlar merhaba bende Temmuz ayında tüp bebek annesi olma adayıyım 14 haftalık hamileyim. Yaşım 36.12. Haftada ikili test yapıldı ultrasonda herhangi bir bulgu yok fakat kanda kombine risk 1/196 çıktı. Down sendromu riski de 1/207 çıktı. Doktor risklisin dedi. Natera lab. Test gönderdik geçen pazartesi 7 gün kaldı bakalım sonuçtan inanılmaz korkuyorum. İnşallah bebeğim sağlıklıdır. Benim gibi sonucu olup temiz gelen var mı ? Rabbim herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
Amin inşallahh🙏🏻🙏🏻 Hayırlı olsun gebeliğin çok sevindim 🙏🏻
Umarım sağlıklıdır sağ sağlim alırsın bebeğini kucağına🙏🏻😍

fbtl fbtl sen bekliyordum bu ürünü demi doğru hatırladım, bu rengi sanırım 100 TL dusmus

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-31-18-29-54-118_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2022-01-31-18-29-54-118_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 62
Ben bir ben sanıyorum.😆 senin yarın keisnlesiyor di mi?
Gösterirse inşallah kesinleşiyor, göstermessede 10günlük muayenenin iliğini kemiğini kurutucam😂😂 o 10 gün içinde öğrenilcek😂
Bak sunun kızı oldu 12 haftada bu görüntü 😅
Bu nasıl değişmiş beeee benimki ufacıktı😂😂😂 bu baya büyük duruyo aaallahımmm hem umutlandırıyon😂😂😂😂

X