2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İlk ne tahmin etmişti? Bacaklar kapalıysa görmemiştir doktor birseyler yer gidersen bir dahakine net söyler🤩
12+5 kız dedi 14+3 de erkek 16 erkek dedi cok merak eder oldum yaaa ilk kızımda aynı doktorda 14 haftalıkken ögrenmiştim ilk ve 3 muayenem aynı doktor 2 de devlete gittim 20 haftada giderim 18 de eger imkan bulursam gidecegim şubat indirilminde alısveriş yapacaktım kaldı yine bez alırım en azından

Kızlar mide bulantılarım geçti ve benim iştahım aşırı açıldı. Doyma hissimi kaybettim ne yapacağım 😅😅 61 kilo olmuşum geçen hafta 58 dim 😅

Mide bulantısı geçince bir ara öyle oluyor. 😁
Vücut hiç istemediği kadar yemek istiyor sanki arayı kapatmak ister gibi.
Geçici diye düşünüyorum. Bende öyle olmuştu.
Yine canın bir şeyler ister ama çok yeme bir süre sonra azalır 😁

Arkadaşlar merhaba bende Temmuz ayında tüp bebek annesi olma adayıyım 14 haftalık hamileyim. Yaşım 36.12. Haftada ikili test yapıldı ultrasonda herhangi bir bulgu yok fakat kanda kombine risk 1/196 çıktı. Down sendromu riski de 1/207 çıktı. Doktor risklisin dedi. Natera lab. Test gönderdik geçen pazartesi 7 gün kaldı bakalım sonuçtan inanılmaz korkuyorum. İnşallah bebeğim sağlıklıdır. Benim gibi sonucu olup temiz gelen var mı ? Rabbim herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
Tüp bebekte down sendromu riski olduğunu bilmiyordum .
İnşallah bir şey çıkmaz😊

Arkadaşlar merhaba bende Temmuz ayında tüp bebek annesi olma adayıyım 14 haftalık hamileyim. Yaşım 36.12. Haftada ikili test yapıldı ultrasonda herhangi bir bulgu yok fakat kanda kombine risk 1/196 çıktı. Down sendromu riski de 1/207 çıktı. Doktor risklisin dedi. Natera lab. Test gönderdik geçen pazartesi 7 gün kaldı bakalım sonuçtan inanılmaz korkuyorum. İnşallah bebeğim sağlıklıdır. Benim gibi sonucu olup temiz gelen var mı ? Rabbim herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
Canım 35 ten sonraya risk çıkarıyor o test hiç sıkıntı yapma diğeri temiz çıkar Allahın izniyle

Cıktım ya of kafam karıstı bu seferde erkek olabilir ama alışveriş yapma dedi ayrıntılı ya kaldı işim başka doktora git em zaten ayrıntılıya
Ohoo 4 aylıkta da emin değilim diyolarsa işimiz var hee😒 Tut şu ultrasonu bacak arasına ben kadınlar kulübünden tecrübeliyim anlarım deseydin😂

X