2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hanımlar Ben Normalde duygusal hassas biriyim. Ama bu günlerde daha çok hassas sulu gözlü oldum.
Mesela o soğuktan titreyen küçük çoçuğu mutlaka göreniniz vardır gunlerce o çocuğa ağladım.
Yaşlı bir amcayı sokakta polisler görüyor gidecek yeri yok ona sabaha kadar ağladım.
Babam yaşlı idi vefat ettiği zaman ona ben bakıyordum onunda etkisi özlemi var.
Bunlar sadece örnek.
Huzur evindeki yaşlı videoları açıp dinleyip ağlıyorum onlara.
Bunlar hamileliğin de etkisi olabilir mi.
İnanın hemen ağlıyorum o gözyaşları taaa kalbim den geliyor adeta.
Eşim kötü biri değil.
Ama hassas anlayışlı biride değil.
Bana destek olmaz asla duygusallık yonunden.
😓

Canım eşinden senin ağladığın şeye duygusal tepki vermesini pek bekleme. Karşımda biri herşeye ağlasa bana da komik gelebilir. Ki anlattığın görüntülere benim de boğazım düğümlenir.
İzlemeyeceksin uzak duracaksın 🤷

Geçen hafta işe geldim sabah instagramda sma lı bebek gördüm ağladım. Neyseki daha kalabalık değildi. Artık beni etkileyecek şeyleri direk izlemeden atlıyorum. Dizileri de ona göre seçiyorum aşırı etkilemese bile..

Bakmayacaksın, görmeyeceksin. Dünyada iyi şeyler var ama kötü olan daha çok reyting alıyor ve dikkat çekiyor. Sen iyi taraflarına odaklan..
Takip ettiğin sayfalar da ona göre şekillensin..

Ay o katı meyve sıkacağından ben de almıştım bak hatırlattın. 🙄
Oğlum ek gıdaya geçince almıştım. Sanki bir tek onda sıkılıyo. Milyon tane parça 😒
2 defa falan kullandım dolap bekliyor 5 yıldır unutmuşum bile. Dur ben onu satayım ya 😂

Kollu büfe tipi meyve sıkacağı aldım tezgahın üstünde duruyor valla. Çok pratik iki dakikada sıkılıyo. Temizlik derdi yok. 😁

Ocağın yakınında benim de kettle var. Kızartma yapacaksam kaldırıyorum oradan. Temizleme zamanını ertelemiş oluyorum biraz 😂 Eşim mutfağa girecekse ona da tembihliyorum 😂

Bir de aventin buhar pişiricisini almıştım. O çok pratikti ondan memnundum. Dışarı çıkmadan önce koyardım içine sebzeyi, kıymayı ben hazırlanırken 20 dakikada pişirirdi. Sonra ters çevirir blend ederdim 😁
Sorun yoksa bunda da kullanırım inşallah..
Ayyy canım benim de öyle. Bir dolabımın tamamını işgal etmiş bir sürü abuk subuk parçalar.
Çok gereksiz parçalar var.
En iyisi ihtiyaç olduğun tek parçalardan almak

Canım eşinden senin ağladığın şeye duygusal tepki vermesini pek bekleme. Karşımda biri herşeye ağlasa bana da komik gelebilir. Ki anlattığın görüntülere benim de boğazım düğümlenir.
İzlemeyeceksin uzak duracaksın 🤷

Geçen hafta işe geldim sabah instagramda sma lı bebek gördüm ağladım. Neyseki daha kalabalık değildi. Artık beni etkileyecek şeyleri direk izlemeden atlıyorum. Dizileri de ona göre seçiyorum aşırı etkilemese bile..

Bakmayacaksın, görmeyeceksin. Dünyada iyi şeyler var ama kötü olan daha çok reyting alıyor ve dikkat çekiyor. Sen iyi taraflarına odaklan..
Takip ettiğin sayfalar da ona göre şekillensin..
Haklısın bende üstüne çok gidiyorum duygusallığımın kendimi oyalamıyorum.
Hem stres oluyorum ve bana iyi gelmiyor

Çıkarılsın ya şimdi ki gucunle düşünme valla ben çok rahat ettim. Bak benim ki bundan di videosu varmış.

Bu minnak görünüyor iyiymiş gercekten. Teşekkür ederim tecrübesizlik var ve şuan mevcut konu olan terazilerin kararsizligi söz konusu ki ben de bir terazi olarak bunu bir daha destekleyebilirim. 🤣🤣🤣

5 yıl önce 300₺ ye aldığım aletin fiyatı uçmuş. Daha yüksek fiyat da var 🙄

IMG_20220131_165419.jpg

Kızlar salonda fazlalık olan aynalı konsolumu bebek odasına almayı düşünüyorum.çünkü salonum çok kalabalık.
en azından şifonyer değil de bu konsolu kullanbilirim.sizlerden de fikir almak istedim
Benim yemek odam var ordaki masayı salona alıcam konsolun orda kalıcak mecbur, salonu dediğin gibi sıkış tıkış yapmak istemiyorum🤦🏼‍♀️ Ama benim içindekiler kalıcak yemek takımım fln dokunmıcam, zaten dolabı olucak bebeğin yeter o

Bu minnak görünüyor iyiymiş gercekten. Teşekkür ederim tecrübesizlik var ve şuan mevcut konu olan terazilerin kararsizligi söz konusu ki ben de bir terazi olarak bunu bir daha destekleyebilirim. 🤣🤣🤣
N11 de fiyatı da uygunmuş valla 2200 gibi bir şey di bak. Ben çok memnun kaldım.☺️

Hanımlar Ben Normalde duygusal hassas biriyim. Ama bu günlerde daha çok hassas sulu gözlü oldum.
Mesela o soğuktan titreyen küçük çoçuğu mutlaka göreniniz vardır gunlerce o çocuğa ağladım.
Yaşlı bir amcayı sokakta polisler görüyor gidecek yeri yok ona sabaha kadar ağladım.
Babam yaşlı idi vefat ettiği zaman ona ben bakıyordum onunda etkisi özlemi var.
Bunlar sadece örnek.
Huzur evindeki yaşlı videoları açıp dinleyip ağlıyorum onlara.
Bunlar hamileliğin de etkisi olabilir mi.
İnanın hemen ağlıyorum o gözyaşları taaa kalbim den geliyor adeta.
Eşim kötü biri değil.
Ama hassas anlayışlı biride değil.
Bana destek olmaz asla duygusallık yonunden.
😓
Tabi ki hamileliğin de etkisi vardır ama sen de moralini bozacak şeyler izleme bence. Bir de genelde depresif biri misin? Yani böyle üzücü şeyler özellikle dikkatini çekiyor olabilir mi? 😕

X